Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice FVrchní
rozhodčí:
Bureš Petr
HOSTUJÍCÍ:Vážany-Ořechov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:20659:518ST AMON Kunovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stodůlka Rostislav
Pavlíček Matyáš
 
 
Kodrla Petr
Bednařík Šimon
 
 
635  3010
2.Rudinská Zita
Zajíc Thomas
 
 
Tesař Miloslav
Prostinák Karel
 
 
878  3020
3.Zajíc ThomasKodrla Petr479  3030
4.Pavlíček MatyášBednařík Šimon43-109 3140
5.Stodůlka RostislavProstinák Karel344  3050
6.Rudinská ZitaTesař Miloslav-59-68-102351
7.Pavlíček MatyášKodrla Petr4-1079 3161
8.Stodůlka RostislavBednařík Šimon-6784 3171
9.Rudinská ZitaProstinák Karel549  3081
10.Zajíc ThomasTesař Miloslav-10-10-8  0382
11.Stodůlka RostislavKodrla Petr34-108 3192
12.Rudinská ZitaBednařík Šimon84-57 31102
13.Zajíc ThomasProstinák Karel1177  30112
14.Pavlíček MatyášTesař Miloslav-7-9-7  03113
15.Rudinská ZitaKodrla Petr98-8-91332123
16.Zajíc ThomasBednařík Šimon797  30133
17.Pavlíček MatyášProstinák Karel-10-10-9  03134
18.Stodůlka RostislavTesař Miloslav8-1047 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zajíc Thomas31Kodrla Petr04
Pavlíček Matyáš22Bednařík Šimon04
Stodůlka Rostislav40Prostinák Karel13
Rudinská Zita31Tesař Miloslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DDM Uherský Ostroh BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2022 09:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:40624:679DDM Uherský Ostroh B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štipčáková Zuzana
Míšková Kateřina
 
 
Halíček Jan
Kovařík Dominik
 
 
-877-8-72301
2.Capanda Jakub
Grebeňová Jana
 
 
Svoboda Martin
Vajčner Jan
 
 
-8617-9-112302
3.Štipčáková ZuzanaKovařík Dominik-7998 3112
4.Míšková KateřinaSvoboda Martin-6-7-3  0313
5.Grebeňová JanaVajčner Jan-26-6-4 1314
6.Capanda JakubHalíček Jan1198  3024
7.Míšková KateřinaKovařík Dominik810-7-9-22325
8.Grebeňová JanaSvoboda Martin-26-6-4 1326
9.Capanda JakubVajčner Jan76-96 3136
10.Štipčáková ZuzanaHalíček Jan-8-9-11  0337
11.Grebeňová JanaKovařík Dominik-9-9-10  0338
12.Capanda JakubSvoboda Martin6-97-6-102339
13.Štipčáková ZuzanaVajčner Jan-109108 3149
14.Míšková KateřinaHalíček Jan-76-8-5 13410
15.Capanda JakubKovařík Dominik177  30510
16.Štipčáková ZuzanaSvoboda Martin7-568 31610
17.Míšková KateřinaVajčner Jan-6-610-6 13611
18.Grebeňová JanaHalíček Jan-4-9-9  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štipčáková Zuzana31Kovařík Dominik22
Míšková Kateřina04Svoboda Martin31
Grebeňová Jana04Vajčner Jan22
Capanda Jakub31Halíček Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Uherské Hradiště AVrchní
rozhodčí:
Slivečková Lenka
HOSTUJÍCÍ:Zlechov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 78, Uherské hradiště, Orlovna, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:17565:306Orel Uherské Hradiště A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pfeffer Bohdan
Slivečková Lenka
 
 
Gottwald David
Mikula Aleš
 
 
-1269-763210
2.Schröder Lukáš
Šabršula Jakub
 
 
Kubíček Roman
 
 
WO    3020
3.Schröder LukášKubíček Roman162  3030
4.Šabršula JakubMikula Aleš-66-4-4 1331
5.Pfeffer BohdanGottwald David-6-9-6  0332
6.Slivečková LenkaWO    3042
7.Šabršula JakubKubíček Roman346  3052
8.Pfeffer BohdanMikula Aleš325  3062
9.Slivečková LenkaGottwald David-8-8-9  0363
10.Schröder LukášWO    3073
11.Pfeffer BohdanKubíček Roman682  3083
12.Slivečková LenkaMikula Aleš733  3093
13.Schröder LukášGottwald David-8-10-6  0394
14.Šabršula JakubWO    30104
15.Slivečková LenkaKubíček Roman2810  30114
16.Schröder LukášMikula Aleš112  30124
17.Šabršula JakubGottwald David-12-4-5  03125
18.Pfeffer BohdanWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Schröder Lukáš21Kubíček Roman04
Šabršula Jakub12Mikula Aleš13
Pfeffer Bohdan21Gottwald David40
Slivečková Lenka21   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy