Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Vlčnov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DDM Uherský Ostroh BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
687 61 Vlčnov 512, Velký sál \\\\\\\\\\\\\\\" Vlčnovské dolní\\\\\\\\\\\\\\\" hospody na dolním konciRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:33541:481DDM Uherský Ostroh B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mlýnek Tomáš
Pešl Šimon
 
 
Halíček Jan
Plch Roman
 
 
-6-9-8  0301
2.
 
 

 
 
WO    3011
3.Kučera FrantišekSvoboda Martin4106  3021
4.Mlýnek TomášHalíček Jan99-8-1043231
5.Mikulec VáclavPlch Roman-5-4-3  0332
6.Pešl ŠimonWO    3042
7.Mlýnek TomášSvoboda Martin8-6510 3152
8.Mikulec VáclavHalíček Jan-2-95-10 1353
9.Pešl ŠimonPlch Roman-8-4-5  0354
10.Kučera FrantišekWO    3064
11.Mikulec VáclavSvoboda Martin-787-12-102365
12.Pešl ŠimonHalíček Jan-8-10-6  0366
13.Kučera FrantišekPlch Roman-2-5-12  0367
14.Mlýnek TomášWO    3077
15.Pešl ŠimonSvoboda Martin-1-2-3  0378
16.Kučera FrantišekHalíček Jan-26-59-52379
17.Mlýnek TomášPlch Roman-78-8-7 13710
18.Mikulec VáclavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kučera František12Svoboda Martin22
Mlýnek Tomáš21Halíček Jan31
Mikulec Václav03Plch Roman40
Pešl Šimon03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Zlechov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:6620:307ST AMON Kunovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stodůlka Rostislav
Hladík Lukáš
 
 
Stojaník Tomáš
Šebesta Pavel
 
 
5114  3010
2.Zajíc Thomas
Habarta Aleš
 
 
Machů Patrik
Mikula Aleš
 
 
441  3020
3.Zajíc ThomasŠebesta Pavel6-10-5-8 1321
4.Stodůlka RostislavStojaník Tomáš534  3031
5.Hladík LukášMachů Patrik122  3041
6.Habarta AlešMikula Aleš274  3051
7.Stodůlka RostislavŠebesta Pavel-10-35683261
8.Hladík LukášStojaník Tomáš115  3071
9.Habarta AlešMachů Patrik455  3081
10.Zajíc ThomasMikula Aleš447  3091
11.Hladík Lukᚊebesta Pavel566  30101
12.Habarta AlešStojaník Tomáš565  30111
13.Zajíc ThomasMachů Patrik648  30121
14.Stodůlka RostislavMikula Aleš425  30131
15.Habarta AlešŠebesta Pavel82-109 31141
16.Zajíc ThomasStojaník Tomáš652  30151
17.Stodůlka RostislavMachů Patrik369  30161
18.Hladík LukášMikula Aleš132  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zajíc Thomas31Šebesta Pavel13
Stodůlka Rostislav40Stojaník Tomáš04
Hladík Lukáš40Machů Patrik04
Habarta Aleš40Mikula Aleš04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Uherské Hradiště ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 09:30 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:41573:643Orel Uherské Hradiště A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Capanda Jakub
Grebeňová Jana
 
 
Pfeffer Bohdan
Slivečková Lenka
 
 
-5-97-8 1301
2.Grebeňová Petra
Míšková Kateřina
 
 
Hvožďa Petr
Chmelař Vladimír
 
 
-5-911-3 1302
3.Grebeňová JanaPfeffer Bohdan-7-11-7  0303
4.Míšková KateřinaSlivečková Lenka82-710 3113
5.Grebeňová PetraHvožďa Petr-7-5-10  0314
6.Capanda JakubChmelař Vladimír8-7-76-72315
7.Míšková KateřinaPfeffer Bohdan-69-89-82316
8.Grebeňová PetraSlivečková Lenka759  3026
9.Capanda JakubHvožďa Petr-3-99-12 1327
10.Grebeňová JanaChmelař Vladimír-3-11-9  0328
11.Grebeňová PetraPfeffer Bohdan-8-3-7  0329
12.Capanda JakubSlivečková Lenka642  3039
13.Grebeňová JanaHvožďa Petr-278-773249
14.Míšková KateřinaChmelař Vladimír-4-55-5 13410
15.Capanda JakubPfeffer Bohdan-116410 31510
16.Grebeňová JanaSlivečková Lenka-9859 31610
17.Míšková KateřinaHvožďa Petr-4-6-7  03611
18.Grebeňová PetraChmelař Vladimír-10-4-8  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Grebeňová Jana22Pfeffer Bohdan31
Míšková Kateřina13Slivečková Lenka04
Grebeňová Petra13Hvožďa Petr31
Capanda Jakub22Chmelař Vladimír40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy