Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vážany-Ořechov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:18622:419ST AMON Kunovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladík Lukáš
Stodůlka Rostislav
 
 
Kodrla Petr
Bartoš Matyáš
 
 
931  3010
2.Habarta Aleš
Kozelek Daniel
 
 
Prostinák Karel
Přibyl Pavel
 
 
2-9-3773220
3.Stodůlka RostislavPřibyl Pavel133  3030
4.Hladík LukášBartoš Matyáš251  3040
5.Habarta AlešKodrla Petr6-765 3150
6.Kozelek DanielProstinák Karel-4-512-9 1351
7.Hladík LukášPřibyl Pavel215  3061
8.Habarta AlešBartoš Matyáš643  3071
9.Kozelek DanielKodrla Petr-3-3-9  0372
10.Stodůlka RostislavProstinák Karel592  3082
11.Habarta AlešPřibyl Pavel79-75 3192
12.Kozelek DanielBartoš Matyáš-84-9-8 1393
13.Stodůlka RostislavKodrla Petr-898-7732103
14.Jančar AlešProstinák Karel634  30113
15.Kozelek DanielPřibyl Pavel11-8-9-6 13114
16.Stodůlka RostislavBartoš Matyáš346  30124
17.Jančar AlešKodrla Petr327  30134
18.Habarta AlešProstinák Karel337  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stodůlka Rostislav40Přibyl Pavel13
Hladík Lukáš20Bartoš Matyáš13
Habarta Aleš40Kodrla Petr13
Kozelek Daniel04Prostinák Karel13
Jančar Aleš20   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DDM Uherský Ostroh BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2021 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:47402:648DDM Uherský Ostroh B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Capanda Jakub
Míšková Kateřina
 
 
Konečný Michal
Škrabal David
 
 
84-612 3110
2.
 
 
Halíček Jan
Svoboda Martin
 
 
WO    0311
3.Grebeňová JanaKonečný Michal-10-10-2  0312
4.Míšková KateřinaŠkrabal David-4107-9-92313
5.Halíček JanWO    0314
6.Capanda JakubSvoboda Martin4710  3024
7.Míšková KateřinaKonečný Michal-4-4-9  0325
8.Škrabal DavidWO    0326
9.Capanda JakubHalíček Jan-494-8-82327
10.Grebeňová JanaSvoboda Martin-5-10-8  0328
11.Konečný MichalWO    0329
12.Capanda JakubŠkrabal David-1012-8-7 13210
13.Grebeňová JanaHalíček Jan-13-8-7  03211
14.Míšková KateřinaSvoboda Martin-3-43-2 13212
15.Capanda JakubKonečný Michal-2-6-9  03213
16.Grebeňová JanaŠkrabal David9-697 31313
17.Míšková KateřinaHalíček Jan-98-6-8 13314
18.Svoboda MartinWO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Grebeňová Jana13Konečný Michal30
Míšková Kateřina04Škrabal David21
Capanda Jakub13Halíček Jan30
   Svoboda Martin21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Uherské Hradiště AVrchní
rozhodčí:
Slivečková Lenka
HOSTUJÍCÍ:Zlechov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 78, Uherské hradiště, Orlovna, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:20588:448Orel Uherské Hradiště A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Pavel
Schröder Lukáš
 
 
Stojaník Tomáš
Gottwald David
 
 
-5-117-9 1301
2.Chmelař Vladimír
Pfeffer Bohdan
 
 
Klofáč Ondřej
Mikula Aleš
 
 
75-102 3111
3.Schröder LukášGottwald David-6-5-4  0312
4.Kučera PavelStojaník Tomáš564  3022
5.Chmelař VladimírMikula Aleš782  3032
6.Pfeffer BohdanKlofáč Ondřej669  3042
7.Kučera PavelGottwald David-5-10-8  0343
8.Chmelař VladimírStojaník Tomáš364  3053
9.Pfeffer BohdanMikula Aleš524  3063
10.Schröder LukášKlofáč Ondřej-64-46-62364
11.Chmelař VladimírGottwald David-59-7-6 1365
12.Pfeffer BohdanStojaník Tomáš643  3075
13.Schröder LukášMikula Aleš347  3085
14.Kučera PavelKlofáč Ondřej1125  3095
15.Pfeffer BohdanGottwald David6-9-4-4 1396
16.Schröder LukášStojaník Tomáš765  30106
17.Kučera PavelMikula Aleš555  30116
18.Chmelař VladimírKlofáč Ondřej8-1095 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schröder Lukáš22Gottwald David40
Kučera Pavel31Stojaník Tomáš04
Chmelař Vladimír31Mikula Aleš04
Pfeffer Bohdan31Klofáč Ondřej13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy