Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Uherské Hradiště AVrchní
rozhodčí:
Slivečková Lenka
HOSTUJÍCÍ:DDM Uherský Ostroh BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 78, Uherské hradiště, Orlovna, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:29611:465nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chmelař Vladimír
Hvožďa Petr
 
 
Halíček Jan
Svoboda Martin
 
 
-12-910-11 1301
2.Kučera Pavel
Slivečková Lenka
 
 
Vajčner Jan
 
 
WO    3011
3.Kučera PavelVajčner Jan9107  3021
4.Slivečková LenkaSvoboda Martin-7-6-9  0322
5.Chmelař VladimírHalíček Jan4-6-4-6 1323
6.Hvožďa PetrWO    3033
7.Slivečková LenkaVajčner Jan5-109-9-72334
8.Chmelař VladimírSvoboda Martin8-9-4-8 1335
9.Hvožďa PetrHalíček Jan44-5-2-42336
10.Kučera PavelWO    3046
11.Chmelař VladimírVajčner Jan5104  3056
12.Hvožďa PetrSvoboda Martin4-4-7-12 1357
13.Kučera PavelHalíček Jan19-8-453267
14.Slivečková LenkaWO    3077
15.Hvožďa PetrVajčner Jan468  3087
16.Kučera PavelSvoboda Martin-9-8-9  0388
17.Slivečková LenkaHalíček Jan11-8-8-5 1389
18.Chmelař VladimírWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kučera Pavel21Vajčner Jan13
Slivečková Lenka03Svoboda Martin40
Chmelař Vladimír12Halíček Jan31
Hvožďa Petr12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vážany-Ořechov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2021 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:27689:605KST Hluk C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Capanda Jakub
Grebeňová Petra
 
 
Kodrla Petr
Prostinák Karel
 
 
1010-9-7-122301
2.Zubatá Veronika
Grebeňová Jana
 
 
Žádník Šimon
Pavlíček Tomáš
 
 
-9119-7-92302
3.Grebeňová JanaŽádník Šimon775  3012
4.Capanda JakubPavlíček Tomáš747  3022
5.Grebeňová PetraProstinák Karel7-6-910-92323
6.Zubatá VeronikaKodrla Petr-3-3-13  0324
7.Capanda JakubŽádník Šimon837  3034
8.Grebeňová PetraPavlíček Tomáš9-8119 3144
9.Zubatá VeronikaProstinák Karel2-999 3154
10.Grebeňová JanaKodrla Petr-76-8-10 1355
11.Grebeňová PetraŽádník Šimon5-395 3165
12.Zubatá VeronikaPavlíček Tomáš672  3075
13.Grebeňová JanaProstinák Karel-477-343285
14.Capanda JakubKodrla Petr552  3095
15.Zubatá VeronikaŽádník Šimon-6693 31105
16.Grebeňová JanaPavlíček Tomáš-6693 31115
17.Capanda JakubProstinák Karel57-10-8832125
18.Grebeňová PetraKodrla Petr-4-612-7 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Grebeňová Jana31Žádník Šimon04
Capanda Jakub40Pavlíček Tomáš04
Grebeňová Petra22Prostinák Karel13
Zubatá Veronika31Kodrla Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Vlčnov EVrchní
rozhodčí:
Moštěk Richard
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
687 61 Vlčnov 512, Velký sál \\\\\\\\\\\\\\\" Vlčnovské dolní\\\\\\\\\\\\\\\" hospody na dolním konciRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:26632:528Vlčnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera František
Mikulec Václav
 
 
Stodůlka Rostislav
Habarta Aleš
 
 
-88-91043210
2.Moštěk Richard
Pešl Šimon
 
 
Zajíc Thomas
Kozelek Daniel
 
 
8-93-963220
3.Kučera FrantišekHabarta Tomáš957  3030
4.Mikulec VáclavStodůlka Rostislav6-6124 3140
5.Moštěk RichardZajíc Thomas333  3050
6.Pešl ŠimonKozelek Daniel-81298 3160
7.Mikulec VáclavHabarta Tomáš-61076 3170
8.Moštěk RichardStodůlka Rostislav-7-98-8 1371
9.Pešl ŠimonZajíc Thomas-7-5-8  0372
10.Kučera FrantišekKozelek Daniel637  3082
11.Moštěk RichardHabarta Tomáš-53-8623292
12.Pešl ŠimonStodůlka Rostislav-4-2-10  0393
13.Kučera FrantišekZajíc Thomas-385-8532103
14.Mikulec VáclavKozelek Daniel151  30113
15.Pešl ŠimonHabarta Tomáš-2-5-6  03114
16.Kučera FrantišekStodůlka Rostislav-9-9-14  03115
17.Mikulec VáclavZajíc Thomas867  30125
18.Moštěk RichardKozelek Daniel264  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kučera František31Habarta Tomáš13
Mikulec Václav40Stodůlka Rostislav31
Moštěk Richard31Zajíc Thomas13
Pešl Šimon13Kozelek Daniel04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy