Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vlčnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2021 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:50366:639Vlčnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grebeňová Petra
Grebeňová Jana
 
 
Moštěk Richard
Mlýnek Tomáš
 
 
-8-9-9  0301
2.Zubatá Veronika
 
 
Kučera František
Pešl Šimon
 
 
WO    0302
3.Grebeňová JanaKučera František6-2-2-7 1303
4.Zubatá VeronikaPešl Šimon7-74-973213
5.Grebeňová PetraMoštěk Ondřej-5-6-8  0314
6.Mlýnek TomášWO    0315
7.Zubatá VeronikaKučera František6-9-5-3 1316
8.Grebeňová PetraPešl Šimon-13-867-102317
9.Moštěk OndřejWO    0318
10.Grebeňová JanaMlýnek Tomáš-5-6-6  0319
11.Grebeňová PetraKučera František-8-6-3  03110
12.Pešl ŠimonWO    03111
13.Grebeňová JanaMoštěk Ondřej9-88-4-523112
14.Zubatá VeronikaMlýnek Tomáš-6-6-3  03113
15.Kučera FrantišekWO    03114
16.Grebeňová JanaPešl Šimon718  30214
17.Zubatá VeronikaMoštěk Ondřej-8-8-8  03215
18.Grebeňová PetraMlýnek Tomáš8-3-3-7 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Grebeňová Jana13Kučera František30
Zubatá Veronika13Pešl Šimon12
Grebeňová Petra04Moštěk Ondřej30
   Mlýnek Tomáš30
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Uherské Hradiště ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VážanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:10Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:37559:621Orel Uherské Hradiště A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartošík Josef
Kodrla Petr
 
 
Kučera Pavel
Chmelař Vladimír
 
 
-6-138-5 1301
2.Hrančík Ondřej
Pavlíček David
 
 
Šabršula Jakub
Schröder Lukáš
 
 
95-68 3111
3.Kodrla PetrChmelař Vladimír594  3021
4.Bartošík JosefŠabršula Jakub-13665 3131
5.Hrančík OndřejKučera Pavel-89-8-2 1332
6.Pavlíček DavidSchröder Lukáš-4-9-8  0333
7.Bartošík JosefChmelař Vladimír-210-10-6 1334
8.Hrančík OndřejŠabršula Jakub637  3044
9.Pavlíček DavidKučera Pavel-10-2-5  0345
10.Kodrla PetrSchröder Lukáš74-99 3155
11.Hrančík OndřejChmelař Vladimír8-9-9-7 1356
12.Pavlíček DavidŠabršula Jakub-71147 3166
13.Kodrla PetrKučera Pavel-7-9-6  0367
14.Bartošík JosefSchröder Lukáš-9-46-7 1368
15.Pavlíček DavidChmelař Vladimír-68-5-8 1369
16.Kodrla PetrŠabršula Jakub688  3079
17.Bartošík JosefKučera Pavel-4-39-2 13710
18.Hrančík OndřejSchröder Lukáš-4-39-2 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kodrla Petr31Chmelař Vladimír31
Bartošík Josef13Šabršula Jakub04
Hrančík Ondřej13Kučera Pavel40
Pavlíček David13Schröder Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Zlechov CVrchní
rozhodčí:
Gottwald David
HOSTUJÍCÍ:DDM Uherský Ostroh BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TupesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:05Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:182:54286:617DDM Uherský Ostroh B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stojaník Tomáš
Mikula Aleš
 
 
Halíček Jan
Konečný Michal
 
 
-3-6-2  0301
2.Kubíček Roman
Kedroň Jakub
 
 
Svoboda Martin
Vajčner Jan
 
 
-3-4-2  0302
3.Le Xuan DucKonečný Michal-4-1-5  0303
4.Mikula AlešHalíček Jan-3-5-7  0304
5.Stojaník TomášVajčner Jan-3-10-5  0305
6.Kubíček RomanSvoboda Martin-5-4-3  0306
7.Mikula AlešKonečný Michal-8-3-2  0307
8.Stojaník TomášHalíček Jan-5-4-3  0308
9.Kubíček RomanVajčner Jan-5-5-8  0309
10.Le Xuan DucSvoboda Martin-3-4-3  03010
11.Stojaník TomášKonečný Michal-9-6-10  03011
12.Kedroň JakubHalíček Jan-3-3-3  03012
13.Le Xuan DucVajčner Jan-7-6-11  03013
14.Mikula AlešSvoboda Martin10-7-6-3 13014
15.Kedroň JakubKonečný Michal-1-5-9  03015
16.Le Xuan DucHalíček Jan-5-7-3  03016
17.Mikula AlešVajčner Jan9-5-7-7 13017
18.Stojaník TomášSvoboda Martin-3-3-6  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Le Xuan Duc04Konečný Michal40
Mikula Aleš04Halíček Jan40
Stojaník Tomáš04Vajčner Jan40
Kubíček Roman02Svoboda Martin40
Kedroň Jakub02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy