Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o II.ligu žen sk.A Kolo: 1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 09:15 Začátek
utkání
09:15Konec
utkání
10:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:120:7282:205AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichá Vendula
Schwarzerová Tereza
 
 
Volavková Kateřina
Tenglová Jaroslava
 
 
886  3010
2.Tichá VendulaTenglová Jaroslava106-94 3120
3.Nosková AdélaŠauerová Adéla39-1010 3130
4.Schwarzerová TerezaVolavková Kateřina627  3040
5.Nosková AdélaTenglová Jaroslava873  3050
6.Tichá VendulaVolavková Kateřina5-12-64-92351
7.Schwarzerová TerezaŠauerová Adéla38-8-673261
8.Nosková AdélaVolavková Kateřina         
9.Schwarzerová TerezaTenglová Jaroslava         
10.Tichá VendulaŠauerová Adéla         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tichá Vendula11Tenglová Jaroslava02
Nosková Adéla20Šauerová Adéla02
Schwarzerová Tereza20Volavková Kateřina11
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o II.ligu žen sk.A Kolo: 1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr Queens BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 09:15 Začátek
utkání
09:15Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:320:13314:274SKP Sever Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Romanová Martina
Vašinová Karina
 
 
Hubingerová Natálie
Sýkorová Lucie
 
 
47-7-1283210
2.Vašinová KarinaHubingerová Natálie-9-8-6  0311
3.Romanová MartinaKosová Magdalena743  3021
4.Hanušová MonikaSýkorová Lucie8-59-5-82322
5.Romanová MartinaHubingerová Natálie9-754 3132
6.Vašinová KarinaSýkorová Lucie-8-2-9  0333
7.Hanušová MonikaKosová Magdalena184  3043
8.Romanová MartinaSýkorová Lucie-7965 3153
9.Hanušová MonikaHubingerová Natálie1089  3063
10.Vašinová KarinaKosová Magdalena         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vašinová Karina02Hubingerová Natálie12
Romanová Martina30Kosová Magdalena02
Hanušová Monika21Sýkorová Lucie21
Počet diváků: 10

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy