Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk. B Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod BVrchní
rozhodčí:
Švec Petr
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895,Havlíčkův BrodRozhodčí:Feitová Nikola
Datum dle rozpisu26. 11. 2022 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Švecová Veronika
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:326:16413:385HB Ostrov H. Brod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránská Anna
Gallerachová Iva
 
 
Sazimová Terezie
Jirásková Tereza
 
 
4-66-8113210
2.Lošťáková TerezaSazimová Terezie8-9127 3120
3.Stránská AnnaZoubková Adéla498  3030
4.Gallerachová IvaJirásková Tereza-118-3-7 1331
5.Stránská AnnaSazimová Terezie-6-68983241
6.Lošťáková TerezaJirásková Tereza-559-4-132342
7.Gallerachová IvaZoubková Adéla79-96 3152
8.Stránská AnnaJirásková Tereza98-6-8-102353
9.Gallerachová IvaSazimová Terezie61210  3063
10.Lošťáková TerezaZoubková Adéla57-77 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lošťáková Tereza21Sazimová Terezie03
Stránská Anna21Zoubková Adéla03
Gallerachová Iva21Jirásková Tereza30
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk. B Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Havířov BVrchní
rozhodčí:
Novák Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC WEBERSPORT Frýdek-MístekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu26. 11. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:Jalůvka Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:8326:140SKST Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juchelková Lucie
Masopustová Lucie
 
 
Palkovská Ivana
Daková Aneta
 
 
-446-1373210
2.Juchelková LucieDaková Aneta123  3020
3.Zakrzewska AgataWO    3030
4.Masopustová LuciePalkovská Ivana-5-3-7  0331
5.Zakrzewska AgataDaková Aneta513  3041
6.Juchelková LuciePalkovská Ivana-8-11-11  0342
7.Masopustová LucieWO    3052
8.Zakrzewska AgataPalkovská IvanaWO    3062
9.Masopustová LucieDaková Aneta642  3072
10.Juchelková LucieWO    3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Juchelková Lucie11Daková Aneta03
Zakrzewska Agata10Palkovská Ivana20
Masopustová Lucie11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk. B Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK - SVINOVVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ostrava Výstavište Černá louka 3235Rozhodčí:Chovanec Pavel
Datum dle rozpisu26. 11. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:Henžel Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:19452:422SK - SVINOV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděčíková Lenka
Chovancová Marie
 
 
Ďuláková Kateřina
Mazalová Veronika
 
 
8-7-81243210
2.Stramová EliškaMazalová Veronika-109-8-11 1311
3.Chovancová MarieGlücková Romana-88613 3121
4.Bajgerová KristýnaĎuláková Kateřina-7-969-62322
5.Chovancová MarieMazalová Veronika-910-59103232
6.Stramová EliškaĎuláková Kateřina-7107-1283242
7.Bajgerová KristýnaGlücková Romana8-3-5773252
8.Chovancová MarieĎuláková Kateřina-7258 3162
9.Bajgerová KristýnaMazalová Veronika8-959 3172
10.Stramová EliškaGlücková Romana5-75-793282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stramová Eliška21Mazalová Veronika12
Chovancová Marie30Glücková Romana03
Bajgerová Kristýna21Ďuláková Kateřina12
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk. B Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS BrnoVrchní
rozhodčí:
Minčev Ondřej
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Svoboda Libor
Datum dle rozpisu26. 11. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:Honek František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:15366:269TTC MS Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glücková Lenka
Zemanová Simona
 
 
Jaroňová Karolína
Nosková Adéla
 
 
3-6-86103210
2.Sobotíková MonikaJaroňová Karolína-6-3-5  0311
3.Zemanová SimonaNosková Adéla-810-8-9 1312
4.Glücková LenkaWO    3022
5.Zemanová SimonaJaroňová Karolína-6-10169-92323
6.Sobotíková MonikaWO    3033
7.Glücková LenkaNosková Adéla10-1298 3143
8.Zemanová SimonaWO    3053
9.Glücková LenkaJaroňová Karolína542  3063
10.Sobotíková MonikaNosková Adéla-115-3-10 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sobotíková Monika02Jaroňová Karolína21
Zemanová Simona02Nosková Adéla21
Glücková Lenka20   
WO30WO03
Počet diváků: 10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy