Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F15 2022 Ostrava Kolo: 1/1 Kategorie: F15
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠtítyVrchní
rozhodčí:
Turay Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská40aRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 06. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:30:928:99SKST Vlašim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Haltmarová MartinaHolejšovská Anna-4-0-4  0301
2.Fabiánková TerezaPoláková Veronika ml.-1-4-2  0302
3.Haltmarová Martina
Fabiánková Tereza
 
 
Poláková Veronika ml.
Holejšovská Anna
 
 
-3-6-4  0303
4.Haltmarová MartinaPoláková Veronika ml.         
5.Fabiánková TerezaHolejšovská Anna         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Haltmarová Martina01Holejšovská Anna10
Fabiánková Tereza01Poláková Veronika ml.10



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F15 2022 Ostrava Kolo: 1/1 Kategorie: F15
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 06. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:29:8166:159TJ Slavoj Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikešová AdélaJůzová Viktorie12103  3010
2.Slavíčková EliškaJaramillo Věra-6-9-4  0311
3.Mikešová Adéla
Slavíčková Eliška
 
 
Jůzová Viktorie
Jaramillo Věra
 
 
8-8-91263221
4.Mikešová AdélaJaramillo Věra-9-10-5  0322
5.Slavíčková EliškaJůzová Viktorie964  3032

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mikešová Adéla11Jůzová Viktorie02
Slavíčková Eliška11Jaramillo Věra20



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F15 2022 Ostrava Kolo: 1/1 Kategorie: F15
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:Jindřichův HradecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 06. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:099:48AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nosková AdélaDofková Adéla865  3010
2.Jaroňová KarolínaLahodná Johana427  3020
3.Nosková Adéla
Jaroňová Karolína
 
 
Dofková Adéla
Lahodná Johana
 
 
844  3030
4.Nosková AdélaLahodná Johana         
5.Jaroňová KarolínaDofková Adéla         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nosková Adéla10Dofková Adéla01
Jaroňová Karolína10Lahodná Johana01



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F15 2022 Ostrava Kolo: 1/1 Kategorie: F15
POŘÁDAJÍCÍ:KST HlukVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 06. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:30:944:99SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježková AnetaŠichanová Vendula-4-6-3  0301
2.Obdržálková LucieČermáková Eliška-4-3-7  0302
3.Obdržálková Lucie
Ježková Aneta
 
 
Šichanová Vendula
Kuchařová Elena
 
 
-8-5-4  0303
4.Obdržálková LucieŠichanová Vendula         
5.Ježková AnetaČermáková Eliška         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ježková Aneta01Šichanová Vendula10
Obdržálková Lucie01Čermáková Eliška10



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F15 2022 Ostrava Kolo: 1/1 Kategorie: F15
POŘÁDAJÍCÍ:TSM KladnoVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 06. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:0101:53TSM Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maurerová LucieSlavíková Sára4611  3010
2.Slámová AndreaSynková Justýna475  3020
3.Maurerová Lucie
Slámová Andrea
 
 
Synková Justýna
Slavíková Sára
 
 
691  3030
4.Slámová AndreaSlavíková Sára         
5.Maurerová LucieSynková Justýna         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Maurerová Lucie10Slavíková Sára01
Slámová Andrea10Synková Justýna01



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F15 2022 Ostrava Kolo: 1/1 Kategorie: F15
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Kadlčáková Alena
HOSTUJÍCÍ:TTC KARLOVARSKORozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská, OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 06. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:099:22SKST Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holubová SimonaHarantová Eva132  3010
2.Novotná EliškaPostlová Kamila132  3020
3.Holubová Simona
Novotná Eliška
 
 
Harantová Eva
Postlová Kamila
 
 
172  3030
4.Holubová SimonaPostlová Kamila         
5.Novotná EliškaHarantová Eva         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Holubová Simona10Harantová Eva01
Novotná Eliška10Postlová Kamila01



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F15 2022 Ostrava Kolo: 1/1 Kategorie: F15
POŘÁDAJÍCÍ:SKST LiberecVrchní
rozhodčí:
Kadlčáková Alena
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra HumpolecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská, OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 06. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:30:968:104TJ Jiskra Humpolec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ortová PavlínaJanů Veronika-5-3-10  0301
2.Pytlounová NikolaRohová Michaela-8-5-8  0302
3.Ortová Pavlína
Pytlounová Nikola
 
 
Janů Veronika
Rohová Michaela
 
 
-11-7-11  0303
4.Ortová PavlínaRohová Michaela         
5.Pytlounová NikolaJanů Veronika         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ortová Pavlína01Janů Veronika10
Pytlounová Nikola01Rohová Michaela10



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F15 2022 Ostrava Kolo: 1/1 Kategorie: F15
POŘÁDAJÍCÍ:SKST HavířovVrchní
rozhodčí:
Turay Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Sokol ChrudimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská ostravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 06. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:099:24SKST Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ščibraniová MagdalénaHrubá Evelin311  3010
2.Juchelková LucieBorecká Karolína344  3020
3.Ščibraniová Magdaléna
Juchelková Lucie
 
 
Hrubá Evelin
Borecká Karolína
 
 
251  3030
4.Ščibraniová MagdalénaBorecká Karolína         
5.Juchelková LucieHrubá Evelin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ščibraniová Magdaléna10Hrubá Evelin01
Juchelková Lucie10Borecká Karolína01

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy