Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1/3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol HudliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol HudliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2000 07:54 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:731:25511:498Sokol Hudlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Martin
Dřevěný Petr
 
 
Dolejší Stanislav
Pilner Jaroslav
 
 
-6-98-5 1301
2.
 
 

 
 
         
3.Gruber MartinVendl Jakub5-487 3111
4.Homolka PavelDolejší Stanislav-4-8-8  0312
5.Drož JanPilner Jaroslav-63-5-9 1313
6.Dřevěný PetrUlrich Radek838  3023
7.Homolka PavelVendl Jakub-7-7-8  0324
8.Drož JanDolejší Stanislav9-9-10-9 1325
9.Dřevěný PetrPilner Jaroslav1057  3035
10.Gruber MartinUlrich Radek86-98 3145
11.Drož JanVendl Jakub28-57 3155
12.Dřevěný PetrDolejší Stanislav99-411 3165
13.Gruber MartinPilner Jaroslav-7-5-3  0366
14.Homolka PavelUlrich Radek81010  3076
15.Dřevěný PetrVendl Jakub735  3086
16.Gruber MartinDolejší Stanislav-69-7-5 1387
17.Homolka PavelPilner Jaroslav876  3097
18.Drož JanUlrich Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Gruber Martin22Vendl Jakub13
Homolka Pavel22Dolejší Stanislav31
Drož Jan12Pilner Jaroslav22
Dřevěný Petr40Ulrich Radek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1/3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kutná HoraVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná Hora,
nad městským vlakovým nádražím
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2000 07:54 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:921:32462:500Sokol Králův Dvůr "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uher Petr
Štus Radek
 
 
Flíček Tomáš
Kopřiva Tomáš
 
 
-11-5-6  0301
2.
 
 

 
 
         
3.Uher PetrFlíček Tomáš-6-9-5  0302
4.Tivodar MichalKopřiva Tomáš758  3012
5.Štus RadekVčelička Lubomír-6-1059-92313
6.Jirásek JiříRujder David-3-75-3 1314
7.Tivodar MichalFlíček Tomáš-59-6593224
8.Štus RadekKopřiva Tomáš-10-8-4  0325
9.Jirásek JiříVčelička Lubomír8-9-11-5 1326
10.Uher PetrRujder David575  3036
11.Štus RadekFlíček Tomáš-98-99-42337
12.Jirásek JiříKopřiva Tomáš-7-10-5  0338
13.Uher PetrVčelička Lubomír2-1382 3148
14.Tivodar MichalRujder David85-8-883258
15.Jirásek JiříFlíček Tomáš-9-7-4  0359
16.Uher PetrKopřiva Tomáš         
17.Tivodar MichalVčelička Lubomír         
18.Štus RadekRujder David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Uher Petr21Flíček Tomáš31
Tivodar Michal30Kopřiva Tomáš21
Štus Radek03Včelička Lubomír21
Jirásek Jiří04Rujder David12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy