Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol HořoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Králův Dvůr, Plzeňská 153Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:23538:494Sokol Králův Dvůr "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašátko Zdeněk
Včelička Lubomír
 
 
Šmíd Jan
Koros Pavel
 
 
795  3010
2.Rujder David
Dřevěný Pavel
 
 
Koros Zdeněk
Chládek Luboš
 
 
57-57 3120
3.Vašátko ZdeněkŠmíd Jan778  3030
4.Dřevěný PavelChládek Luboš-65-88103240
5.Včelička LubomírKoros Pavel-63-8-6 1341
6.Rujder DavidKoros Zdeněk6109  3051
7.Dřevěný PavelŠmíd Jan-5-3-7  0352
8.Včelička LubomírChládek Luboš-4-8-8  0353
9.Rujder DavidKoros Pavel-4363 3163
10.Vašátko ZdeněkKoros Zdeněk7-7103 3173
11.Včelička LubomírŠmíd Jan9-1-108-62374
12.Rujder DavidChládek Luboš899  3084
13.Vašátko ZdeněkKoros Pavel886  3094
14.Dřevěný PavelKoros Zdeněk-10-9-8  0395
15.Rujder DavidŠmíd Jan65-8-4-92396
16.Vašátko ZdeněkChládek Luboš963  30106
17.Dřevěný PavelKoros Pavel         
18.Včelička LubomírKoros Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vašátko Zdeněk40Šmíd Jan31
Dřevěný Pavel12Chládek Luboš13
Včelička Lubomír03Koros Pavel12
Rujder David31Koros Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "B"-EDISONVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol HudliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Rakovník, Tyršova uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:35431:514Sokol Hudlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Andrt Tomáš
Kettner Martin
 
 
Dřevěný Petr
Gruber Martin
 
 
-9-7-2  0301
2.Štepka Vladimír
Rezek Jan
 
 
Hrabár Jiří
Hříbal Petr
 
 
73-47 3111
3.Rezek JanDřevěný Petr-5-7-10  0312
4.Kettner MartinHrabár Jiří-498-5153222
5.Andrt TomášGruber Martin-10-5-7  0323
6.Štepka VladimírHříbal Petr-96-3-9 1324
7.Kettner MartinDřevěný Petr-57-5-8 1325
8.Andrt TomášHrabár Jiří-9-8-9  0326
9.Štepka VladimírGruber Martin9-5-9-3 1327
10.Rezek JanHříbal Petr-5106-9-122328
11.Andrt TomášDřevěný Petr-99-91093238
12.Štepka VladimírHrabár Jiří5-9-94-82339
13.Rezek JanGruber Martin-7-8-5  03310
14.Kettner MartinHříbal Petr         
15.Štepka VladimírDřevěný Petr         
16.Rezek JanHrabár Jiří         
17.Kettner MartinGruber Martin         
18.Andrt TomášHříbal Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rezek Jan03Dřevěný Petr21
Kettner Martin11Hrabár Jiří21
Andrt Tomáš12Gruber Martin30
Štepka Vladimír03Hříbal Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p.B.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "B"-VD WorkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 317, Bělá p.B., 294 21,
lidově zváno "Střelák"
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20539:459TTC Bělá p.B.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaňka Luděk st.
Zvěřina Jiří
 
 
Fuka Martin
Nešněra Jiří
 
 
-11-1011-6 1301
2.Balog Roland
Brožík Karel
 
 
Nováček Petr
Zahrádka Zdeněk
 
 
765  3011
3.Balog RolandFuka Martin9-967 3121
4.Kaňka Luděk st.Nešněra Jiří-11-88-11 1322
5.Brožík KarelNováček Petr9-10-9993232
6.Zvěřina JiříZahrádka Zdeněk6-1329 3142
7.Kaňka Luděk st.Fuka Martin-13875 3152
8.Brožík KarelNešněra Jiří8-10-8-6 1353
9.Zvěřina JiříNováček Petr168  3063
10.Balog RolandZahrádka Zdeněk996  3073
11.Brožík KarelFuka Martin-5-7-6  0374
12.Zvěřina JiříNešněra Jiří-783-953284
13.Balog RolandNováček Petr699  3094
14.Kaňka Luděk st.Zahrádka Zdeněk7-514 31104
15.Zvěřina JiříFuka Martin         
16.Balog RolandNešněra Jiří         
17.Kaňka Luděk st.Nováček Petr         
18.Brožík KarelZahrádka Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balog Roland30Fuka Martin12
Kaňka Luděk st.21Nešněra Jiří21
Brožík Karel12Nováček Petr03
Zvěřina Jiří30Zahrádka Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol SadskáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SadskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:34442:526TTC Brandýs n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Martin
Kyncl Jiří
 
 
Berger Miroslav
Šubrt Jaroslav
 
 
4-86-783210
2.Hendrych Roman
Vojáček Jiří
 
 
Mifka Alexius
Loudín Petr
 
 
-8119-683220
3.Beran MartinLoudín Petr-99-9-7 1321
4.Hendrych RomanBerger Miroslav599  3031
5.Vojáček JiříMifka Alexius-8-697-42332
6.Kyncl JiříŠubrt Jaroslav-8-9-5  0333
7.Hendrych RomanLoudín Petr-10-1-2  0334
8.Vojáček JiříBerger Miroslav-9-10-4  0335
9.Kyncl JiříMifka Alexius-710-5-3 1336
10.Beran MartinŠubrt Jaroslav-168-7-8 1337
11.Vojáček JiříLoudín Petr-9-3-8  0338
12.Kyncl JiříBerger Miroslav-69-5-10 1339
13.Beran MartinMifka Alexius7-10-136-1223310
14.Hendrych RomanŠubrt Jaroslav         
15.Kyncl JiříLoudín Petr         
16.Beran MartinBerger Miroslav         
17.Hendrych RomanMifka Alexius         
18.Vojáček JiříŠubrt Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beran Martin03Loudín Petr30
Hendrych Roman11Berger Miroslav21
Vojáček Jiří03Mifka Alexius30
Kyncl Jiří03Šubrt Jaroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kutná HoraVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná Hora,
nad městským vlakovým nádražím
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1023:35487:539FK Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Jiří
Mundil Robert
 
 
Dolejší Stanislav
Pilner Jaroslav
 
 
-7-6-9  0301
2.Uher Petr
Štus Radek
 
 
Ptáček František ml.
Cikán Michal
 
 
5-8-6773211
3.Štus RadekPilner Jaroslav-8-58-7 1312
4.Jirásek JiříDolejší Stanislav-79-5-6 1313
5.Mundil RobertPtáček František ml.-3-7-8  0314
6.Uher PetrCikán Michal424  3024
7.Jirásek JiříPilner Jaroslav-9-7-8  0325
8.Mundil RobertDolejší Stanislav-11-5-7  0326
9.Uher PetrPtáček František ml.637  3036
10.Štus RadekCikán Michal-11569 3146
11.Mundil RobertPilner Jaroslav-6-4-4  0347
12.Uher PetrDolejší Stanislav87-5-973257
13.Štus RadekPtáček František ml.-5-6-5  0358
14.Jirásek JiříCikán Michal597  3068
15.Uher PetrPilner Jaroslav1078  3078
16.Štus RadekDolejší Stanislav-6-7-8  0379
17.Jirásek JiříPtáček František ml.-9-5-4  03710
18.Bureš BohumilCikán Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štus Radek13Pilner Jaroslav31
Jirásek Jiří13Dolejší Stanislav31
Mundil Robert03Ptáček František ml.31
Uher Petr40Cikán Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NeratoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKP ARLT KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala,
Jarošova ulice 233
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:33508:550SKP ARLT Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
Hrubý Vlastimil
Ulihrach Jiří
 
 
-9-9-7  0301
2.Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
Štěpán Pavel
Prágr Lukáš
 
 
119-88 3111
3.Michal JiříUlihrach Jiří-997-7-52312
4.Beneš TomášHrubý Vlastimil-6-989-92313
5.Dvořák Jan ml.Štěpán Pavel99-3-893223
6.Dvořák ZdeněkPrágr Lukáš368  3033
7.Beneš TomášUlihrach Jiří-78-11-4 1334
8.Dvořák Jan ml.Hrubý Vlastimil9-10-611-52335
9.Dvořák ZdeněkŠtěpán Pavel-6-8-10  0336
10.Michal JiříPrágr Lukáš956  3046
11.Dvořák Jan ml.Ulihrach Jiří3-3-13-7 1347
12.Dvořák ZdeněkHrubý Vlastimil-86-10-4 1348
13.Michal JiříŠtěpán Pavel-99-8-6 1349
14.Beneš TomášPrágr Lukáš6-9-10-8 13410
15.Dvořák ZdeněkUlihrach Jiří         
16.Michal JiříHrubý Vlastimil         
17.Beneš Tomᚊtěpán Pavel         
18.Dvořák Jan ml.Prágr Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michal Jiří12Ulihrach Jiří30
Beneš Tomáš03Hrubý Vlastimil30
Dvořák Jan ml.12Štěpán Pavel21
Dvořák Zdeněk12Prágr Lukáš12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy