Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP ARLT KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "B"-VD WorkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Nemocnici 207, (YMCA), KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:27586:554SKP ARLT Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Vlastimil
Ulihrach Jiří
 
 
Nešněra Jiří
Serbus Tomáš
 
 
8-9-93-62301
2.Štěpán Pavel
Prágr Lukáš
 
 
Nováček Petr
Zahrádka Michal
 
 
-9-6-11  0302
3.Ulihrach JiříNešněra Jiří839  3012
4.Štěpán PavelSerbus Tomáš-7-711-10 1313
5.Prágr LukášNováček Petr595  3023
6.Hrubý VlastimilZahrádka Michal-108410 3133
7.Štěpán PavelNešněra Jiří-7-10-5  0334
8.Prágr LukášSerbus Tomáš-6-10-3  0335
9.Hrubý VlastimilNováček Petr8117  3045
10.Ulihrach JiříZahrádka Michal794  3055
11.Prágr LukášNešněra Jiří-4-811-10 1356
12.Hrubý VlastimilSerbus Tomáš956  3066
13.Ulihrach JiříNováček Petr-81090 3176
14.Štěpán PavelZahrádka Michal-9-8-2  0377
15.Hrubý VlastimilNešněra Jiří8-284 3187
16.Ulihrach JiříSerbus Tomáš-91199 3197
17.Štěpán PavelNováček Petr-95-88932107
18.Prágr LukášZahrádka Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ulihrach Jiří40Nešněra Jiří22
Štěpán Pavel13Serbus Tomáš22
Prágr Lukáš12Nováček Petr04
Hrubý Vlastimil40Zahrádka Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NeratoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala,
Jarošova ulice 233
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2008 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:32366:442TTC Bělá p.B.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
Kaňka Luděk st.
Zvěřina Jiří
 
 
-72-2-4 1301
2.Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
Balog Roland
Brožík Karel
 
 
-5-6-9  0302
3.Dvořák ZdeněkKaňka Luděk st.-5-9-6  0303
4.Michal JiříBalog Roland-108-67-82304
5.Beneš TomášBrožík Karel-10-8-10  0305
6.Dvořák Jan ml.Řípa Vladimír-64-79-42306
7.Michal JiříKaňka Luděk st.-910-6-13 1307
8.Beneš TomášBalog Roland-6-6-6  0308
9.Dvořák Jan ml.Zvěřina Jiří-87-7-9 1309
10.Dvořák ZdeněkŘípa Vladimír-982-873219
11.Beneš TomášKaňka Luděk st.10-5-99-923110
12.Dvořák Jan ml.Balog Roland-9-5-12  03  
13.Dvořák ZdeněkZvěřina Jiří         
14.Michal JiříŘípa Vladimír         
15.Dvořák Jan ml.Kaňka Luděk st.         
16.Dvořák ZdeněkBalog Roland         
17.Michal JiříZvěřina Jiří         
18.Beneš TomášŘípa Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Zdeněk11Kaňka Luděk st.30
Michal Jiří02Balog Roland20
Beneš Tomáš03Brožík Karel10
Dvořák Jan ml.02Řípa Vladimír11
   Zvěřina Jiří10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol HudliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol HudliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:34706:662Sokol Hudlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Martin
Dřevěný Petr
 
 
Berger Miroslav
Šubrt Jaroslav
 
 
-4-6-7  0301
2.Hříbal Petr
Hrabár Jiří
 
 
Loudín Petr
Mifka Alexius
 
 
-67-84-62302
3.Dřevěný PetrLoudín Petr7117  3012
4.Gruber MartinBerger Miroslav7-8-7-8 1313
5.Hříbal PetrŠubrt Jaroslav066  3023
6.Hrabár JiříMifka Alexius10-5-9-6 1324
7.Gruber MartinLoudín Petr8-8-6193234
8.Hříbal PetrBerger Miroslav-9-96993244
9.Hrabár JiříŠubrt Jaroslav13-9-9-6 1345
10.Dřevěný PetrMifka Alexius889  3055
11.Hříbal PetrLoudín Petr-887-9-82356
12.Hrabár JiříBerger Miroslav5-97-9103266
13.Dřevěný PetrŠubrt Jaroslav9-833 3176
14.Gruber MartinMifka Alexius9-8109 3186
15.Hrabár JiříLoudín Petr6-9-5-7 1387
16.Dřevěný PetrBerger Miroslav-87-81-52388
17.Gruber MartinŠubrt Jaroslav7-9118 3198
18.Hříbal PetrMifka Alexius-9968 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dřevěný Petr31Loudín Petr22
Gruber Martin31Berger Miroslav22
Hříbal Petr31Šubrt Jaroslav13
Hrabár Jiří13Mifka Alexius13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "B"-EDISONVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol SadskáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Rakovník, Tyršova uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36629:666Sokol Sadská

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rezek Jan
Andrt Tomáš
 
 
Wagner Jaroslav st.
Hendrych Roman
 
 
-510-210-22301
2.Přibík Jan
Štepka Vladimír
 
 
Kyncl Jiří
Beran Martin
 
 
-8-55-8 1302
3.Přibík JanWagner Jaroslav st.-65-49-82303
4.Rezek JanHendrych Roman1245  3013
5.Andrt TomášKyncl Jiří-6-75593223
6.Štepka VladimírVojáček Jiří8-108-743233
7.Rezek JanWagner Jaroslav st.-10-99-0 1334
8.Andrt TomášHendrych Roman2-711-10-62335
9.Štepka VladimírKyncl Jiří10813  3045
10.Přibík JanVojáček Jiří13-968 3155
11.Andrt TomášWagner Jaroslav st.-8-69-2 1356
12.Štepka VladimírHendrych Roman889  3066
13.Přibík JanKyncl Jiří-8-8-6  0367
14.Rezek JanVojáček Jiří-711-8-9 1368
15.Štepka VladimírWagner Jaroslav st.-5-5-7  0369
16.Přibík JanHendrych Roman1066  3079
17.Rezek JanKyncl Jiří86-57 3189
18.Andrt TomášVojáček Jiří-8-8-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Přibík Jan22Wagner Jaroslav st.40
Rezek Jan22Hendrych Roman13
Andrt Tomáš13Kyncl Jiří13
Štepka Vladimír31Vojáček Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol HořoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Valdece, Tyršova 401,
Hořovice, 268 01
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:32636:609Sokol Hořovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirouch Tomáš
Šmíd Jan
 
 
Dolejší Stanislav
Pilner Jaroslav
 
 
-879-7-92301
2.Chládek Luboš
Koros Zdeněk
 
 
Vendl Jakub
Ulrich Radek
 
 
89-107 3111
3.Jirouch TomášVendl Jakub-7-6-9  0312
4.Koros ZdeněkPilner Jaroslav-7-99-6 1313
5.Chládek LubošDolejší Stanislav-10-10-5  0314
6.Šmíd JanUlrich Radek9-683 3124
7.Koros ZdeněkVendl Jakub7-756 3134
8.Chládek LubošPilner Jaroslav899  3044
9.Šmíd JanDolejší Stanislav-88-6-7 1345
10.Jirouch TomášUlrich Radek-7-910753255
11.Chládek LubošVendl Jakub69-10-893265
12.Šmíd JanPilner Jaroslav7-66-753275
13.Jirouch TomášDolejší Stanislav7-5-8-6 1376
14.Koros ZdeněkUlrich Radek73-6-1053286
15.Šmíd JanVendl Jakub-1310-5433296
16.Jirouch TomášPilner Jaroslav104-118 31106
17.Koros ZdeněkDolejší Stanislav         
18.Chládek LubošUlrich Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirouch Tomáš22Vendl Jakub13
Koros Zdeněk21Pilner Jaroslav13
Chládek Luboš21Dolejší Stanislav30
Šmíd Jan31Ulrich Radek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kutná HoraRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Králův Dvůr, Plzeňská 153Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:38685:716nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rujder David
Kopřiva Tomáš
 
 
Jirásek Jiří
Herout František
 
 
9146  3010
2.Včelička Lubomír
Flíček Tomáš
 
 
Uher Petr
Štus Radek
 
 
6-57-6-62311
3.Rujder DavidHerout František2-8-6-7 1312
4.Včelička LubomírUher Petr-4-7-8  0313
5.Kopřiva TomášJirásek Jiří-47-6-9 1314
6.Flíček Tomᚊtus Radek797  3024
7.Včelička LubomírHerout František-89410 3134
8.Kopřiva TomášUher Petr-1195-743244
9.Flíček TomášJirásek Jiří46-7-893254
10.Rujder DavidŠtus Radek-769-3-112355
11.Kopřiva TomášHerout František-9-3-8  0356
12.Flíček TomášUher Petr1114-9-7103266
13.Rujder DavidJirásek Jiří4-4116 3176
14.Včelička LubomírŠtus Radek9-4-7-9 1377
15.Flíček TomášHerout František10-710-6-92378
16.Rujder DavidUher Petr-183-1493288
17.Včelička LubomírJirásek Jiří109-910 3198
18.Kopřiva Tomᚊtus Radek6-9-2-3 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rujder David22Herout František31
Včelička Lubomír22Uher Petr13
Kopřiva Tomáš13Jirásek Jiří13
Flíček Tomáš31Štus Radek31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy