Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NeratoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "B"-VD WorkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala,
Jarošova ulice 233
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2008 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:34581:588AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
Nešněra Jiří
Fuka Martin
 
 
-89-4-8 1301
2.Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
Šťastný Vladislav
Zahrádka Michal
 
 
653  3011
3.Dvořák ZdeněkNešněra Jiří-11-9-8  0312
4.Beneš Tomᚊťastný Vladislav9-7-6-8 1313
5.Dvořák Jan ml.Fuka Martin-461010 3123
6.Michal JiříZahrádka Michal839  3033
7.Beneš TomášNešněra Jiří-8-9-9  0334
8.Dvořák Jan ml.Šťastný Vladislav9-6-8-6 1335
9.Michal JiříFuka Martin-6966 3145
10.Dvořák ZdeněkZahrádka Michal-10991 3155
11.Dvořák Jan ml.Nešněra Jiří-5-9-12  0356
12.Michal Jiř튝astný Vladislav10-8-79-112357
13.Dvořák ZdeněkFuka Martin-10-1010-8 1358
14.Beneš TomášZahrádka Michal259  3068
15.Michal JiříNešněra Jiří-9678 3178
16.Dvořák ZdeněkŠťastný Vladislav-9-5-9  0379
17.Beneš TomášFuka Martin-811-7-5 13710
18.Dvořák Jan ml.Zahrádka Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Zdeněk13Nešněra Jiří31
Beneš Tomáš13Šťastný Vladislav40
Dvořák Jan ml.12Fuka Martin22
Michal Jiří31Zahrádka Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP ARLT KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Nemocnici 207, (YMCA), KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2008 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:32351:447TTC Bělá p.B.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulihrach Jiří
Hrubý Vlastimil
 
 
Kaňka Luděk st.
Zvěřina Jiří
 
 
-9-66-8 1301
2.Prágr Lukáš
Štěpán Pavel
 
 
Balog Roland
Brožík Karel
 
 
-7-10-9  0302
3.Ulihrach JiříZvěřina Jiří-7-1315-9 1303
4.Štěpán PavelKaňka Luděk st.-6-4-9  0304
5.Prágr LukášBalog Roland7-5-9-7 1305
6.Hrubý VlastimilBrožík Karel11-157-893215
7.Štěpán PavelZvěřina Jiří-05-8-4 1316
8.Prágr LukášKaňka Luděk st.9-8-7-2 1317
9.Hrubý VlastimilBalog Roland8-4-10-9 1318
10.Šimo VladimírBrožík Karel-10-12-9  0319
11.Prágr LukášZvěřina Jiří-11-5-4  03110
12.Hrubý VlastimilKaňka Luděk st.         
13.Šimo VladimírBalog Roland         
14.Štěpán PavelBrožík Karel         
15.Hrubý VlastimilZvěřina Jiří         
16.Šimo VladimírKaňka Luděk st.         
17.Štěpán PavelBalog Roland         
18.Prágr LukášBrožík Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ulihrach Jiří01Zvěřina Jiří30
Štěpán Pavel02Kaňka Luděk st.20
Prágr Lukáš03Balog Roland20
Hrubý Vlastimil11Brožík Karel11
Šimo Vladimír01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "B"-EDISONVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Rakovník, Tyršova uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2000 06:22 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:36604:637TTC Brandýs n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Andrt Tomáš
Přibík Jan
 
 
Berger Miroslav
Šubrt Jaroslav
 
 
-610-95-62301
2.Rezek Jan
Štepka Vladimír
 
 
Mifka Alexius
Loudín Petr
 
 
4-25-7-62302
3.Přibík JanLoudín Petr-59-7-10 1303
4.Kettner MartinMifka Alexius10-10-9-12 1304
5.Štepka VladimírBerger Miroslav-7-6-9  0305
6.Andrt Tomᚊubrt Jaroslav-8988 3115
7.Kettner MartinLoudín Petr-998-11-72316
8.Štepka VladimírMifka Alexius-56-612113226
9.Andrt TomášBerger Miroslav-10-7-2  0327
10.Přibík JanŠubrt Jaroslav-5-910753237
11.Štepka VladimírLoudín Petr-7-35-5 1338
12.Andrt TomášMifka Alexius598  3048
13.Rezek JanBerger Miroslav-487-8-62349
14.Kettner MartinŠubrt Jaroslav2-5108 3159
15.Andrt TomášLoudín Petr9110  3069
16.Rezek JanMifka Alexius-98-87-823610
17.Kettner MartinBerger Miroslav         
18.Štepka VladimírŠubrt Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Přibík Jan11Loudín Petr31
Kettner Martin12Mifka Alexius22
Štepka Vladimír12Berger Miroslav30
Andrt Tomáš31Šubrt Jaroslav03
Rezek Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol HudliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol SadskáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol HudliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2008 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:23575:509Sokol Hudlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Martin
Hrabár Jiří
 
 
Wagner Jaroslav st.
Vojáček Jiří
 
 
10-8-77-72301
2.Dřevěný Petr
Drož Jan
 
 
Beran Martin
Kyncl Jiří
 
 
4137  3011
3.Hrabár JiříWagner Jaroslav st.-99-7-4 1312
4.Drož JanBeran Martin855  3022
5.Gruber MartinKyncl Jiří-77-5-5 1323
6.Dřevěný PetrVojáček Jiří84-37 3133
7.Drož JanWagner Jaroslav st.-3-968-102334
8.Gruber MartinBeran Martin-117-7983244
9.Dřevěný PetrKyncl Jiří-107-9463254
10.Hrabár JiříVojáček Jiří4-516 3164
11.Gruber MartinWagner Jaroslav st.-976-5123274
12.Dřevěný PetrBeran Martin-612-14843284
13.Hrabár JiříKyncl Jiří1072  3094
14.Drož JanVojáček Jiří74-78 31104
15.Dřevěný PetrWagner Jaroslav st.         
16.Hrabár JiříBeran Martin         
17.Drož JanKyncl Jiří         
18.Gruber MartinVojáček Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrabár Jiří21Wagner Jaroslav st.21
Drož Jan21Beran Martin03
Gruber Martin21Kyncl Jiří12
Dřevěný Petr30Vojáček Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Králův Dvůr, Plzeňská 153Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2000 06:22 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1021:30471:478FK Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rujder David
Kopřiva Tomáš
 
 
Dolejší Stanislav
Pilner Jaroslav
 
 
-8-97-7 1301
2.Kovanda Milan
Flíček Tomáš
 
 
Ulrich Radek
Vendl Jakub
 
 
1037  3011
3.Kovanda MilanVendl Jakub7-106-10-82312
4.Včelička LubomírPilner Jaroslav9-3-6-11 1313
5.Rujder DavidDolejší Stanislav8-8-5-6 1314
6.Flíček TomášUlrich Radek183  3024
7.Včelička LubomírVendl Jakub-106-10-7 1325
8.Rujder DavidPilner Jaroslav-6-8-6  0326
9.Flíček TomášDolejší Stanislav-64-10-9 1327
10.Kopřiva TomášUlrich Radek9115  3037
11.Rujder DavidVendl Jakub-949-9-82338
12.Flíček TomášPilner Jaroslav-79-8-8 1339
13.Kopřiva TomášDolejší Stanislav6-9-117-523310
14.Včelička LubomírUlrich Radek-69-11-9 13  
15.Flíček TomášVendl Jakub         
16.Kopřiva TomášPilner Jaroslav         
17.Včelička LubomírDolejší Stanislav         
18.Rujder DavidUlrich Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovanda Milan01Vendl Jakub30
Včelička Lubomír02Pilner Jaroslav30
Rujder David03Dolejší Stanislav30
Flíček Tomáš12Ulrich Radek02
Kopřiva Tomáš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol HořoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kutná HoraRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Valdece, Tyršova 401,
Hořovice, 268 01
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2008 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:27609:478Sokol Hořovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chládek Luboš
Koros Zdeněk
 
 
Uher Petr
Štus Radek
 
 
-8-7-9  0301
2.Šmíd Jan
Jirouch Tomáš
 
 

 
 
WO    3011
3.Jirouch Tomᚊtus Radek-8-89-7 1312
4.Koros ZdeněkJirásek Jiří96-97 3122
5.Chládek LubošUher Petr410-810 3132
6.Šmíd JanWO    3042
7.Koros ZdeněkŠtus Radek-810-6-3 1343
8.Chládek LubošJirásek Jiří-3-973-92344
9.Šmíd JanUher Petr3-4-7493254
10.Jirouch TomášWO    3064
11.Chládek LubošŠtus Radek-10-7-12  0365
12.Šmíd JanJirásek Jiří-10-8136133275
13.Jirouch TomášUher Petr6-74-4-72376
14.Koros ZdeněkWO    3086
15.Šmíd JanŠtus Radek7-877 3196
16.Jirouch TomášJirásek Jiří10-76-8632106
17.Koros ZdeněkUher Petr         
18.Chládek Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jirouch Tomáš12Štus Radek31
Koros Zdeněk11Jirásek Jiří13
Chládek Luboš12Uher Petr12
Šmíd Jan30   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy