Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP ARLT KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol HořoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Nemocnici 207, (YMCA), KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2000 20:16 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:36721:703nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Vlastimil
Heral František
 
 
Šmíd Jan
Jirouch Tomáš
 
 
47-7-793210
2.Ulihrach Jiří
Prágr Lukáš
 
 
Koros Zdeněk
Chládek Luboš
 
 
7-5-10-7 1311
3.Ulihrach JiříŠmíd Jan9-786 3121
4.Heral FrantišekJirouch Tomáš466  3031
5.Prágr LukášChládek Luboš9-9-5-9 1332
6.Hrubý VlastimilKoros Zdeněk1257  3042
7.Heral FrantišekŠmíd Jan-9-466-92343
8.Prágr LukášJirouch Tomáš997  3053
9.Hrubý VlastimilChládek Luboš7-67-6-122354
10.Ulihrach JiříKoros Zdeněk1296  3064
11.Prágr Lukᚊmíd Jan-1-653-72365
12.Hrubý VlastimilJirouch Tomáš-64-9983275
13.Ulihrach JiříChládek Luboš-948-9-92376
14.Heral FrantišekKoros Zdeněk-6-78-3 1377
15.Hrubý VlastimilŠmíd Jan-9-961093287
16.Ulihrach JiříJirouch Tomáš69-11-4-62388
17.Heral FrantišekChládek Luboš11-10-9-7 1389
18.Prágr LukášKoros Zdeněk-5-77883299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ulihrach Jiří22Šmíd Jan22
Heral František13Jirouch Tomáš13
Prágr Lukáš22Chládek Luboš40
Hrubý Vlastimil31Koros Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NeratoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala,
Jarošova ulice 233
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2000 20:16 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:34436:503Sokol Králův Dvůr "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
Vašátko Zdeněk
Kopřiva Tomáš
 
 
-6-510-8 1301
2.Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
Rujder David
Flíček Tomáš
 
 
-10-14-12  0302
3.Dvořák ZdeněkFlíček Tomáš-59-9-7 1303
4.Beneš TomášVašátko Zdeněk-7-8-8  0304
5.Dvořák Jan ml.Kopřiva Tomáš-9-9-9  0305
6.Michal JiříRujder David-6-9-8  0306
7.Beneš TomášFlíček Tomáš-7-5-2  0307
8.Dvořák Jan ml.Vašátko Zdeněk7-67-5-62308
9.Michal JiříKopřiva Tomáš983  3018
10.Dvořák ZdeněkRujder David-95-8953228
11.Dvořák Jan ml.Flíček Tomáš-6-10-9  0329
12.Michal JiříVašátko Zdeněk9-810-883239
13.Dvořák ZdeněkKopřiva Tomáš7-912-9-1023310
14.Beneš TomášRujder David         
15.Michal JiříFlíček Tomáš         
16.Dvořák ZdeněkVašátko Zdeněk         
17.Beneš TomášKopřiva Tomáš         
18.Dvořák Jan ml.Rujder David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Zdeněk12Flíček Tomáš30
Beneš Tomáš02Vašátko Zdeněk21
Dvořák Jan ml.03Kopřiva Tomáš21
Michal Jiří21Rujder David11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol HudliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní Kolín, Heverova 191,
v centru, u kina a nové polikliniky
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2000 20:16 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:34407:512Sokol Hudlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolejší Stanislav
Pilner Jaroslav
 
 
Homolka Pavel
Drož Jan
 
 
9-9-10-10 1301
2.Ptáček František ml.
Vendl Jakub
 
 
Gruber Martin
Dřevěný Petr
 
 
-9-12-8  0302
3.Dolejší StanislavHomolka Pavel-11-68953212
4.Ptáček František ml.Drož Jan-13-10-3  0313
5.Ulrich RadekGruber Martin-1013-8-3 1314
6.Vendl JakubDřevěný Petr-9-52-8 1315
7.Ptáček František ml.Homolka Pavel9-6-4-2 1316
8.Ulrich RadekDrož Jan-9-69-8 1317
9.Vendl JakubGruber Martin811-9-443227
10.Dolejší StanislavLanda Miloslav9912  3037
11.Ulrich RadekHomolka Pavel-46-3-6 1338
12.Vendl JakubDrož Jan-8-9-11  0339
13.Dolejší StanislavGruber MartinWO    03310
14.Ptáček František ml.Landa Miloslav         
15.Vendl JakubHomolka Pavel         
16.Dolejší StanislavDrož Jan         
17.Ptáček František ml.Gruber Martin         
18.Ulrich RadekLanda Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dolejší Stanislav20Homolka Pavel21
Ptáček František ml.02Drož Jan30
Ulrich Radek03Gruber Martin11
Vendl Jakub12Dřevěný Petr10
   Landa Miloslav01
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kutná HoraVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "B"-EDISONRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná Hora,
nad městským vlakovým nádražím
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2000 20:16 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:21558:483Sokol Kutná Hora

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Jiří
Herout František
 
 
Rezek Jan
Štepka Vladimír
 
 
9-6-6-7 1301
2.Uher Petr
Štus Radek
 
 
Andrt Tomáš
Kettner Martin
 
 
-6996 3111
3.Uher PetrŠtepka Vladimír338  3021
4.Štus RadekKettner Martin9-8-8-9 1322
5.Jirásek JiříAndrt Tomáš4-37-7-52323
6.Herout FrantišekRezek Jan10-854 3133
7.Štus RadekŠtepka Vladimír-68-87-142334
8.Jirásek JiříKettner Martin10-6108 3144
9.Herout FrantišekAndrt Tomáš88-8-753254
10.Uher PetrRezek Jan472  3064
11.Jirásek JiříŠtepka Vladimír5127  3074
12.Herout FrantišekKettner Martin312-89 3184
13.Uher PetrAndrt Tomáš668  3094
14.Štus RadekRezek Jan-6-8-9  0395
15.Herout FrantišekŠtepka Vladimír556  30105
16.Uher PetrKettner Martin         
17.Štus RadekAndrt Tomáš         
18.Jirásek JiříRezek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Uher Petr30Štepka Vladimír13
Štus Radek03Kettner Martin12
Jirásek Jiří21Andrt Tomáš12
Herout František40Rezek Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.L.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "B"-VD WorkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 3.ZŠ, Brandýs n.L.,
ulice Jana Palacha (u pošty)
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2000 20:16 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32629:616nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mifka Alexius
Loudín Petr
 
 
Serbus Tomáš
Nešněra Jiří
 
 
768  3010
2.Berger Miroslav
Šubrt Jaroslav
 
 
Šťastný Vladislav
Nováček Petr
 
 
-61052 3120
3.Šubrt JaroslavSerbus Tomáš9-8-10-8 1321
4.Berger MiroslavNešněra Jiří5104  3031
5.Loudín PetrŠťastný Vladislav89-8-3-52332
6.Mifka AlexiusNováček Petr-53-11683242
7.Berger MiroslavSerbus Tomáš-1088-10-102343
8.Loudín PetrNešněra Jiří-74149 3153
9.Mifka AlexiusŠťastný Vladislav-6-89-8 1354
10.Šubrt JaroslavNováček Petr787  3064
11.Loudín PetrSerbus Tomáš898  3074
12.Mifka AlexiusNešněra Jiří85-7-14-82375
13.Šubrt JaroslavŠťastný Vladislav-7-2-4  0376
14.Berger MiroslavNováček Petr445  3086
15.Mifka AlexiusSerbus Tomáš-7-0-4  0387
16.Šubrt JaroslavNešněra Jiří-4-7-6  0388
17.Berger MiroslavŠťastný Vladislav-9-45-7 1389
18.Loudín PetrNováček Petr4-1387 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šubrt Jaroslav13Serbus Tomáš31
Berger Miroslav22Nešněra Jiří22
Loudín Petr31Šťastný Vladislav40
Mifka Alexius13Nováček Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol SadskáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SadskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2000 20:16 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39610:663TTC Bělá p.B.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner Jaroslav st.
Hendrych Roman
 
 
Kaňka Luděk st.
Zvěřina Jiří
 
 
-7867 3110
2.Beran Martin
Dvořák Jakub
 
 
Balog Roland
Brožík Karel
 
 
9-7-10883220
3.Wagner Jaroslav st.Zvěřina Jiří-79310 3130
4.Beran MartinKaňka Luděk st.-8-9-7  0331
5.Dvořák JakubBalog Roland-89-7-6 1332
6.Hendrych RomanBrožík Karel-7-6-3  0333
7.Beran MartinZvěřina Jiří10-38-6-02334
8.Dvořák JakubKaňka Luděk st.-5-9-4  0335
9.Hendrych RomanBalog Roland9-3-6-7 1336
10.Wagner Jaroslav st.Brožík Karel6710  3046
11.Dvořák JakubZvěřina Jiří-986-3-12347
12.Hendrych RomanKaňka Luděk st.103-12-563257
13.Wagner Jaroslav st.Balog Roland6-989 3167
14.Beran MartinBrožík Karel-9-961043277
15.Hendrych RomanZvěřina Jiří2-66-7-82378
16.Wagner Jaroslav st.Kaňka Luděk st.856  3088
17.Beran MartinBalog Roland-3-9-9  0389
18.Dvořák JakubBrožík Karel-5-9-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wagner Jaroslav st.40Zvěřina Jiří31
Beran Martin13Kaňka Luděk st.22
Dvořák Jakub04Balog Roland31
Hendrych Roman13Brožík Karel22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy