Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NeratoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol HořoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala,
Jarošova ulice 233
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2008 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:33532:564Sokol Hořovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
Jirouch Tomáš
Šmíd Jan
 
 
-9-7-8  0301
2.Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
Chládek Luboš
Koros Zdeněk
 
 
-11-12-7  0302
3.Dvořák ZdeněkŠmíd Jan-66-3-11 1303
4.Dvořák Jan ml.Jirouch Tomáš-5-6-7  0304
5.Beneš TomášChládek Luboš-3-7-11  0305
6.Michal JiříKoros Zdeněk339  3015
7.Dvořák Jan ml.Šmíd Jan-8-5-10  0316
8.Beneš TomášJirouch Tomáš-5-9-8  0317
9.Michal JiříChládek Luboš9-1011-18-82318
10.Dvořák ZdeněkKoros Zdeněk7510  3028
11.Beneš Tomᚊmíd Jan-76-8-5 1329
12.Michal JiříJirouch Tomáš379  3039
13.Dvořák ZdeněkChládek Luboš-5-104943249
14.Dvořák Jan ml.Koros Zdeněk10910  3059
15.Michal JiříŠmíd Jan710-58 3169
16.Dvořák ZdeněkJirouch Tomáš810-9-6-1223610
17.Dvořák Jan ml.Chládek Luboš989  30  
18.Beneš TomášKoros Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Zdeněk22Šmíd Jan31
Dvořák Jan ml.12Jirouch Tomáš31
Beneš Tomáš03Chládek Luboš21
Michal Jiří31Koros Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP ARLT KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Nemocnici 207, (YMCA), KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2008 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30655:600SKP ARLT Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Vlastimil
Heral František
 
 
Kovanda Milan
Flíček Tomáš
 
 
566  3010
2.Ulihrach Jiří
Štěpán Pavel
 
 
Rujder David
Kopřiva Tomáš
 
 
83-6-563220
3.Ulihrach JiříFlíček Tomáš11-7-87-32321
4.Štěpán PavelRujder David3-6-5-7 1322
5.Prágr LukášKopřiva Tomáš-10-14-3  0323
6.Hrubý VlastimilKovanda Milan1061  3033
7.Štěpán PavelFlíček Tomáš7-8-2-8 1334
8.Prágr LukášRujder David6-9-810133244
9.Hrubý VlastimilKopřiva Tomáš735  3054
10.Ulihrach JiříKovanda Milan7-109-5103264
11.Prágr LukášFlíček Tomáš-13-2-9  0365
12.Hrubý VlastimilRujder David727  3075
13.Ulihrach JiříKopřiva Tomáš675  3085
14.Štěpán PavelKovanda Milan-7-34-9 1386
15.Hrubý VlastimilFlíček Tomáš106-8-5-72387
16.Ulihrach JiříRujder David912  3097
17.Štěpán PavelKopřiva Tomáš155-6-4-92398
18.Prágr LukášKovanda Milan10212  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ulihrach Jiří31Flíček Tomáš40
Štěpán Pavel04Rujder David13
Prágr Lukáš22Kopřiva Tomáš22
Hrubý Vlastimil31Kovanda Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kutná HoraVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol HudliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná Hora,
nad městským vlakovým nádražím
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2008 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:32456:507Sokol Hudlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Polák Michal
 
 
Dřevěný Petr
Gruber Martin
 
 
76-714 3110
2.Jirásek Jiří
Uher Petr
 
 
Homolka Pavel
Landa Miloslav
 
 
5610  3020
3.Uher PetrDřevěný Petr-8896 3130
4.Tivodar MichalHomolka Pavel-688-6-102331
5.Polák MichalGruber Martin10-5-7-7 1332
6.Jirásek JiříLanda Miloslav567  3042
7.Tivodar MichalDřevěný Petr-3-7-5  0343
8.Polák MichalHomolka Pavel-9-10-5  0344
9.Jirásek JiříGruber Martin-11-7-12  0345
10.Uher PetrLanda Miloslav265  3055
11.Polák MichalDřevěný Petr-8-9-6  0356
12.Jirásek JiříHomolka Pavel7-89-9-72357
13.Uher PetrGruber MartinWO    0358
14.Tivodar MichalLanda Miloslav-5-5-10  0359
15.Jirásek JiříDřevěný Petr-8-93-9 13510
16.Uher PetrHomolka PavelWO    03  
17.Tivodar MichalGruber Martin         
18.Polák MichalLanda Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Uher Petr20Dřevěný Petr31
Tivodar Michal03Homolka Pavel30
Polák Michal03Gruber Martin20
Jirásek Jiří13Landa Miloslav12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "B"-EDISONRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní Kolín, Heverova 191,
v centru, u kina a nové polikliniky
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2008 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:27508:548FK Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolejší Stanislav
Pilner Jaroslav
 
 
Štepka Vladimír
Rezek Jan
 
 
-9863 3110
2.Ulrich Radek
Vendl Jakub
 
 
Andrt Tomáš
Kettner Martin
 
 
6-2511 3120
3.Dolejší StanislavŠtepka VladimírWO    0321
4.Pilner JaroslavKettner Martin3816  3031
5.Ulrich RadekAndrt Tomáš-88-65-102332
6.Vendl JakubRezek Jan547  3042
7.Pilner JaroslavŠtepka Vladimír6-359 3152
8.Ulrich RadekKettner Martin-9-8-9  0353
9.Vendl JakubAndrt Tomáš12-8-94-122354
10.Dolejší StanislavRezek JanWO    0355
11.Ulrich RadekŠtepka Vladimír10-654 3165
12.Vendl JakubKettner Martin4-369 3175
13.Dolejší StanislavAndrt TomášWO    0376
14.Pilner JaroslavRezek Jan69-811 3186
15.Vendl JakubŠtepka Vladimír5168  3096
16.Dolejší StanislavKettner MartinWO    0397
17.Pilner JaroslavAndrt Tomáš6116  30107
18.Ulrich RadekRezek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pilner Jaroslav40Štepka Vladimír03
Ulrich Radek12Kettner Martin12
Vendl Jakub31Andrt Tomáš21
   Rezek Jan02
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol SadskáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "B"-VD WorkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SadskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2008 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:30503:509AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner Jaroslav st.
Beran Martin
 
 
Nešněra Jiří
Zahrádka Michal
 
 
1076  3010
2.Motl Milan
Počarovský Pavel
 
 
Kouřil Lubomír
Nováček Petr
 
 
-96-12-5 1311
3.Wagner Jaroslav st.Kouřil Lubomír998  3021
4.Beran MartinNešněra Jiří-9-8-9  0322
5.Počarovský PavelZahrádka Michal-76-96-62323
6.Motl MilanNováček Petr8-10-11-10 1324
7.Beran MartinKouřil Lubomír5-6-5-8 1325
8.Počarovský PavelNešněra Jiří9-7-5-5 1326
9.Motl MilanZahrádka Michal688  3036
10.Wagner Jaroslav st.Nováček Petr886  3046
11.Počarovský PavelKouřil Lubomír-10-77-7 1347
12.Motl MilanNešněra Jiří-6-9-6  0348
13.Wagner Jaroslav st.Zahrádka Michal075  3058
14.Beran MartinNováček Petr92-7-8-42359
15.Motl MilanKouřil Lubomír-6-78-9 13510
16.Wagner Jaroslav st.Nešněra Jiří         
17.Beran MartinZahrádka Michal         
18.Počarovský PavelNováček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wagner Jaroslav st.30Kouřil Lubomír31
Beran Martin03Nešněra Jiří30
Počarovský Pavel03Zahrádka Michal12
Motl Milan13Nováček Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.L.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 3.ZŠ, Brandýs n.L.,
ulice Jana Palacha (u pošty)
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2008 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:35469:548TTC Bělá p.B.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mifka Alexius
Loudín Petr
 
 
Balog Roland
Brožík Karel
 
 
-6-9-6  0301
2.Berger Miroslav
Šubrt Jaroslav
 
 
Kaňka Luděk st.
Zvěřina Jiří
 
 
9-107-6-42302
3.Šubrt JaroslavZvěřina Jiří911-10-11-42303
4.Berger MiroslavKaňka Luděk st.85-7-773213
5.Loudín PetrBalog Roland4-79-1573223
6.Mifka AlexiusBrožík Karel-89-7-4 1324
7.Berger MiroslavZvěřina Jiří7-7-812-82325
8.Loudín PetrKaňka Luděk st.77-610 3135
9.Mifka AlexiusBalog Roland-48-8-9 1336
10.Šubrt JaroslavBrožík Karel-6-6-9  0337
11.Loudín PetrZvěřina Jiří-98-108-82338
12.Mifka AlexiusKaňka Luděk st.-5-7-8  0339
13.Šubrt JaroslavBalog Roland-7-1-7  03310
14.Berger MiroslavBrožík Karel         
15.Mifka AlexiusZvěřina Jiří         
16.Šubrt JaroslavKaňka Luděk st.         
17.Berger MiroslavBalog Roland         
18.Loudín PetrBrožík Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šubrt Jaroslav03Zvěřina Jiří30
Berger Miroslav11Kaňka Luděk st.12
Loudín Petr21Balog Roland21
Mifka Alexius03Brožík Karel20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy