Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP ARLT KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol SadskáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Nemocnici 207, (YMCA), KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35669:652nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Vlastimil
Ulihrach Jiří
 
 
Wagner Jaroslav st.
Vojáček Jiří
 
 
8-117-8-102301
2.Heral František
Štěpán Pavel
 
 
Beran Martin
Kyncl Jiří
 
 
117-7-7123211
3.Ulihrach JiříWagner Jaroslav st.-3-12-7  0312
4.Štěpán PavelKyncl Jiří9-76-1073222
5.Heral FrantišekBeran Martin-9-10-9  0323
6.Hrubý VlastimilVojáček Jiří444  3033
7.Štěpán PavelWagner Jaroslav st.-2-6-8  0334
8.Heral FrantišekKyncl Jiří7-5-6-13 1335
9.Hrubý VlastimilBeran Martin98-811 3145
10.Ulihrach JiříVojáček Jiří55-102 3155
11.Heral FrantišekWagner Jaroslav st.9-12-0-6 1356
12.Hrubý VlastimilKyncl Jiří735  3066
13.Ulihrach JiříBeran Martin589  3076
14.Štěpán PavelVojáček Jiří98-7-9-82377
15.Hrubý VlastimilWagner Jaroslav st.-7499 3187
16.Ulihrach JiříKyncl Jiří55-86 3197
17.Štěpán PavelBeran Martin-4-57-9 1398
18.Heral FrantišekVojáček Jiří-1011-8-14 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ulihrach Jiří31Wagner Jaroslav st.31
Štěpán Pavel13Kyncl Jiří13
Heral František04Beran Martin22
Hrubý Vlastimil40Vojáček Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NeratoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala,
Jarošova ulice 233
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35665:671nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mottl Petr
Michal Jiří
 
 
Mifka Alexius
Loudín Petr
 
 
91512  3010
2.Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
Berger Miroslav
Šubrt Jaroslav
 
 
-4-5-9  0311
3.Michal JiříLoudín Petr87-910 3121
4.Dvořák Jan ml.Berger Miroslav-7-9-6  0322
5.Dvořák ZdeněkMifka Alexius8-585 3132
6.Mottl PetrŠubrt Jaroslav996  3042
7.Dvořák Jan ml.Loudín Petr-12-79-5 1343
8.Dvořák ZdeněkBerger Miroslav-93-11-3 1344
9.Mottl PetrMifka Alexius786  3054
10.Michal JiříŠubrt Jaroslav-146-873264
11.Dvořák ZdeněkLoudín Petr-898-9-62365
12.Mottl PetrBerger Miroslav51010  3075
13.Michal JiříMifka Alexius43-4-653285
14.Dvořák Jan ml.Šubrt Jaroslav-5-4-9  0386
15.Mottl PetrLoudín Petr-11-96-7 1387
16.Michal JiříBerger Miroslav-9-5510-82388
17.Dvořák Jan ml.Mifka Alexius-5-565-172389
18.Dvořák ZdeněkŠubrt Jaroslav-8119-993299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michal Jiří31Loudín Petr31
Dvořák Jan ml.04Berger Miroslav31
Dvořák Zdeněk22Mifka Alexius13
Mottl Petr31Šubrt Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní Kolín, Heverova 191,
v centru, u kina a nové polikliniky
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:36567:635TTC Bělá p.B.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolejší Stanislav
Pilner Jaroslav
 
 
Brožík Karel
Šlapáček Martin
 
 
8510  3010
2.Lhoták Jakub
Ulrich Radek
 
 
Kaňka Luděk st.
Zvěřina Jiří
 
 
-8-79-6 1311
3.Pilner JaroslavZvěřina Jiří7-7-48-72312
4.Lhoták JakubKaňka Luděk st.-6-2-9  0313
5.Ulrich RadekBrožík Karel-6-6-10  0314
6.Dolejší StanislavŠlapáček Martin75-86 3124
7.Lhoták JakubZvěřina Jiří10-3-6-4 1325
8.Ulrich RadekKaňka Luděk st.-5-5-2  0326
9.Dolejší StanislavBrožík Karel4-557 3136
10.Pilner JaroslavŠlapáček Martin86-511 3146
11.Ulrich RadekZvěřina Jiří-5-10-5  0347
12.Dolejší StanislavKaňka Luděk st.9912  3057
13.Pilner JaroslavBrožík Karel8-810-833267
14.Lhoták JakubŠlapáček Martin-99-810-52368
15.Dolejší StanislavZvěřina Jiří-0-5-5  0369
16.Pilner JaroslavKaňka Luděk st.-10111010 3179
17.Lhoták JakubBrožík Karel675  3089
18.Šembera KarelŠlapáček Martin-10-6-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pilner Jaroslav31Zvěřina Jiří40
Lhoták Jakub13Kaňka Luděk st.22
Ulrich Radek03Brožík Karel13
Dolejší Stanislav31Šlapáček Martin22
Šembera Karel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kutná HoraVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "B"-VD WorkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná Hora,
nad městským vlakovým nádražím
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1014:32377:463AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Nešněra Jiří
Serbus Tomáš
 
 
10-9-512-92301
2.Jirásek Jiří
Štus Radek
 
 
Nováček Petr
Fuka Martin
 
 
8-66-8-72302
3.Liberský KarelNešněra Jiří-59-64-72303
4.Tivodar MichalFuka Martin-5-4-5  0304
5.Štus RadekSerbus Tomáš-8-11-10  0305
6.Jirásek JiříNováček Petr-4-89683215
7.Tivodar MichalNešněra Jiří-8-10-4  0316
8.Štus RadekFuka Martin2-99-8-22317
9.Jirásek JiříSerbus Tomáš-46-4-9 1318
10.Liberský KarelNováček Petr96-7-4-42319
11.Štus RadekNešněra Jiří-11-8-10  03110
12.Jirásek JiříFuka Martin         
13.Liberský KarelSerbus Tomáš         
14.Tivodar MichalNováček Petr         
15.Jirásek JiříNešněra Jiří         
16.Liberský KarelFuka Martin         
17.Tivodar MichalSerbus Tomáš         
18.Štus RadekNováček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Liberský Karel02Nešněra Jiří30
Tivodar Michal02Fuka Martin20
Štus Radek03Serbus Tomáš20
Jirásek Jiří11Nováček Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol HořoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "B"-EDISONRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Valdece, Tyršova 401,
Hořovice, 268 01
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:28643:583Sokol Hořovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Jan
Jirouch Tomáš
 
 
Štepka Vladimír
Přibík Jan
 
 
-9-10-4  0301
2.Koros Zdeněk
Chládek Luboš
 
 
Kettner Martin
Rezek Jan
 
 
5-97-553211
3.Koros PavelŠtepka Vladimír849  3021
4.Chládek LubošPřibík Jan878  3031
5.Jirouch TomášKettner Martin5-106-12-92332
6.Šmíd JanRezek Jan-8789 3142
7.Chládek LubošŠtepka Vladimír-64-21-112343
8.Jirouch TomášPřibík Jan108-10-753253
9.Šmíd JanKettner Martin-7-1171183263
10.Koros PavelRezek Jan109-109 3173
11.Jirouch Tomᚊtepka Vladimír8-8-72-12374
12.Šmíd JanPřibík Jan122-97 3184
13.Koros PavelKettner Martin-10-875-72385
14.Chládek LubošRezek Jan43-5-993295
15.Šmíd JanŠtepka Vladimír89-9-5932105
16.Koros ZdeněkPřibík Jan-7-595532  
17.Chládek LubošKettner Martin         
18.Jirouch TomášRezek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koros Pavel21Štepka Vladimír22
Chládek Luboš21Přibík Jan03
Jirouch Tomáš12Kettner Martin21
Šmíd Jan40Rezek Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol HudliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Králův Dvůr, Plzeňská 153Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:34424:536Sokol Hudlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Rujder David
 
 
Hříbal Petr
Hrabár Jiří
 
 
-7711-10-62301
2.
 
 
Gruber Martin
Dřevěný Petr
 
 
WO    0302
3.Kovanda MilanDřevěný Petr-9-6-4  0303
4.Kopřiva TomášHrabár Jiří-81010-7-92304
5.Hříbal PetrWO    0305
6.Rujder DavidGruber Martin3-559 3115
7.Kopřiva TomášDřevěný Petr-8-11-11  0316
8.Hrabár JiříWO    0317
9.Rujder DavidHříbal Petr-111549 3127
10.Kovanda MilanGruber Martin78-75 3137
11.Dřevěný PetrWO    0338
12.Rujder DavidHrabár Jiří584  3048
13.Kovanda MilanHříbal Petr-3184 3158
14.Kopřiva TomášGruber Martin-1111-8-5 1359
15.Rujder DavidDřevěný Petr4-84-6-1023510
16.Kovanda MilanHrabár Jiří         
17.Kopřiva TomášHříbal Petr         
18.Gruber Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kovanda Milan21Dřevěný Petr30
Kopřiva Tomáš03Hrabár Jiří11
Rujder David31Hříbal Petr02
   Gruber Martin12
WO04WO40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy