Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP ARLT KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Nemocnici 207, (YMCA), KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34689:650SKP ARLT Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Vlastimil
Ulihrach Jiří
 
 
Dolejší Stanislav
Pilner Jaroslav
 
 
-869-543210
2.Štěpán Pavel
Šulc Ladislav
 
 
Lhoták Jakub
Ulrich Radek
 
 
4-5-68-22311
3.Ulihrach JiříDolejší Stanislav9-10-9-5 1312
4.Šulc LadislavPilner Jaroslav-6-1-12  0313
5.Štěpán PavelUlrich Radek8-135-883223
6.Hrubý VlastimilLhoták Jakub794  3033
7.Šulc LadislavDolejší Stanislav8-9-8-9 1334
8.Štěpán PavelPilner Jaroslav-89-8-9 1335
9.Hrubý VlastimilUlrich Radek383  3045
10.Ulihrach JiříLhoták Jakub8710  3055
11.Štěpán PavelDolejší Stanislav-879-3-92356
12.Hrubý VlastimilPilner Jaroslav-78-8-6 1357
13.Ulihrach JiříUlrich Radek527  3067
14.Šulc LadislavLhoták Jakub-979-3103277
15.Hrubý VlastimilDolejší Stanislav3-106-1053287
16.Ulihrach JiříPilner Jaroslav-65-6-11 1388
17.Šulc LadislavUlrich Radek-9599 3198
18.Štěpán PavelLhoták Jakub36-129 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ulihrach Jiří22Dolejší Stanislav31
Šulc Ladislav22Pilner Jaroslav40
Štěpán Pavel22Ulrich Radek04
Hrubý Vlastimil31Lhoták Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NeratoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kutná HoraRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala,
Jarošova ulice 233
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:21529:485TJ Neratovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mottl Petr
Michal Jiří
 
 
Jirásek Jiří
Liberský Karel
 
 
-8999 3110
2.Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
Uher Petr
Štus Radek
 
 
-9798 3120
3.Michal JiříJirásek Jiří-61185 3130
4.Mottl PetrUher Petr9-839 3140
5.Beneš Tomᚊtus Radek-98-9-10 1341
6.Dvořák ZdeněkLiberský Karel-1099-633251
7.Mottl PetrJirásek Jiří546  3061
8.Beneš TomášUher Petr-7-13-4  0362
9.Dvořák ZdeněkŠtus Radek8-773 3172
10.Michal JiříLiberský Karel-1114-13-9 1373
11.Beneš TomášJirásek Jiří-88-6753283
12.Dvořák ZdeněkUher Petr9-679 3193
13.Michal JiříŠtus Radek79-6-5932103
14.Mottl PetrLiberský Karel         
15.Dvořák ZdeněkJirásek Jiří         
16.Michal JiříUher Petr         
17.Mottl PetrŠtus Radek         
18.Beneš TomášLiberský Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Michal Jiří21Jirásek Jiří03
Mottl Petr20Uher Petr12
Beneš Tomáš12Štus Radek12
Dvořák Zdeněk30Liberský Karel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol HořoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Valdece, Tyršova 401,
Hořovice, 268 01
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:39737:722nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koros Zdeněk
Chládek Luboš
 
 
Šubrt Jaroslav
Berger Miroslav
 
 
-6-11-7  0301
2.Jirouch Tomáš
Šmíd Jan
 
 
Mifka Alexius
Loudín Petr
 
 
-10-61773211
3.Koros PavelLoudín Petr-366-3-72312
4.Jirouch TomášBerger Miroslav-6-6810-72313
5.Chládek LubošMifka Alexius49-9-2-32314
6.Šmíd JanŠubrt Jaroslav98-11-11103224
7.Jirouch TomášLoudín Petr-8885 3134
8.Chládek LubošBerger Miroslav5-9513 3144
9.Šmíd JanMifka Alexius10-9-84-72345
10.Koros PavelŠubrt Jaroslav-96-6783255
11.Chládek LubošLoudín Petr58-66 3165
12.Šmíd JanBerger Miroslav8-68-8-92366
13.Koros PavelMifka Alexius-7-679103276
14.Jirouch Tomᚊubrt Jaroslav888  3086
15.Šmíd JanLoudín Petr74-93 3196
16.Koros PavelBerger Miroslav-61-5-8 1397
17.Jirouch TomášMifka Alexius-95-810-62398
18.Chládek LubošŠubrt Jaroslav7-5-7-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koros Pavel22Loudín Petr13
Jirouch Tomáš22Berger Miroslav31
Chládek Luboš22Mifka Alexius31
Šmíd Jan22Šubrt Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol SadskáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Králův Dvůr, Plzeňská 153Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32649:640nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašátko Zdeněk
Kopřiva Tomáš
 
 
Wagner Jaroslav st.
Vojáček Jiří
 
 
-51477 3110
2.Kovanda Milan
Rujder David
 
 
Beran Martin
Kyncl Jiří
 
 
-775-9-82311
3.Kovanda MilanWagner Jaroslav st.476  3021
4.Vašátko ZdeněkKyncl Jiří796  3031
5.Kopřiva TomášBeran Martin-4-9-5  0332
6.Rujder DavidVojáček Jiří1-874 3142
7.Vašátko ZdeněkWagner Jaroslav st.-94-9-7 1343
8.Kopřiva TomášKyncl Jiří-2-10-7  0344
9.Rujder DavidBeran Martin12810  3054
10.Kovanda MilanVojáček Jiří66-6-13-92355
11.Kopřiva TomášWagner Jaroslav st.-39-3-2 1356
12.Rujder DavidKyncl Jiří-6811-883266
13.Kovanda MilanBeran Martin38-58 3176
14.Vašátko ZdeněkVojáček Jiří778  3086
15.Rujder DavidWagner Jaroslav st.9-11-9-4 1387
16.Kovanda MilanKyncl Jiří1178  3097
17.Vašátko ZdeněkBeran Martin-13-788-102398
18.Kopřiva TomášVojáček Jiří-411-7-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovanda Milan31Wagner Jaroslav st.31
Vašátko Zdeněk22Kyncl Jiří13
Kopřiva Tomáš04Beran Martin22
Rujder David31Vojáček Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol HudliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "B"-VD WorkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol HudliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:18557:472Sokol Hudlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Petr
Hříbal Petr
 
 
Nešněra Jiří
Fuka Martin
 
 
1111-55 3110
2.Homolka Pavel
Drož Jan
 
 
Nováček Petr
Zahrádka Zdeněk
 
 
897  3020
3.Hrabár JiříNešněra Jiří-7-957-92321
4.Homolka PavelFuka Martin8-10-9563231
5.Hříbal PetrNováček Petr8-10-9693241
6.Dřevěný PetrZahrádka Zdeněk79-9-9-82342
7.Homolka PavelNešněra Jiří-78-84-72343
8.Hříbal PetrFuka Martin68-610 3153
9.Dřevěný PetrNováček Petr397  3063
10.Hrabár JiříZahrádka Zdeněk955  3073
11.Hříbal PetrNešněra Jiří-91066 3183
12.Dřevěný PetrFuka Martin-17898 3193
13.Hrabár JiříNováček Petr-7886 31103
14.Homolka PavelZahrádka Zdeněk8715  30  
15.Dřevěný PetrNešněra Jiří         
16.Hrabár JiříFuka Martin         
17.Homolka PavelNováček Petr         
18.Hříbal PetrZahrádka Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrabár Jiří21Nešněra Jiří21
Homolka Pavel11Fuka Martin03
Hříbal Petr30Nováček Petr03
Dřevěný Petr21Zahrádka Zdeněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "B"-EDISONVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Rakovník, Tyršova uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1019:34455:539TTC Bělá p.B.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rezek Jan
Štepka Vladimír
 
 
Balog Roland
Brožík Karel
 
 
69-9-3-62301
2.Andrt Tomáš
Kettner Martin
 
 
Kaňka Luděk st.
Zvěřina Jiří
 
 
-7-7-8  0302
3.Rezek JanZvěřina Jiří-810-99-72303
4.Kettner MartinKaňka Luděk st.-694-973213
5.Štepka VladimírBrožík Karel8-4-4-10 1314
6.Andrt TomášBalog Roland-49-86-62315
7.Kettner MartinZvěřina Jiří79-9-9-82316
8.Štepka VladimírKaňka Luděk st.-910-51293226
9.Andrt TomášBrožík Karel11-118-10-102327
10.Rezek JanBalog Roland-4-68-5 1328
11.Štepka VladimírZvěřina Jiří9-2-7-9 1329
12.Andrt TomášKaňka Luděk st.-8-5-7  03210
13.Rezek JanBrožík Karel         
14.Kettner MartinBalog Roland         
15.Andrt TomášZvěřina Jiří         
16.Rezek JanKaňka Luděk st.         
17.Kettner MartinBrožík Karel         
18.Štepka VladimírBalog Roland         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rezek Jan02Zvěřina Jiří30
Kettner Martin11Kaňka Luděk st.12
Štepka Vladimír12Brožík Karel20
Andrt Tomáš03Balog Roland20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy