Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "B"-VD WorkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ NeratoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2007 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:25551:499AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fuka Martin
Nešněra Jiří
 
 
Dvořák Zdeněk
Dvořák Jan ml.
 
 
-89-9493210
2.Šťastný Vladislav
Nováček Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Nešněra JiříMottl Petr8-10910 3130
4.Fuka MartinMichal Jiří-4-6-3  0331
5.Nováček PetrDvořák Zdeněk-7-3-8  0332
6.Šťastný VladislavDvořák Jan ml.-1384-853242
7.Fuka MartinMottl Petr698  3052
8.Nováček PetrMichal Jiří-97-9-7 1353
9.Šťastný VladislavDvořák Zdeněk-10-87373263
10.Nešněra JiříDvořák Jan ml.767  3073
11.Nováček PetrMottl Petr-9-69-3 1374
12.Šťastný VladislavMichal Jiří-8-9-10  0375
13.Nešněra JiříDvořák Zdeněk996  3085
14.Fuka MartinDvořák Jan ml.-1294-893295
15.Šťastný VladislavMottl Petr511-810 31105
16.Nešněra JiříMichal Jiří-102910 31  
17.Fuka MartinDvořák Zdeněk         
18.Nováček PetrDvořák Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nešněra Jiří30Mottl Petr13
Fuka Martin21Michal Jiří30
Nováček Petr03Dvořák Zdeněk12
Šťastný Vladislav31Dvořák Jan ml.03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p.B.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKP ARLT KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 317, Bělá p.B., 294 21,
lidově zváno "Střelák"
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2007 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14458:387TTC Bělá p.B.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaňka Luděk st.
Zvěřina Jiří
 
 
Hrubý Vlastimil
Ulihrach Jiří
 
 
983  3010
2.Balog Roland
Brožík Karel
 
 
Štěpán Pavel
Horský Jindřich
 
 
5107  3020
3.Balog RolandUlihrach Jiří1066  3030
4.Kaňka Luděk st.Hrubý Vlastimil8-910-9103240
5.Brožík KarelŠtěpán Pavel6-510-9133250
6.Zvěřina JiříHorský Jindřich949  3060
7.Kaňka Luděk st.Ulihrach Jiří5116  3070
8.Brožík KarelHrubý Vlastimil7-8-4-10 1371
9.Zvěřina JiříŠtěpán Pavel496  3081
10.Balog RolandHorský Jindřich873  3091
11.Brožík KarelUlihrach Jiří-3-4-7  0392
12.Zvěřina JiříHrubý Vlastimil-47-9-6 1393
13.Balog RolandŠtěpán Pavel6-882 31103
14.Kaňka Luděk st.Horský Jindřich         
15.Zvěřina JiříUlihrach Jiří         
16.Balog RolandHrubý Vlastimil         
17.Kaňka Luděk st.Štěpán Pavel         
18.Brožík KarelHorský Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Balog Roland30Ulihrach Jiří12
Kaňka Luděk st.20Hrubý Vlastimil21
Brožík Karel12Štěpán Pavel03
Zvěřina Jiří21Horský Jindřich02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.L.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "B"-EDISONRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 3.ZŠ, Brandýs n.L.,
ulice Jana Palacha (u pošty)
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2007 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:17475:377TTC Brandýs n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubrt Jaroslav
Berger Miroslav
 
 
Přibík Jan
Štepka Vladimír
 
 
3-86-8-92301
2.Mifka Alexius
Loudín Petr
 
 
Rezek Jan
Andrt Tomáš
 
 
-6365 3111
3.Loudín PetrŠtepka Vladimír7-684 3121
4.Mifka AlexiusAndrt Tomáš-6-2-7  0322
5.Šubrt JaroslavPřibík Jan-889-1053232
6.Berger MiroslavRezek Jan246  3042
7.Mifka AlexiusŠtepka Vladimír8-6-9763252
8.Šubrt JaroslavAndrt Tomáš89-4-853262
9.Berger MiroslavPřibík Jan-96-101123272
10.Loudín PetrRezek Jan6-564 3182
11.Šubrt JaroslavŠtepka Vladimír647  3092
12.Berger MiroslavAndrt Tomáš764  30102
13.Loudín PetrPřibík Jan         
14.Mifka AlexiusRezek Jan         
15.Berger MiroslavŠtepka Vladimír         
16.Loudín PetrAndrt Tomáš         
17.Mifka AlexiusPřibík Jan         
18.Šubrt JaroslavRezek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Loudín Petr20Štepka Vladimír03
Mifka Alexius11Andrt Tomáš12
Šubrt Jaroslav30Přibík Jan02
Berger Miroslav30Rezek Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol SadskáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol HudliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SadskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2007 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:36505:582Sokol Hudlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner Jaroslav st.
Vojáček Jiří
 
 
Hříbal Petr
Dřevěný Petr
 
 
-8788 3110
2.Beran Martin
Kyncl Jiří
 
 
Gruber Martin
Homolka Pavel
 
 
-58-7993220
3.Wagner Jaroslav st.Dřevěný Petr-79-98-82321
4.Beran MartinHříbal Petr10-10-8-7 1322
5.Kyncl JiříGruber Martin899  3032
6.Hendrych RomanHomolka Pavel58-9-7-82333
7.Beran MartinDřevěný Petr-7-2-10  0334
8.Kyncl JiříHříbal Petr-3686 3144
9.Hendrych RomanGruber Martin-7-711-11 1345
10.Wagner Jaroslav st.Homolka Pavel-2-861573255
11.Kyncl JiříDřevěný Petr-6-8-6  0356
12.Hendrych RomanHříbal Petr-9-2-8  0357
13.Wagner Jaroslav st.Gruber Martin7-10-8-6 1358
14.Beran MartinHomolka Pavel-3-7-8  0359
15.Hendrych RomanDřevěný Petr-9-8-6  03510
16.Wagner Jaroslav st.Hříbal Petr         
17.Beran MartinGruber Martin         
18.Kyncl JiříHomolka Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wagner Jaroslav st.12Dřevěný Petr40
Beran Martin03Hříbal Petr21
Kyncl Jiří21Gruber Martin21
Hendrych Roman04Homolka Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní Kolín, Heverova 191,
v centru, u kina a nové polikliniky
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2007 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:25568:478FK Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolejší Stanislav
Pilner Jaroslav
 
 
Kovanda Milan
Vlasák Jaroslav
 
 
674  3010
2.Cikán Michal
Lhoták Jakub
 
 
Rujder David
Kopřiva Tomáš
 
 
-6-10-10  0311
3.Pilner JaroslavRujder David-9642 3121
4.Cikán MichalKovanda Milan-5-4-7  0322
5.Lhoták JakubKopřiva Tomáš-6-567-82323
6.Dolejší StanislavVlasák Jaroslav-9664 3133
7.Cikán MichalRujder David-75-57-42334
8.Lhoták JakubKovanda Milan-7-7-5  0335
9.Dolejší StanislavKopřiva Tomáš9-975 3145
10.Pilner JaroslavVlasák Jaroslav738  3055
11.Lhoták JakubRujder David-10-8-7  0356
12.Dolejší StanislavKovanda Milan645  3066
13.Pilner JaroslavKopřiva Tomáš5-1486 3176
14.Ptáček František ml.Vlasák Jaroslav-138411 3186
15.Dolejší StanislavRujder David3-7-91053296
16.Pilner JaroslavKovanda Milan241  30106
17.Ptáček František ml.Kopřiva Tomáš         
18.Lhoták JakubVlasák Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pilner Jaroslav40Rujder David22
Cikán Michal02Kovanda Milan22
Lhoták Jakub03Kopřiva Tomáš12
Dolejší Stanislav40Vlasák Jaroslav03
Ptáček František ml.10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kutná HoraVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol HořoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná Hora,
nad městským vlakovým nádražím
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2007 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:38695:679Sokol Hořovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Jirásek Jiří
 
 
Koros Pavel
Jirouch Tomáš
 
 
-7-8-9  0301
2.Štus Radek
Uher Petr
 
 
Koros Zdeněk
Chládek Luboš
 
 
9-26-9153211
3.Tivodar MichalChládek Luboš-7-105-8 1312
4.Štus RadekKoros Zdeněk4102  3022
5.Uher PetrKoros Pavel8-973 3132
6.Jirásek JiříJirouch Tomáš-97-47-92333
7.Štus RadekChládek Luboš68-7-8-92334
8.Uher PetrKoros Zdeněk7-1085 3144
9.Jirásek JiříKoros Pavel-10-9126-72345
10.Tivodar MichalJirouch Tomáš-5-7-7  0346
11.Uher PetrChládek Luboš-467-4103256
12.Jirásek JiříKoros Zdeněk7-65-11-52357
13.Tivodar MichalKoros Pavel-9610-8-72358
14.Štus RadekJirouch Tomáš374  3068
15.Jirásek JiříChládek Luboš8-5-87-92369
16.Tivodar MichalKoros Zdeněk-3-85963279
17.Štus RadekKoros Pavel795  3089
18.Uher PetrJirouch Tomáš-9-2-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tivodar Michal13Chládek Luboš31
Štus Radek31Koros Zdeněk13
Uher Petr31Koros Pavel22
Jirásek Jiří04Jirouch Tomáš31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy