Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hořovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Sokol VeltrusyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Valdece, Tyršova 401,
Hořovice, 268 01
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:
pokuta
BodůSadMíčkůVítěz
15:348:19678:466Sokol Hořovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ungr Jan II.
Čepelák Vladimír st.
 
 
Jirásek Jiří
Tesárek Jiří
 
 
-915-95-82301
2.Koros Pavel
Kubát Pavel
 
 
Jícha František
Kohout Tomáš
 
 
777  3011
3.Ungr Jan II.Tesárek Jiří99-106 3121
4.Kubát PavelKříšťan Jiří1-667 3131
5.Koros PavelJirásek Jiří-7-88793241
6.Čepelák Vladimír st.Kohout Tomáš-6-79-7 1342
7.Kubát PavelTesárek Jiří-65612 3152
8.Koros PavelKříšťan Jiří-8-67873262
9.Čepelák Vladimír st.Jirásek Jiří975  3072
10.Ungr Jan II.Kohout Tomáš810-97 3182
11.Koros PavelTesárek Jiří54-63 3192
12.Čepelák Vladimír st.Kříšťan Jiří-8-2-9  0393
13.Ungr Jan II.Jirásek Jiří857  30103
14.Kubát PavelKohout Tomáš69-96 31113
15.Čepelák Vladimír st.Tesárek JiříWO    30123
16.Ungr Jan II.Kříšťan JiříWO    30133
17.Kubát PavelJirásek JiříWO    30143
18.Koros PavelKohout TomášWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ungr Jan II.30Tesárek Jiří03
Kubát Pavel30Kříšťan Jiří12
Koros Pavel30Jirásek Jiří03
Čepelák Vladimír st.12Kohout Tomáš12
WO40WO04



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kinosál vedle restaurace ZáběhRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2007 08:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0594:0Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budělovský Petr
Zitta Přemysl
 
 

 
 
WO    3010
2.Nevolný Milan
Protiva Lukáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Zitta PřemyslWO    3030
4.Nevolný MilanWO    3040
5.Budělovský PetrWO    3050
6.Protiva LukášWO    3060
7.Nevolný MilanWO    3070
8.Budělovský PetrWO    3080
9.Protiva LukášWO    3090
10.Zitta PřemyslWO    30100
11.Budělovský PetrWO    30110
12.Protiva LukášWO    30120
13.Zitta PřemyslWO    30130
14.Nevolný MilanWO    30140
15.Protiva LukášWO    30150
16.Zitta PřemyslWO    30160
17.Nevolný MilanWO    30170
18.Budělovský PetrWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
WO180WO018



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LányRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dubská 254, Kladno, vedle ECK, z Kladna
směr Dubí
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2007 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:25660:608TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Tomáš
Mencl Jiří
 
 
Hrbek Jiří
Jirkovský Václav
 
 
983  3010
2.Mrhal Tomáš
Prágr Lukáš
 
 
Spiegl Richard
Moravec Milan
 
 
5-9-56103220
3.Mencl JiříHrbek Jiří899  3030
4.Prágr LukášMoravec Petr st.998  3040
5.Havlíček TomášJirkovský Václav397  3050
6.Mrhal TomášSpiegl Richard576  3060
7.Prágr LukášHrbek Jiří7-5-87-72361
8.Havlíček TomášMoravec Petr st.79-8-753271
9.Mrhal TomášJirkovský Václav13108  3081
10.Mencl JiříSpiegl Richard-6-5-8  0382
11.Havlíček TomášMoravec Milan-1168-963292
12.Mrhal TomášMoravec Petr st.-9-973-92393
13.Mencl JiříJirkovský Václav-46-77932103
14.Prágr LukášSpiegl Richard-1010-34-523104
15.Mrhal TomášMoravec MilanWO    03105
16.Mencl JiříMoravec Petr st.-4788 31115
17.Prágr LukášJirkovský Václav106-85 31125
18.Havlíček TomášSpiegl Richard8610  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mencl Jiří31Hrbek Jiří11
Prágr Lukáš22Moravec Petr st.13
Havlíček Tomáš40Jirkovský Václav04
Mrhal Tomáš21Spiegl Richard22
   Moravec Milan01
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hudlice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "C"-EDISONRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol HudliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2007 08:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:39649:670KST Rakovník "C"-EDISON

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Pavel
Landa Miloslav
 
 
Rezek Jan
Kettner Martin
 
 
465  3010
2.Roziňák Jan
Vlach Jiří
 
 
Přibík Jan
Brabec Stanislav
 
 
-88-7-8 1311
3.Homolka PavelKettner Martin-79-9293221
4.Vlach JiříPřibík Jan-7-1-5  0322
5.Roziňák JanBrabec Stanislav-9978 3132
6.Landa MiloslavRezek Jan-6878 3142
7.Stehlík Jan ml.Kettner Martin-7-39-11 1343
8.Roziňák JanPřibík Jan-9-9-9  0344
9.Landa MiloslavBrabec Stanislav-1035-963254
10.Homolka PavelRezek Jan8710  3064
11.Roziňák JanKettner Martin-87-5-9 1365
12.Landa MiloslavPřibík Jan-76-53-22366
13.Homolka PavelBrabec Stanislav-6769 3176
14.Stehlík Jan ml.Rezek Jan7-6-5-8 1377
15.Landa MiloslavKettner Martin-7-97-7 1378
16.Homolka PavelPřibík Jan8-118-993288
17.Stehlík Jan ml.Brabec Stanislav6-7-6-6 1389
18.Roziňák JanRezek Jan-47-78-623810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Homolka Pavel40Kettner Martin31
Vlach Jiří01Přibík Jan31
Roziňák Jan13Brabec Stanislav13
Landa Miloslav22Rezek Jan22
Stehlík Jan ml.03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC PříbramRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu Dolní Beřkovice,
sportovní areál Sokola Dolní Beřkovice
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2007 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:45555:649TTC Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Dalibor
Kačírek Lubomír
 
 
Srch Radek
Dlouhý Jiří
 
 
8-5-10853210
2.Vajner Tomáš
Hollein Martin ing.
 
 
Silavecký Ladislav
Košák Vojtěch
 
 
-7-9-6  0311
3.Kačírek LubomírSrch Radek-6-5-8  0312
4.Vajner TomášDlouhý Jiří-7-8-9  0313
5.Šulc DaliborSilavecký Ladislav7-5811 3123
6.Hollein Martin ing.Košák Vojtěch-7-3-6  0324
7.Vajner TomášSrch Radek-87-9-3 1325
8.Šulc DaliborDlouhý Jiří-68108 3135
9.Hollein Martin ing.Silavecký Ladislav-8-10-9  0336
10.Kačírek LubomírKošák VojtěchWO    3046
11.Holan JosefSrch Radek-75-8-6 1347
12.Hollein Martin ing.Dlouhý Jiří-5-63-8 1348
13.Kačírek LubomírSilavecký Ladislav8-7-9693258
14.Vajner TomášKošák Vojtěch-2-4-9  0359
15.Hollein Martin ing.Srch Radek-599-8-723510
16.Kačírek LubomírDlouhý Jiří11-8-9-12 13511
17.Vajner TomášSilavecký Ladislav-5-4-5  03512
18.Holan JosefKošák Vojtěch-69-7-7 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kačírek Lubomír12Srch Radek40
Vajner Tomáš04Dlouhý Jiří31
Šulc Dalibor20Silavecký Ladislav22
Hollein Martin ing.04Košák Vojtěch30
Holan Josef02   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak RožmitálRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu Dolní Beřkovice,
sportovní areál Sokola Dolní Beřkovice
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2007 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:31641:593nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Danaj Tomáš
Kraml Václav
 
 
Eisenreich Jindřich ml.
Eisenreich Jindřich st.
 
 
710-8-1273210
2.Dvořák Milan ml.
Šulc Martin
 
 
Zajíček Michal
Čížek Pavel
 
 
-6-911-8 1311
3.Dvořák Milan ml.Eisenreich Jindřich ml.-8-7-0  0312
4.Kraml VáclavZajíček Michal134  3022
5.Danaj TomášČížek Pavel-10-986-82323
6.Tkačuk RomanEisenreich Jindřich st.67-8-1283233
7.Kraml VáclavEisenreich Jindřich ml.955  3043
8.Danaj TomášZajíček Michal10-138-9-72344
9.Tkačuk RomanČížek Pavel-6-66-9 1345
10.Dvořák Milan ml.Eisenreich Jindřich st.6106  3055
11.Danaj TomášEisenreich Jindřich ml.-8-97-4 1356
12.Tkačuk RomanZajíček Michal1298  3066
13.Dvořák Milan ml.Čížek Pavel-7-610-7 1367
14.Kraml VáclavEisenreich Jindřich st.574  3077
15.Tkačuk RomanEisenreich Jindřich ml.-7-7-8  0378
16.Šulc MartinZajíček Michal-6-78-5 1379
17.Kraml VáclavČížek Pavel437  3089
18.Danaj TomášEisenreich Jindřich st.374  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Milan ml.12Eisenreich Jindřich ml.31
Kraml Václav40Zajíček Michal22
Danaj Tomáš13Čížek Pavel31
Tkačuk Roman22Eisenreich Jindřich st.04
Šulc Martin01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy