Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak RožmitálVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Rožmitál p.Tř.,
ul. Komenského
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:32709:670Spartak Rožmitál

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eisenreich Jindřich ml.
Eisenreich Jindřich st.
 
 
Roztočil Jiří
Křemen Josef
 
 
-678-1063210
2.Zajíček Michal
Čížek Pavel
 
 
Jančiga Roman
Spousta Jan
 
 
-8768 3120
3.Eisenreich Jindřich ml.Spousta Jan1056  3030
4.Zajíček MichalRoztočil Jiří-10-8159-112331
5.Čížek PavelKřemen Josef846  3041
6.Staník DanielJančiga Roman-7-8-7  0342
7.Zajíček MichalSpousta Jan8-9109 3152
8.Čížek PavelRoztočil Jiří-778-8103262
9.Staník DanielKřemen Josef-6-35-10 1363
10.Eisenreich Jindřich ml.Jančiga Roman10-108-6-42364
11.Čížek PavelSpousta Jan-710-7-9 1365
12.Staník DanielRoztočil Jiří10-898 3175
13.Eisenreich Jindřich ml.Křemen Josef-77910 3185
14.Zajíček MichalJančiga Roman-7-88-9 1386
15.Staník DanielSpousta Jan-8387 3196
16.Eisenreich Jindřich ml.Roztočil Jiří5105  30106
17.Zajíček MichalKřemen Josef-8-7-10  03107
18.Čížek PavelJančiga Roman2-1210-9732117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Eisenreich Jindřich ml.31Spousta Jan13
Zajíček Michal13Roztočil Jiří13
Čížek Pavel31Křemen Josef22
Staník Daniel22Jančiga Roman31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC PříbramVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Sokol VeltrusyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 7.ZŠ Příbram, Školní uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37706:672nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlouhý Jiří
Brabenec Václav
 
 
Jirásek Jiří
Kříšťan Jiří
 
 
4-679 3110
2.Košák Vojtěch
Silavecký Ladislav
 
 
Jícha František
Kohout Tomáš
 
 
410-116 3120
3.Brabenec VáclavJícha František8-4-6-7 1321
4.Košák VojtěchKříšťan Jiří56-85 3131
5.Dlouhý JiříJirásek Jiří-18-7-5  0332
6.Silavecký LadislavKohout Tomáš-1010-8793242
7.Košák VojtěchJícha František-9-10-9  0343
8.Dlouhý JiříKříšťan Jiří5-92-11-92344
9.Silavecký LadislavJirásek Jiří-5-7-7  0345
10.Brabenec VáclavKohout Tomáš-8-1049-92346
11.Dlouhý JiříJícha František7-1081 3156
12.Silavecký LadislavKříšťan Jiří1297  3066
13.Brabenec VáclavJirásek Jiří-8-547-82367
14.Košák VojtěchKohout Tomáš105-8-1093277
15.Silavecký LadislavJícha František-9-9-7  0378
16.Brabenec VáclavKříšťan Jiří-77-107-62379
17.Košák VojtěchJirásek Jiří1087  3089
18.Dlouhý JiříKohout Tomáš8-75-653299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brabenec Václav04Jícha František31
Košák Vojtěch31Kříšťan Jiří22
Dlouhý Jiří22Jirásek Jiří31
Silavecký Ladislav22Kohout Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "C"-EDISONRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu Dolní Beřkovice,
sportovní areál Sokola Dolní Beřkovice
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2008 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1329:43615:675KST Rakovník "C"-EDISON

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Dalibor
Štros Jan
 
 
Přibík Jan
Rezek Jan
 
 
6-1077 3110
2.Palan Vladimír
Pánek Jan
 
 
Brabec Stanislav
Kos Zdeněk
 
 
-98-11-9 1311
3.Šulc DaliborPřibík Jan5-10-96-82312
4.Štros JanRezek Jan4-88-7103222
5.Palan VladimírKos Zdeněk-2-47-9 1323
6.Pánek JanBrabec Stanislav3-8-9-5 1324
7.Štros JanPřibík Jan3-9-7-6 1325
8.Palan VladimírRezek Jan9-798 3135
9.Pánek JanKos Zdeněk-8-7-11  0336
10.Šulc DaliborBrabec Stanislav-64-83-72337
11.Palan VladimírPřibík Jan811-6-8-52338
12.Pánek JanRezek Jan77-8-8-62339
13.Šulc DaliborKos Zdeněk10133  3049
14.Štros JanBrabec Stanislav448  3059
15.Pánek JanPřibík Jan-4-7-8  03510
16.Šulc DaliborRezek Jan-6-7311-723511
17.Štros JanKos ZdeněkWO    03512
18.Palan JanBrabec Stanislav-6-4-2  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šulc Dalibor13Přibík Jan40
Štros Jan21Rezek Jan22
Palan Vladimír12Kos Zdeněk21
Pánek Jan04Brabec Stanislav31
Palan Jan01   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LányRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu Dolní Beřkovice,
sportovní areál Sokola Dolní Beřkovice
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29663:596Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tkačuk Roman
Šulc Martin
 
 
Moravec Petr st.
Moravec Ladislav ml.
 
 
7-35-1283210
2.Danaj Tomáš
Kraml Václav
 
 
Moravec Milan
Hrbek Jiří
 
 
668  3020
3.Kraml VáclavHrbek Jiří684  3030
4.Tkačuk RomanMoravec Milan-1-7-10  0331
5.Danaj TomášMoravec Ladislav ml.667  3041
6.Šulc MartinMoravec Petr st.-8-129-9 1342
7.Tkačuk RomanHrbek Jiří7-8-1211-42343
8.Danaj TomášMoravec Milan4-75-12-72344
9.Šulc MartinMoravec Ladislav ml.4-788 3154
10.Kraml VáclavMoravec Petr st.567  3064
11.Danaj TomášHrbek Jiří1745  3074
12.Šulc MartinMoravec Milan5-8-10-2 1375
13.Kraml VáclavMoravec Ladislav ml.459  3085
14.Tkačuk RomanMoravec Petr st.-7-10-8  0386
15.Šulc MartinHrbek Jiří8-13-7-9 1387
16.Kraml VáclavMoravec Milan684  3097
17.Tkačuk RomanMoravec Ladislav ml.43-7-71332107
18.Danaj TomášMoravec Petr st.12-5-7-9 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kraml Václav40Hrbek Jiří22
Tkačuk Roman13Moravec Milan31
Danaj Tomáš22Moravec Ladislav ml.04
Šulc Martin13Moravec Petr st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hořovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dubská 254, Kladno, vedle ECK, z Kladna
směr Dubí
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2008 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:28676:573TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mencl Jiří
Pachman Tomáš
 
 
Čepelák Vladimír st.
Ungr Jan II.
 
 
-7-8-9  0301
2.Levenec Petr
Vychodil Luděk
 
 
Koros Pavel
Kubát Pavel
 
 
757  3011
3.Pachman TomášKubát Pavel493  3021
4.Mencl JiříKoros Pavel-9-7-8  0322
5.Vychodil LuděkUngr Jan II.3-9-7973232
6.Levenec PetrČepelák Vladimír st.-11661 3142
7.Mencl JiříNovák Ondřej554  3052
8.Vychodil LuděkKoros Pavel532  3062
9.Levenec PetrUngr Jan II.9-7-87-102363
10.Pachman TomášČepelák Vladimír st.8-9-71063273
11.Vychodil LuděkNovák Ondřej365  3083
12.Levenec PetrKoros Pavel-11-79-8 1384
13.Pachman TomášUngr Jan II.-8-76-7 1385
14.Mencl JiříČepelák Vladimír st.12-998 3195
15.Levenec PetrNovák Ondřej5-10510 31105
16.Pachman TomášKoros Pavel-83815 31115
17.Mencl JiříUngr Jan II.-11-9-4  03116
18.Vychodil LuděkČepelák Vladimír st.-77-37832126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pachman Tomáš31Kubát Pavel01
Mencl Jiří22Koros Pavel22
Vychodil Luděk40Ungr Jan II.31
Levenec Petr22Čepelák Vladimír st.04
   Novák Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hudlice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol HudliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2008 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31561:587Sokol Hudlice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drož Jan
Homolka Pavel
 
 
Budělovský Petr
Nevolný Milan
 
 
765  3010
2.Roziňák Jan
Landa Miloslav
 
 
Zitta Přemysl
Protiva Lukáš
 
 
-77-85-72311
3.Roziňák JanBudělovský Petr-7-95-10 1312
4.Homolka PavelZitta Přemysl93-97 3122
5.Landa MiloslavNevolný Milan69-7-9113232
6.Drož JanProtiva Lukáš949  3042
7.Homolka PavelBudělovský Petr-81068 3152
8.Landa MiloslavZitta Přemysl49-98 3162
9.Drož JanNevolný Milan379  3072
10.Roziňák JanProtiva Lukáš87-106 3182
11.Landa MiloslavBudělovský Petr33-9-5-92383
12.Drož JanZitta Přemysl7-95-8-32384
13.Roziňák JanNevolný Milan-7866 3194
14.Homolka PavelProtiva Lukáš4510  30104
15.Stehlík Jan ml.Budělovský PetrWO    03105
16.Roziňák JanZitta PřemyslWO    03106
17.Homolka PavelNevolný MilanWO    03107
18.Landa MiloslavProtiva LukášWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Roziňák Jan21Budělovský Petr21
Homolka Pavel30Zitta Přemysl12
Landa Miloslav21Nevolný Milan03
Drož Jan21Protiva Lukáš03
WO04WO40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy