Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC PříbramVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 7.ZŠ Příbram, Školní uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2008 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:18695:543TTC Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlouhý Jiří
Brabenec Václav
 
 
Spousta Jan
Křemen Josef
 
 
-6810-773210
2.Košák Vojtěch
Silavecký Ladislav
 
 
Jančiga Roman
Roztočil Jiří
 
 
475  3020
3.Brabenec VáclavRoztočil Jiří463  3030
4.Košák VojtěchJančiga Roman515  3040
5.Dlouhý JiříSpousta Jan1197  3050
6.Silavecký LadislavKřemen Josef-1079-553260
7.Košák VojtěchRoztočil Jiří711-39 3170
8.Dlouhý JiříJančiga Roman-679-8-102371
9.Silavecký LadislavSpousta Jan1010-510 3181
10.Brabenec VáclavKřemen Josef-97109 3191
11.Dlouhý JiříRoztočil Jiří-8498 31101
12.Silavecký LadislavJančiga Roman8-9210 31111
13.Brabenec VáclavSpousta Jan8-116-2732121
14.Košák VojtěchKřemen Josef3-1288 31131
15.Silavecký LadislavRoztočil Jiří986  30141
16.Brabenec VáclavJančiga Roman-8-5-11  03142
17.Košák VojtěchSpousta JanWO    30152
18.Dlouhý JiříKřemen Josef677  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brabenec Václav31Roztočil Jiří04
Košák Vojtěch30Jančiga Roman22
Dlouhý Jiří31Spousta Jan03
Silavecký Ladislav40Křemen Josef04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak RožmitálVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Sokol VeltrusyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Rožmitál p.Tř.,
ul. Komenského
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2008 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:37708:718Spartak Rožmitál

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eisenreich Jindřich ml.
Eisenreich Jindřich st.
 
 
Jirásek Jiří
Tesárek Jiří
 
 
-87-98103210
2.Zajíček Michal
Čížek Pavel
 
 
Jícha František
Kříšťan Jiří
 
 
87-89 3120
3.Eisenreich Jindřich ml.Jícha František107-108 3130
4.Zajíček MichalKříšťan Jiří-678-7-92331
5.Čížek PavelJirásek Jiří-9-71110-42332
6.Eisenreich Jindřich st.Tesárek Jiří7-7-5-3 1333
7.Zajíček MichalJícha František-1-6-9  0334
8.Čížek PavelKříšťan Jiří-76-115-102335
9.Eisenreich Jindřich st.Jirásek Jiří-6-8-9  0336
10.Eisenreich Jindřich ml.Tesárek Jiří-813911 3146
11.Čížek PavelJícha František5-9-6783256
12.Eisenreich Jindřich st.Kříšťan Jiří-3-13-9  0357
13.Eisenreich Jindřich ml.Jirásek Jiří-95-23153267
14.Zajíček MichalTesárek Jiří895  3077
15.Eisenreich Jindřich st.Jícha František-912-8-9 1378
16.Eisenreich Jindřich ml.Kříšťan Jiří10-978 3188
17.Zajíček MichalJirásek Jiří7-395 3198
18.Čížek PavelTesárek Jiří-659-7532108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Eisenreich Jindřich ml.40Jícha František22
Zajíček Michal22Kříšťan Jiří31
Čížek Pavel22Jirásek Jiří22
Eisenreich Jindřich st.04Tesárek Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "C"-EDISONRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu Dolní Beřkovice,
sportovní areál Sokola Dolní Beřkovice
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2008 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:25610:551Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Danaj Tomáš
Kraml Václav
 
 
Šebek Tomáš
Rezek Jan
 
 
479  3010
2.Tkačuk Roman
Šulc Martin
 
 
Brabec Stanislav
Kos Zdeněk
 
 
4-11710 3120
3.Šulc MartinRezek Jan787  3030
4.Tkačuk RomanŠebek Tomáš9-11-69103240
5.Danaj TomášKos Zdeněk610-7-12-52341
6.Kraml VáclavBrabec Stanislav254  3051
7.Tkačuk RomanRezek Jan587  3061
8.Danaj Tomᚊebek Tomáš-9-6-4  0362
9.Kraml VáclavKos Zdeněk347  3072
10.Šulc MartinBrabec Stanislav77-69 3182
11.Danaj TomášRezek Jan-10-8-9  0383
12.Kraml VáclavŠebek Tomáš741  3093
13.Šulc MartinKos Zdeněk-147-74732103
14.Tkačuk RomanBrabec Stanislav-4-9-6  03104
15.Dvořák Milan ml.Rezek Jan13-8810 31114
16.Šulc MartinŠebek Tomáš199  30124
17.Tkačuk RomanKos ZdeněkWO    03125
18.Danaj TomášBrabec Stanislav7-8-3-10 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šulc Martin40Rezek Jan13
Tkačuk Roman21Šebek Tomáš13
Danaj Tomáš04Kos Zdeněk12
Kraml Václav30Brabec Stanislav22
Dvořák Milan ml.10   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LányRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu Dolní Beřkovice,
sportovní areál Sokola Dolní Beřkovice
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2008 08:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:43473:646Sokol Lány

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Dalibor
Štros Jan
 
 
Moravec Petr st.
Moravec Ladislav ml.
 
 
968  3010
2.Palan Vladimír
Pánek Jan
 
 
Moravec Milan
Jirkovský Václav
 
 
-5-6-5  0311
3.Šulc DaliborJirkovský Václav-9-11-7  0312
4.Štros JanMoravec Milan-6-5-6  0313
5.Palan VladimírMoravec Ladislav ml.-10-10910-92314
6.Pánek JanMoravec Petr st.-611-5723224
7.Štros JanJirkovský Václav-99-8-6 1325
8.Palan VladimírMoravec Milan-9-89-4 1326
9.Pánek JanMoravec Ladislav ml.4116  3036
10.Šulc DaliborMoravec Petr st.-8-6-9  0337
11.Palan JanJirkovský Václav-2-8-8  0338
12.Pánek JanMoravec Milan99-7-1-62339
13.Šulc DaliborMoravec Ladislav ml.-8497 3149
14.Štros JanMoravec Petr st.812-89 3159
15.Pánek JanJirkovský VáclavWO    03510
16.Šulc DaliborMoravec MilanWO    03511
17.Štros JanMoravec Ladislav ml.WO    03512
18.Palan JanMoravec Petr st.-6-3-10  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šulc Dalibor12Jirkovský Václav30
Štros Jan12Moravec Milan30
Palan Vladimír02Moravec Ladislav ml.12
Pánek Jan21Moravec Petr st.22
Palan Jan02   
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hudlice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hořovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol HudliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2008 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:733:26427:503Sokol Hudlice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubinger Lukáš
Landa Miloslav
 
 
Koros Pavel
Novák Ondřej
 
 
5-9-8543210
2.Drož Jan
Homolka Pavel
 
 
Čepelák Vladimír st.
Ungr Jan II.
 
 
779  3020
3.Homolka PavelČepelák Vladimír st.375  3030
4.Drož JanUngr Jan II.416  3040
5.Roziňák JanNovák Ondřej877  3050
6.Landa MiloslavKoros Pavel-4-8-4  0351
7.Drož JanČepelák Vladimír st.5715  3061
8.Roziňák JanUngr Jan II.10-798 3171
9.Landa MiloslavNovák Ondřej236  3081
10.Homolka PavelKoros Pavel-6658 3191
11.Roziňák JanČepelák Vladimír st.WO    0392
12.Landa MiloslavUngr Jan II.789  30102
13.Homolka PavelNovák OndřejWO    03103
14.Drož JanKoros PavelWO    03104
15.Landa MiloslavČepelák Vladimír st.105-108 31114
16.Homolka PavelUngr Jan II.WO    03115
17.Drož JanNovák OndřejWO    03116
18.Roziňák JanKoros PavelWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Homolka Pavel20Čepelák Vladimír st.03
Drož Jan20Ungr Jan II.03
Roziňák Jan20Novák Ondřej02
Landa Miloslav31Koros Pavel11
WO06WO60



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dubská 254, Kladno, vedle ECK, z Kladna
směr Dubí
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2008 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:23699:604TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mencl Jiří
Pachman Tomáš
 
 
Budělovský Petr
Nevolný Milan
 
 
3107  3010
2.Levenec Petr
Vychodil Luděk
 
 
Protiva Lukáš
Zitta Přemysl
 
 
-8975 3120
3.Levenec PetrBudělovský Petr144  3030
4.Lážnovský JiříZitta Přemysl789  3040
5.Mencl JiříProtiva Lukáš61014  3050
6.Vychodil LuděkNevolný Milan77-612 3160
7.Lážnovský JiříBudělovský Petr7-867 3170
8.Mencl JiříZitta Přemysl893  3080
9.Vychodil LuděkProtiva Lukáš8-9-7783290
10.Pachman TomášNevolný Milan-8-5-10  0391
11.Mencl JiříBudělovský Petr1368  30101
12.Vychodil LuděkZitta Přemysl-74-47-523102
13.Pachman TomášProtiva Lukáš76-7-10-1223103
14.Lážnovský JiříNevolný Milan-9115-2532113
15.Vychodil LuděkBudělovský Petr9-567 31123
16.Pachman TomášZitta Přemysl1076  30133
17.Lážnovský JiříProtiva Lukáš12-1211-7-823134
18.Mencl JiříNevolný Milan-118-8-3 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Levenec Petr10Budělovský Petr04
Lážnovský Jiří31Zitta Přemysl13
Mencl Jiří31Protiva Lukáš22
Vychodil Luděk31Nevolný Milan22
Pachman Tomáš12   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy