Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "C"-EDISONVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Rakovník, Tyršova uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2008 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:23709:598KST Rakovník "C"-EDISON

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brabec Stanislav
Kos Zdeněk
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
834  3010
2.Přibík Jan
Rezek Jan
 
 
Kuška Miroslav
Kunc Petr
 
 
-57-8-10 1311
3.Rezek JanSpousta Jan7-7-9-5 1312
4.Přibík JanRoztočil Jiří-97710 3122
5.Brabec StanislavKuška Miroslav-6-9-8  0323
6.Kos ZdeněkKunc Petr-83911 3133
7.Přibík JanSpousta Jan949  3043
8.Brabec StanislavRoztočil Jiří7-96-1063253
9.Kos ZdeněkKuška Miroslav-95-9933263
10.Rezek JanKunc Petr-116-2683273
11.Brabec StanislavSpousta Jan3-9-87-182374
12.Kos ZdeněkRoztočil Jiří1266  3084
13.Šebek TomášKuška Miroslav9-6109 3194
14.Přibík JanKunc Petr577  30104
15.Kos ZdeněkSpousta Jan788  30114
16.Šebek TomášRoztočil Jiří867  30124
17.Přibík JanKuška Miroslav12109  30134
18.Brabec StanislavKunc Petr-9-886832144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rezek Jan11Spousta Jan22
Přibík Jan40Roztočil Jiří04
Brabec Stanislav22Kuška Miroslav13
Kos Zdeněk40Kunc Petr04
Šebek Tomáš20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LányVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Sokol VeltrusyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:24647:581Sokol Lány

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr st.
Moravec Ladislav ml.
 
 
Jirásek Jiří
Tesárek Jiří
 
 
-7-79-5 1301
2.Moravec Milan
Jirkovský Václav
 
 
Jícha František
Kříšťan Jiří
 
 
69-87 3111
3.Moravec Ladislav ml.Kříšťan Jiří-712-8-7 1312
4.Moravec MilanTesárek Jiří8136  3022
5.Moravec Petr st.Jícha František-1011-5-9 1323
6.Jirkovský VáclavJirásek Jiří9710  3033
7.Moravec MilanKříšťan Jiří736  3043
8.Moravec Petr st.Tesárek Jiří489  3053
9.Jirkovský VáclavJícha František796  3063
10.Moravec Ladislav ml.Jirásek Jiří-10-69-1 1364
11.Moravec Petr st.Kříšťan Jiří1-889 3174
12.Jirkovský VáclavTesárek Jiří69-6-1193284
13.Moravec Ladislav ml.Jícha František78-76 3194
14.Moravec MilanJirásek Jiří-6-748732104
15.Jirkovský VáclavKříšťan Jiří1758  30114
16.Moravec Ladislav ml.Tesárek Jiří107-7-1932124
17.Moravec MilanJícha FrantišekWO    30134
18.Moravec Petr st.Jirásek Jiří-7-5WO  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Ladislav ml.22Kříšťan Jiří13
Moravec Milan30Tesárek Jiří04
Moravec Petr st.22Jícha František12
Jirkovský Václav40Jirásek Jiří22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak RožmitálVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hořovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Rožmitál p.Tř.,
ul. Komenského
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:31674:648Spartak Rožmitál

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eisenreich Jindřich ml.
Eisenreich Jindřich st.
 
 
Ungr Jan II.
Čepelák Vladimír st.
 
 
8-7-8-9 1301
2.Zajíček Michal
Čížek Pavel
 
 
Koros Pavel
Pancíř Josef
 
 
-7879 3111
3.Eisenreich Jindřich ml.Ungr Jan II.-87-8-8 1312
4.Zajíček MichalPancíř Josef529  3022
5.Čížek PavelKoros Pavel10-77-4-42323
6.Staník DanielČepelák Vladimír st.78-10-393233
7.Zajíček MichalUngr Jan II.6-5-510-22334
8.Čížek PavelPancíř Josef353  3044
9.Staník DanielKoros Pavel-6-2412133254
10.Eisenreich Jindřich ml.Čepelák Vladimír st.-5-85753264
11.Čížek PavelUngr Jan II.-3-999103274
12.Staník DanielKubát Pavel-107-810-72375
13.Eisenreich Jindřich ml.Koros Pavel74-65 3185
14.Zajíček MichalČepelák Vladimír st.12105  3095
15.Staník DanielUngr Jan II.-6-83-6 1396
16.Eisenreich Jindřich ml.Kubát Pavel1148  30106
17.Zajíček MichalKoros Pavel868  30116
18.Čížek PavelČepelák Vladimír st.-3-7-6  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eisenreich Jindřich ml.31Ungr Jan II.31
Zajíček Michal31Pancíř Josef02
Čížek Pavel22Koros Pavel13
Staník Daniel22Čepelák Vladimír st.13
   Kubát Pavel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC PříbramVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 7.ZŠ Příbram, Školní uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:36582:627Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srch Radek
Dlouhý Jiří
 
 
Baier Robert
Protiva Lukáš
 
 
6-59-11-62301
2.Silavecký Ladislav
Ondráček Oldřich
 
 
Budělovský Petr
Zitta Přemysl
 
 
9-7-5-7 1302
3.Srch RadekBaier Robert9-6-11-9 1303
4.Dlouhý JiříZitta Přemysl5-510-883213
5.Ondráček OldřichBudělovský Petr9-6-7-5 1314
6.Silavecký LadislavProtiva Lukáš-8-1011-8 1315
7.Dlouhý JiříBaier Robert9-1059 3125
8.Ondráček OldřichZitta Přemysl-9-6-5  0326
9.Silavecký LadislavBudělovský Petr-711-8-8 1327
10.Srch RadekProtiva Lukáš2117  3037
11.Košák VojtěchBaier Robert1047  3047
12.Silavecký LadislavZitta Přemysl-78-7-9 1348
13.Srch RadekBudělovský Petr4-7-9-5 1349
14.Dlouhý JiříProtiva Lukáš775  3059
15.Silavecký LadislavBaier Robert-7-9-6  03510
16.Srch RadekZitta Přemysl884  30610
17.Dlouhý JiříBudělovský Petr7106  30710
18.Košák VojtěchProtiva LukášWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Srch Radek22Baier Robert22
Dlouhý Jiří40Zitta Přemysl22
Ondráček Oldřich02Budělovský Petr31
Silavecký Ladislav04Protiva Lukáš12
Košák Vojtěch10   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu Dolní Beřkovice,
sportovní areál Sokola Dolní Beřkovice
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2008 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:47499:702TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štros Jan
Šulc Dalibor
 
 
Lážnovský Jiří
Pachman Tomáš
 
 
5-348 3110
2.Pánek Jan
Vajner Tomáš
 
 
Mencl Jiří
Vychodil Luděk
 
 
97-7-7-42311
3.Šulc DaliborMencl Jiří-848-763221
4.Štros JanVychodil Luděk-8927 3131
5.Vajner TomášLážnovský Jiří-7-8-8  0332
6.Pánek JanPachman Tomáš7-7-511-72333
7.Štros JanMencl JiříWO    0334
8.Vajner TomášVychodil Luděk9-5-6-5 1335
9.Pánek JanLážnovský Jiří-6-798-82336
10.Šulc DaliborPachman Tomáš62-8-883246
11.Vajner TomášMencl Jiří-4-12-6  0347
12.Pánek JanVychodil Luděk-8-9711-42348
13.Šulc DaliborLážnovský Jiří711-7-593258
14.Štros JanPachman TomášWO    0359
15.Pánek JanMencl JiříWO    03510
16.Šulc DaliborVychodil LuděkWO    03511
17.Štros JanLážnovský JiříWO    03512
18.Vajner TomášPachman Tomáš-9-68-9 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šulc Dalibor30Mencl Jiří11
Štros Jan10Vychodil Luděk21
Vajner Tomáš04Lážnovský Jiří21
Pánek Jan03Pachman Tomáš21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hudlice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu Dolní Beřkovice,
sportovní areál Sokola Dolní Beřkovice
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:38593:629Sokol Hudlice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Danaj Tomáš
Dvořák Milan ml.
 
 
Homolka Pavel
Drož Jan
 
 
44-98 3110
2.Tkačuk Roman
Šulc Martin
 
 
Landa Miloslav
Roziňák Jan
 
 
6-65-963220
3.Šulc MartinDrož Jan106-6-8-52321
4.Tkačuk RomanHomolka Pavel-9-7-6  0322
5.Dvořák Milan ml.Landa Miloslav-7-7-7  0323
6.Danaj TomášRoziňák Jan10-9-9-10 1324
7.Tkačuk RomanDrož Jan-2-5-10  0325
8.Dvořák Milan ml.Homolka Pavel-46148 3135
9.Danaj TomášLanda Miloslav1099  3045
10.Šulc MartinRoziňák Jan10-377 3155
11.Dvořák Milan ml.Drož Jan-14-9-8  0356
12.Danaj TomášHomolka Pavel-7-96-5 1357
13.Šulc MartinLanda Miloslav1399  3067
14.Tkačuk RomanRoziňák Jan-7-3-2  0368
15.Danaj TomášDrož Jan12-12-1010-72369
16.Šulc MartinHomolka Pavel-10-9-8  03610
17.Tkačuk RomanLanda Miloslav-3-10-8  03611
18.Dvořák Milan ml.Roziňák JanWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šulc Martin22Drož Jan40
Tkačuk Roman04Homolka Pavel31
Dvořák Milan ml.12Landa Miloslav22
Danaj Tomáš13Roziňák Jan21
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy