Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ŽebrákVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak RožmitálRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská 189, 267 53 ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33726:692Sokol Žebrák

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křemen Josef
Jančiga Roman
 
 
Eisenreich Jindřich ml.
Čížek Pavel
 
 
789  3010
2.Spousta Jan
Roztočil Jiří
 
 
Eisenreich Jindřich st.
Zajíček Michal
 
 
8-7-9783220
3.Křemen JosefEisenreich Jindřich ml.-816-7-7 1321
4.Roztočil JiříZajíček Michal-13-108-11 1322
5.Spousta JanČížek Pavel-8985 3132
6.Jančiga RomanEisenreich Jindřich st.879  3042
7.Roztočil JiříEisenreich Jindřich ml.-8-7-9  0343
8.Spousta JanZajíček Michal8-9-9983253
9.Jančiga RomanČížek Pavel-9-1087-82354
10.Křemen JosefEisenreich Jindřich st.3-8-9893264
11.Spousta JanEisenreich Jindřich ml.-9-789-132365
12.Jančiga RomanZajíček Michal-78-9-10 1366
13.Křemen JosefČížek Pavel-7-5-12  0367
14.Roztočil JiříEisenreich Jindřich st.18712  3077
15.Jančiga RomanEisenreich Jindřich ml.897  3087
16.Křemen JosefZajíček Michal-8-98-9 1388
17.Roztočil JiříČížek Pavel855  3098
18.Spousta JanEisenreich Jindřich st.8-116-7832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Křemen Josef13Eisenreich Jindřich ml.31
Roztočil Jiří22Zajíček Michal31
Spousta Jan31Čížek Pavel22
Jančiga Roman22Eisenreich Jindřich st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Sokol VeltrusyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC PříbramRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VeltrusyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:42688:736TTC Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jícha František
Kohout Tomáš
 
 
Dlouhý Jiří
Srch Radek
 
 
7-9-8783210
2.Tesárek Jiří
Jirásek Jiří
 
 
Košák Vojtěch
Silavecký Ladislav
 
 
9-4-5863220
3.Tesárek JiříSrch Radek8-8-127-62321
4.Kříšťan JiříSilavecký Ladislav611-106 3131
5.Jirásek JiříKošák Vojtěch11-7-6-8 1332
6.Kuthan JiříDlouhý Jiří-7-6-8  0333
7.Kříšťan JiříSrch Radek-7-7-6  0334
8.Jirásek JiříSilavecký Ladislav115-810 3144
9.Kuthan JiříKošák Vojtěch7-5-6-7 1345
10.Tesárek JiříDlouhý Jiří79-8-7-62346
11.Jirásek JiříSrch Radek-10-9-9  0347
12.Kohout TomášSilavecký Ladislav8-92-793257
13.Tesárek JiříKošák Vojtěch-71188 3167
14.Kříšťan JiříDlouhý Jiří-7-58-9 1368
15.Kohout TomášSrch Radek-367-883278
16.Tesárek JiříSilavecký Ladislav87-97 3188
17.Kříšťan JiříKošák Vojtěch9-4-7-9 1389
18.Jirásek JiříDlouhý Jiří11-99-4-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tesárek Jiří22Srch Radek31
Kříšťan Jiří13Silavecký Ladislav04
Jirásek Jiří13Košák Vojtěch31
Kuthan Jiří02Dlouhý Jiří40
Kohout Tomáš20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "C"-EDISONVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Rakovník, Tyršova uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2007 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:22694:511KST Rakovník "C"-EDISON

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadeřábek Milan
Přibík Jan
 
 
Šulc Dalibor
Štros Jan
 
 
7-3-9-4 1301
2.Kettner Martin
Rezek Jan
 
 
Pánek Jan
Kačírek Lubomír
 
 
868  3011
3.Kadeřábek MilanŠtros Jan-666-563221
4.Přibík JanKačírek Lubomír974  3031
5.Rezek JanŠulc Dalibor-127-57-92332
6.Kettner MartinPánek Jan-7-911-6 1333
7.Přibík JanŠtros Jan910-75 3143
8.Rezek JanKačírek Lubomír714-79 3153
9.Kettner MartinŠulc Dalibor-54-9-12 1354
10.Kadeřábek MilanPánek Jan-77-9453264
11.Rezek JanŠtros Jan11-7812 3174
12.Kettner MartinKačírek Lubomír-2454 3184
13.Kadeřábek MilanŠulc Dalibor-9-1291293294
14.Přibík JanPánek Jan155  30104
15.Kettner MartinŠtros Jan243  30114
16.Kadeřábek MilanKačírek LubomírWO    30124
17.Přibík JanŠulc DaliborWO    30134
18.Rezek JanPánek JanWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadeřábek Milan30Štros Jan04
Přibík Jan30Kačírek Lubomír03
Rezek Jan21Šulc Dalibor21
Kettner Martin22Pánek Jan12
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LányVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:27710:618Sokol Lány

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr st.
Jirkovský Václav
 
 
Danaj Tomáš
Tkačuk Roman
 
 
-9976 3110
2.Moravec Milan
Spiegl Richard
 
 
Dvořák Milan ml.
Šulc Martin
 
 
914-125 3120
3.Jirkovský VáclavDanaj Tomáš-512-5-2 1321
4.Moravec MilanTkačuk Roman83-67 3131
5.Spiegl RichardDvořák Milan ml.7-69-6-72332
6.Moravec Petr st.Šulc Martin-664-593242
7.Moravec MilanDanaj Tomáš4-106-5-102343
8.Spiegl RichardTkačuk Roman-10-115-16 1344
9.Moravec Petr st.Dvořák Milan ml.656  3054
10.Jirkovský VáclavŠulc Martin-69-6-9 1355
11.Spiegl RichardDanaj Tomáš9-710-9-62356
12.Moravec Petr st.Tkačuk Roman788  3066
13.Jirkovský VáclavDvořák Milan ml.-6-767103276
14.Moravec MilanŠulc Martin975  3086
15.Moravec Petr st.Danaj Tomáš898  3096
16.Jirkovský VáclavTkačuk Roman5-8-94632106
17.Moravec MilanDvořák Milan ml.1059  30116
18.Spiegl RichardŠulc MartinWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jirkovský Václav22Danaj Tomáš31
Moravec Milan31Tkačuk Roman13
Spiegl Richard03Dvořák Milan ml.13
Moravec Petr st.40Šulc Martin12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hořovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Valdece, Tyršova 401,
Hořovice, 268 01
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2007 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:38700:707nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špička Jiří
Koros Pavel
 
 
Mencl Jiří
Vospálek Miroslav
 
 
10-4-11-4 1301
2.Ungr Jan II.
Čepelák Vladimír st.
 
 
Prágr Lukáš
Vychodil Luděk
 
 
10-109-383211
3.Ungr Jan II.Prágr Lukáš9-597 3121
4.Koros PavelVychodil Luděk8-485 3131
5.Špička JiříVospálek Miroslav8-8-135-152332
6.Čepelák Vladimír st.Mencl Jiří5-2-3-5 1333
7.Koros PavelPrágr Lukáš4-699 3143
8.Špička JiříVychodil Luděk9-8-5-8 1344
9.Čepelák Vladimír st.Vospálek Miroslav-7-8-5  0345
10.Ungr Jan II.Mencl Jiří-9-684-92346
11.Špička JiříPrágr Lukáš6-6-88-112347
12.Čepelák Vladimír st.Vychodil Luděk-56-11-6 1348
13.Ungr Jan II.Vospálek Miroslav7-939 3158
14.Koros PavelMencl Jiří8-678 3168
15.Čepelák Vladimír st.Prágr Lukáš2-962 3178
16.Ungr Jan II.Vychodil Luděk-4856 3188
17.Koros PavelVospálek Miroslav4-78-863298
18.Špička JiříMencl Jiří11-8-68-52399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ungr Jan II.31Prágr Lukáš13
Koros Pavel40Vychodil Luděk22
Špička Jiří04Vospálek Miroslav22
Čepelák Vladimír st.13Mencl Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hudlice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kinosál vedle restaurace ZáběhRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1726:51687:787Sokol Hudlice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budělovský Petr
Zitta Přemysl
 
 
Drož Jan
Homolka Pavel
 
 
98-8-7-42301
2.Baier Robert
Protiva Lukáš
 
 
Landa Miloslav
Roziňák Jan
 
 
-88-5-9 1302
3.Budělovský PetrDrož Jan4-8-79-82303
4.Zitta PřemyslHomolka Pavel-8-66-8 1304
5.Baier RobertRoziňák Jan-98-8-6 1305
6.Protiva LukášLanda Miloslav-79-2-10 1306
7.Zitta PřemyslDrož Jan-9-9-5  0307
8.Baier RobertHomolka Pavel-8-98-8 1308
9.Protiva LukášRoziňák Jan13-7-12-5 1309
10.Budělovský PetrLanda Miloslav1277  3019
11.Baier RobertDrož Jan-99-88-623110
12.Protiva LukášHomolka Pavel8-7-88-1123111
13.Budělovský PetrRoziňák Jan-845-6-823112
14.Zitta PřemyslLanda Miloslav-7-45-5 13113
15.Protiva LukášDrož Jan-814-5-7 13114
16.Budělovský PetrHomolka Pavel14-411-9-923115
17.Zitta PřemyslRoziňák Jan-88-98-1023116
18.Baier RobertLanda Miloslav-10-88-8 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Budělovský Petr13Drož Jan40
Zitta Přemysl04Homolka Pavel40
Baier Robert04Roziňák Jan40
Protiva Lukáš04Landa Miloslav31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy