Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu Dolní Beřkovice,
sportovní areál Sokola Dolní Beřkovice
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2007 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:32711:683Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štros Jan
Šulc Dalibor
 
 
Spousta Jan
Roztočil Jiří
 
 
-7798 3110
2.Kačírek Lubomír
Pánek Jan
 
 
Křemen Josef
Jančiga Roman
 
 
68-9-5-42311
3.Šulc DaliborSpousta Jan326  3021
4.Štros JanRoztočil Jiří8910  3031
5.Kačírek LubomírJančiga Roman10-8-8-10 1332
6.Pánek JanKřemen Josef-9-914-6 1333
7.Štros JanSpousta Jan375  3043
8.Kačírek LubomírRoztočil Jiří-7-95-8 1344
9.Pánek JanJančiga Roman-12-109-6 1345
10.Šulc DaliborKřemen Josef666  3055
11.Kačírek LubomírSpousta Jan9-7-7583265
12.Pánek JanRoztočil Jiří-99-9-6 1366
13.Šulc DaliborJančiga Roman79-5-6-102367
14.Štros JanKřemen Josef10-9-6793277
15.Pánek JanSpousta Jan-9910-7-62378
16.Šulc DaliborRoztočil Jiří9139  3088
17.Štros JanJančiga Roman7-119-7113298
18.Kačírek LubomírKřemen Josef-38108 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šulc Dalibor31Spousta Jan13
Štros Jan40Roztočil Jiří22
Kačírek Lubomír22Jančiga Roman31
Pánek Jan04Křemen Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Sokol VeltrusyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu Dolní Beřkovice,
sportovní areál Sokola Dolní Beřkovice
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:5652:255Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Milan ml.
Šulc Martin
 
 
Tesárek Jiří
Kříšťan Jiří
 
 
13-115-993210
2.Danaj Tomáš
Kraml Václav
 
 
Jícha František
Kohout Tomáš
 
 
5610  3020
3.Dvořák Milan ml.Kříšťan Jiří1073  3030
4.Kraml VáclavTesárek Jiří775  3040
5.Danaj TomášKohout Tomáš436  3050
6.Šulc MartinJícha František0-1096 3160
7.Kraml VáclavKříšťan Jiří335  3070
8.Danaj TomášTesárek Jiří7-71010 3180
9.Šulc MartinKohout Tomáš13-957 3190
10.Dvořák Milan ml.Jícha FrantišekWO    30100
11.Danaj TomášKříšťan Jiří577  30110
12.Šulc MartinTesárek JiříWO    30120
13.Dvořák Milan ml.Kohout TomášWO    30130
14.Kraml VáclavJícha FrantišekWO    30140
15.Šulc MartinKříšťan JiříWO    30150
16.Dvořák Milan ml.Tesárek JiříWO    30160
17.Kraml VáclavKohout TomášWO    30170
18.Danaj TomášJícha FrantišekWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Milan ml.10Kříšťan Jiří03
Kraml Václav20Tesárek Jiří02
Danaj Tomáš30Kohout Tomáš02
Šulc Martin20Jícha František01
WO80WO08



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak RožmitálVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Rožmitál p.Tř.,
ul. Komenského
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:646:32769:715Spartak Rožmitál

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eisenreich Jindřich ml.
Eisenreich Jindřich st.
 
 
Prágr Lukáš
Vychodil Luděk
 
 
969  3010
2.Zajíček Michal
Čížek Pavel
 
 
Mencl Jiří
Vospálek Miroslav
 
 
3-7-6893220
3.Eisenreich Jindřich ml.Vospálek Miroslav589  3030
4.Zajíček MichalPrágr Lukáš9-7-9-10 1331
5.Eisenreich Jindřich st.Vychodil Luděk-8-103-5 1332
6.Čížek PavelMencl Jiří-66-6133242
7.Zajíček MichalVospálek Miroslav-7910-693252
8.Eisenreich Jindřich st.Prágr Lukáš10-89-793262
9.Čížek PavelVychodil Luděk-8811-963272
10.Eisenreich Jindřich ml.Mencl Jiří148-9-11-52373
11.Eisenreich Jindřich st.Vospálek Miroslav96-9-4-42374
12.Čížek PavelPrágr Lukáš-6-1410603284
13.Eisenreich Jindřich ml.Vychodil Luděk911-98 3194
14.Zajíček MichalMencl Jiří9106  30104
15.Čížek PavelVospálek Miroslav2-9-712-723105
16.Eisenreich Jindřich ml.Prágr Lukáš7810  30115
17.Zajíček MichalVychodil Luděk-12379 31125
18.Eisenreich Jindřich st.Mencl Jiří-127-58-423126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Eisenreich Jindřich ml.31Vospálek Miroslav22
Zajíček Michal31Prágr Lukáš13
Eisenreich Jindřich st.13Vychodil Luděk13
Čížek Pavel31Mencl Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC PříbramVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hudlice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 7.ZŠ Příbram, Školní uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2007 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:33697:656TTC Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košák Vojtěch
Silavecký Ladislav
 
 
Homolka Pavel
Drož Jan
 
 
15-67-9103210
2.Srch Radek
Dlouhý Jiří
 
 
Landa Miloslav
Vlach Jiří
 
 
5125  3020
3.Dlouhý JiříDrož Jan2-9-4873230
4.Silavecký LadislavHomolka Pavel-8-766-62331
5.Košák VojtěchVlach Jiří-9454 3141
6.Srch RadekLanda Miloslav9-765 3151
7.Silavecký LadislavDrož Jan-9-53-9 1352
8.Košák VojtěchHomolka Pavel11138  3062
9.Srch RadekVlach Jiří996  3072
10.Dlouhý JiříLanda Miloslav-8-68-9 1373
11.Košák VojtěchDrož Jan-7-77743283
12.Srch RadekHomolka Pavel-7-64-6 1384
13.Dlouhý JiříVlach Jiří107-92 3194
14.Silavecký LadislavLanda Miloslav-3-7-8  0395
15.Srch RadekDrož Jan7-8-410-102396
16.Dlouhý JiříHomolka Pavel-6-9-9  0397
17.Silavecký LadislavVlach Jiří89-89 31107
18.Košák VojtěchLanda Miloslav8-69-8832117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dlouhý Jiří22Drož Jan22
Silavecký Ladislav13Homolka Pavel31
Košák Vojtěch40Vlach Jiří04
Srch Radek22Landa Miloslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "C"-EDISONVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hořovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Rakovník, Tyršova uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2007 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33681:662KST Rakovník "C"-EDISON

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kettner Martin
Rezek Jan
 
 
Koros Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
9-99-693210
2.Přibík Jan
Šebek Tomáš
 
 
Ungr Jan II.
Čepelák Vladimír ml.
 
 
69-11-6-42311
3.Přibík JanKoros Pavel6-856 3121
4.Brabec StanislavČepelák Vladimír st.8-10-79-82322
5.Rezek JanUngr Jan II.-7-4-3  0323
6.Kettner MartinČepelák Vladimír ml.-86106 3133
7.Brabec StanislavKoros Pavel-5-10-3  0334
8.Rezek JanČepelák Vladimír st.-3-6911-62335
9.Kettner MartinUngr Jan II.-64612 3145
10.Přibík JanČepelák Vladimír ml.867  3055
11.Rezek JanKoros Pavel-4-5-8  0356
12.Kettner MartinČepelák Vladimír st.2107  3066
13.Přibík JanUngr Jan II.-109127 3176
14.Brabec StanislavČepelák Vladimír ml.9-10-8263286
15.Kettner MartinKoros Pavel-888-11-42387
16.Přibík JanČepelák Vladimír st.21111  3097
17.Brabec StanislavUngr Jan II.14-10-9-9 1398
18.Šebek TomášČepelák Vladimír ml.44-73 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přibík Jan40Koros Pavel31
Brabec Stanislav13Čepelák Vladimír st.22
Rezek Jan03Ungr Jan II.22
Kettner Martin31Čepelák Vladimír ml.04
Šebek Tomáš10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LányVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:33672:667Sokol Lány

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr st.
Hrbek Jiří
 
 
Budělovský Petr
Zitta Přemysl
 
 
610-7-4-42301
2.Moravec Milan
Spiegl Richard
 
 
Baier Robert
Protiva Lukáš
 
 
891  3011
3.Jirkovský VáclavBaier Robert667  3021
4.Moravec MilanProtiva Lukáš-99108 3131
5.Hrbek JiříZitta Přemysl9104  3041
6.Moravec Petr st.Budělovský Petr-8-810743251
7.Moravec MilanBaier Robert-9-958-22352
8.Hrbek JiříProtiva Lukáš-13869 3162
9.Moravec Petr st.Zitta Přemysl565  3072
10.Jirkovský VáclavBudělovský Petr-893-1053282
11.Hrbek JiříBaier Robert-85-51093292
12.Moravec Petr st.Protiva Lukáš810-12-14532102
13.Jirkovský VáclavZitta Přemysl-44-7-9 13103
14.Moravec MilanBudělovský Petr-7-10-9  03104
15.Moravec Petr st.Baier RobertWO    03105
16.Jirkovský VáclavProtiva Lukáš-79-8161732115
17.Moravec MilanZitta Přemysl-5-13WO  03116
18.Hrbek JiříBudělovský Petr-8-7-9  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirkovský Václav31Baier Robert12
Moravec Milan13Protiva Lukáš04
Hrbek Jiří31Zitta Přemysl22
Moravec Petr st.30Budělovský Petr22
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy