Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Sokol VeltrusyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu Dolní Beřkovice,
sportovní areál Sokola Dolní Beřkovice
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2007 08:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:43726:754SKST Sokol Veltrusy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štros Jan
Šulc Dalibor
 
 
Jícha František
Kohout Tomáš
 
 
-7-7-5  0301
2.Kačírek Lubomír
Pánek Jan
 
 
Kříšťan Jiří
Tesárek Jiří
 
 
87-8-8-82302
3.Šulc DaliborTesárek Jiří7-437 3112
4.Štros JanKříšťan Jiří-6-783103222
5.Kačírek LubomírJícha František74-7-5-72323
6.Pánek JanKohout Tomáš-89-411-72324
7.Štros JanTesárek Jiří-11-918103234
8.Kačírek LubomírKříšťan Jiří108-9-843244
9.Pánek JanJícha František-5-9-8  0345
10.Šulc DaliborKohout Tomáš-9-1258-102346
11.Kačírek LubomírTesárek Jiří-791311 3156
12.Pánek JanKříšťan Jiří-810-7983266
13.Šulc DaliborJícha František39-83 3176
14.Štros JanKohout Tomáš-7-5-10  0377
15.Pánek JanTesárek Jiří9-67-893287
16.Šulc DaliborKříšťan Jiří98-8-8-22388
17.Štros JanJícha František8-8-10-4 1389
18.Kačírek LubomírKohout Tomáš-35-7-14 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šulc Dalibor22Tesárek Jiří04
Štros Jan22Kříšťan Jiří13
Kačírek Lubomír22Jícha František31
Pánek Jan22Kohout Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu Dolní Beřkovice,
sportovní areál Sokola Dolní Beřkovice
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2007 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:14731:541Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Milan ml.
Tkačuk Roman
 
 
Cajthaml Pavel
Macháček Pavel
 
 
677  3010
2.Danaj Tomáš
Šulc Martin
 
 
Kuška Miroslav
Kunc Petr
 
 
-98414 3120
3.Dvořák Milan ml.Kuška Miroslav108-88 3130
4.Tkačuk RomanMacháček Pavel-75127 3140
5.Danaj TomášKunc Petr106-83 3150
6.Šulc MartinCajthaml Pavel525  3060
7.Tkačuk RomanKuška Miroslav9-66-8123270
8.Danaj TomášMacháček Pavel8411  3080
9.Šulc MartinKunc Petr389  3090
10.Dvořák Milan ml.Cajthaml Pavel744  30100
11.Danaj TomášKuška Miroslav51010  30110
12.Šulc MartinMacháček Pavel3-8-166732120
13.Dvořák Milan ml.Kunc Petr12-4117 31130
14.Tkačuk RomanCajthaml Pavel666  30140
15.Šulc MartinKuška Miroslav-585-11532150
16.Dvořák Milan ml.Macháček Pavel-313117 31160
17.Tkačuk RomanKunc Petr-685-10632170
18.Danaj TomášCajthaml Pavel233  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Milan ml.40Kuška Miroslav04
Tkačuk Roman40Macháček Pavel04
Danaj Tomáš40Kunc Petr04
Šulc Martin40Cajthaml Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak RožmitálVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hudlice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Rožmitál p.Tř.,
ul. Komenského
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2007 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:31695:646Spartak Rožmitál

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eisenreich Jindřich ml.
Eisenreich Jindřich st.
 
 
Vaculík Stanislav st.
Drož Jan
 
 
-9-87873210
2.Zajíček Michal
Čížek Pavel
 
 
Hubinger Lukáš
Vlach Jiří
 
 
-7877 3120
3.Eisenreich Jindřich ml.Drož Jan67-10-953230
4.Zajíček MichalHubinger Lukáš-888-8-112331
5.Čížek PavelVaculík Stanislav st.-11-7-10  0332
6.Eisenreich Jindřich st.Vlach Jiří-4-8-9  0333
7.Zajíček MichalDrož Jan5-53-893243
8.Čížek PavelHubinger Lukáš494  3053
9.Hořejší MiroslavVaculík Stanislav st.-7-85-3 1354
10.Eisenreich Jindřich ml.Vlach Jiří9129  3064
11.Čížek PavelDrož Jan-811-3593274
12.Hořejší MiroslavHubinger Lukáš-4-53-7 1375
13.Eisenreich Jindřich ml.Vaculík Stanislav st.89-65 3185
14.Zajíček MichalVlach Jiří3-3107 3195
15.Hořejší MiroslavDrož Jan-137-77-72396
16.Eisenreich Jindřich ml.Hubinger Lukáš998  30106
17.Zajíček MichalVaculík Stanislav st.-896-6532116
18.Čížek PavelVlach Jiří666  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Eisenreich Jindřich ml.40Drož Jan13
Zajíček Michal31Hubinger Lukáš22
Čížek Pavel31Vaculík Stanislav st.22
Eisenreich Jindřich st.01Vlach Jiří13
Hořejší Miroslav03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC PříbramVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 7.ZŠ Příbram, Školní uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2007 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:28652:617TTC Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košák Vojtěch
Silavecký Ladislav
 
 
Prágr Lukáš
Vychodil Luděk
 
 
-7-897113210
2.Srch Radek
Dlouhý Jiří
 
 
Vospálek Miroslav
Mencl Jiří
 
 
799  3020
3.Dlouhý JiříPrágr Lukáš13-7-8683230
4.Silavecký LadislavVychodil Luděk-106-411-32331
5.Košák VojtěchVospálek Miroslav6610  3041
6.Srch RadekMencl Jiří662  3051
7.Silavecký LadislavPrágr Lukáš8-5-8-11 1352
8.Košák VojtěchVychodil Luděk4-189 3162
9.Srch RadekVospálek Miroslav-53107 3172
10.Dlouhý JiříMencl Jiří-10-3-6  0373
11.Košák VojtěchPrágr Lukáš-9118-8113283
12.Srch RadekVychodil Luděk173  3093
13.Dlouhý JiříVospálek Miroslav0-648 31103
14.Silavecký LadislavMencl Jiří-9-4-5  03104
15.Srch RadekPrágr Lukáš972  30114
16.Dlouhý JiříVychodil Luděk8-117-8632124
17.Silavecký LadislavVospálek Miroslav7-513-11832134
18.Košák VojtěchMencl JiříWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dlouhý Jiří31Prágr Lukáš13
Silavecký Ladislav13Vychodil Luděk13
Košák Vojtěch30Vospálek Miroslav04
Srch Radek40Mencl Jiří21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "C"-EDISONVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Rakovník, Tyršova uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2007 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:39662:691Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadeřábek Milan
Brabec Stanislav
 
 
Budělovský Petr
Zitta Přemysl
 
 
-49108 3110
2.Kettner Martin
Šebek Tomáš
 
 
Baier Robert
Protiva Lukáš
 
 
-4-5-8  0311
3.Kettner MartinBaier Robert-8-10-8  0312
4.Brabec StanislavProtiva Lukáš1213-59 3122
5.Šebek TomášZitta Přemysl-98-9-5 1323
6.Kadeřábek MilanBudělovský Petr-8-7-2  0324
7.Brabec StanislavBaier Robert-6-9-7  0325
8.Šebek TomášProtiva Lukáš-11915-5133235
9.Kadeřábek MilanZitta Přemysl109-8-6-72336
10.Kettner MartinBudělovský Petr-76-85-132337
11.Šebek TomášBaier Robert-10-5-9  0338
12.Kadeřábek MilanProtiva Lukáš1077  3048
13.Kettner MartinZitta Přemysl5-942 3158
14.Brabec StanislavBudělovský Petr86-7-583268
15.Kadeřábek MilanBaier Robert-757-5-82369
16.Kettner MartinProtiva Lukáš838  3079
17.Brabec StanislavZitta Přemysl-1055-433289
18.Šebek TomášBudělovský Petr8-9-78-523810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kettner Martin22Baier Robert40
Brabec Stanislav31Protiva Lukáš04
Šebek Tomáš13Zitta Přemysl22
Kadeřábek Milan13Budělovský Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LányVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hořovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2007 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:37655:675Sokol Hořovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr st.
Hrbek Jiří
 
 
Koros Pavel
Kubát Pavel
 
 
-45-6-8 1301
2.Moravec Milan
Spiegl Richard
 
 
Ungr Jan II.
Čepelák Vladimír st.
 
 
10119  3011
3.Hrbek JiříČepelák Vladimír st.6-6-5-10 1312
4.Moravec MilanKubát Pavel-8-899-42313
5.Spiegl RichardUngr Jan II.768  3023
6.Moravec Petr st.Koros Pavel-112-6763233
7.Moravec MilanČepelák Vladimír st.6310  3043
8.Spiegl RichardKubát Pavel-3-989-132344
9.Moravec Petr st.Ungr Jan II.-1610-773254
10.Hrbek JiříKoros Pavel-5-9127-32355
11.Spiegl RichardČepelák Vladimír st.4-5-10-6 1356
12.Moravec Petr st.Kubát Pavel6-6-6-8 1357
13.Hrbek JiříUngr Jan II.-61128 3167
14.Moravec MilanKoros Pavel-58-71-82368
15.Moravec Petr st.Čepelák Vladimír st.-6844 3178
16.Hrbek JiříKubát Pavel-7768 3188
17.Moravec MilanUngr Jan II.-2-9-5  0389
18.Spiegl RichardKoros Pavel-5-510-4 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrbek Jiří22Čepelák Vladimír st.22
Moravec Milan13Kubát Pavel31
Spiegl Richard13Ungr Jan II.13
Moravec Petr st.31Koros Pavel31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy