Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Libice n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libice n.C., Odřepeská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:41753:758Sokol Libice n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Paroulek Milan
 
 
Balcar Miroslav
Řípa Vladimír
 
 
-9-89963210
2.Kaipr Petr
Trajhan Miroslav
 
 
Šlapáček Martin
Elstner Lukáš
 
 
979  3020
3.Trajhan Miroslav st.Balcar Miroslav-12-9-7  0321
4.Paroulek MilanŘípa Vladimír-59-710103231
5.Trajhan MiroslavŠlapáček Martin-56-97-92332
6.Kaipr PetrElstner Lukáš-1089-983242
7.Paroulek MilanBalcar Miroslav-7-98-8 1343
8.Trajhan MiroslavŘípa Vladimír10-11-10623253
9.Kaipr PetrŠlapáček Martin610-53 3163
10.Trajhan Miroslav st.Elstner Lukáš-958-913273
11.Trajhan MiroslavBalcar Miroslav6-8-9693283
12.Kaipr PetrŘípa Vladimír108-3-8-72384
13.Trajhan Miroslav st.Šlapáček Martin9-8-109-102385
14.Paroulek MilanElstner Lukáš8-8-12-10 1386
15.Kaipr PetrBalcar Miroslav-106-41083296
16.Trajhan Miroslav st.Řípa Vladimír-9WO   0397
17.Paroulek MilanŠlapáček Martin-9-8-10  0398
18.Trajhan MiroslavElstner Lukáš-910-711732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trajhan Miroslav st.13Balcar Miroslav22
Paroulek Milan13Řípa Vladimír22
Trajhan Miroslav31Šlapáček Martin31
Kaipr Petr31Elstner Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Trhový Štěpánov-RABBITVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LíbezniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trhový Štěpánov, Sokolská 256,
257 63 Trhový Štěpánov
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1319:42478:576Sokol Líbeznice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budjač Libor
Herout Tomáš
 
 
Kala Petr
Juklík Tomáš
 
 
-6-8-10  0301
2.Kamarýt Jiří
Jandejsek Pavel
 
 
Janíček Petr
Eschner Jan
 
 
-107-8-7 1302
3.Kamarýt JiříEschner Jan-4-811-9 1303
4.Herout TomášKala Petr528  3013
5.Jandejsek PavelJuklík Tomáš-5-5-13  0314
6.Budjač LiborJaníček Petr9-98-1193224
7.Herout TomášEschner Jan-6-5-6  0325
8.Jandejsek PavelKala Petr-8-7-8  0326
9.Budjač LiborJuklík Tomáš-8-4-10  0327
10.Kamarýt JiříJaníček Petr-4-114-5 1328
11.Jandejsek PavelEschner Jan-8-5-5  0329
12.Budjač LiborKala Petr11-866 3139
13.Kamarýt JiříJuklík Tomáš-4-4-2  03310
14.Herout TomášJaníček Petr16-8-9-10 13311
15.Budjač LiborEschner JanWO    30411
16.Kamarýt JiříKala PetrWO    03412
17.Herout TomášJuklík TomášWO    30512
18.Jandejsek PavelJaníček PetrWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kamarýt Jiří03Eschner Jan30
Herout Tomáš12Kala Petr12
Jandejsek Pavel03Juklík Tomáš30
Budjač Libor21Janíček Petr21
WO22WO22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu v sokolovně,
boční vchod zprava, ul. Víta Nejedlého 596,
Mnichovo Hradiště
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2007 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1042:38743:708FK Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luka Václav
Rulec Jakub
 
 
Ptáček František ml.
Šembera Karel
 
 
8-86-5-42301
2.Ort Josef
Blažek Jan
 
 
Somolík Zdeněk
Mazurkiewicz Ivo
 
 
177  3011
3.Rulec JakubMazurkiewicz Ivo6-8-6893221
4.Luka VáclavŠembera Karel127-7-7-72322
5.Ort JosefPtáček František ml.-9-9412-62323
6.Blažek JanSomolík Zdeněk-63-106-32324
7.Luka VáclavMazurkiewicz Ivo-1011-810-102325
8.Ort JosefŠembera Karel810-63 3135
9.Blažek JanPtáček František ml.-6361 3145
10.Rulec JakubSomolík Zdeněk-8-2101063255
11.Ort JosefMazurkiewicz Ivo8108  3065
12.Blažek JanŠembera Karel9-8-76-62366
13.Rulec JakubPtáček František ml.-99-7-8 1367
14.Luka VáclavSomolík Zdeněk-38-9973277
15.Blažek JanMazurkiewicz Ivo-66-8-6 1378
16.Rulec JakubŠembera Karel5-56-8-102379
17.Luka VáclavPtáček František ml.-96-89-623710
18.Ort JosefSomolík Zdeněk600  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rulec Jakub22Mazurkiewicz Ivo22
Luka Václav13Šembera Karel31
Ort Josef31Ptáček František ml.31
Blažek Jan13Somolík Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kutná Hora "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu v sokolovně,
boční vchod zprava, ul. Víta Nejedlého 596,
Mnichovo Hradiště
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:12665:399Sokol Mnichovo Hradiště "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Kracman Martin
 
 
Mucha Ondřej
Cihlář Jan
 
 
87-96 3110
2.Trávníček Luboš
Luka Josef, Ing.
 
 

 
 
WO    3020
3.Kracman MartinMucha Ondřej-7-810-6 1321
4.Stránský MichalCihlář Jan1057  3031
5.Trávníček LubošKořínek Milan477  3041
6.Luka Josef, Ing.WO    3051
7.Stránský MichalMucha Ondřej-107511 3161
8.Trávníček LubošCihlář Jan398  3071
9.Luka Josef, Ing.Kořínek Milan88-104 3181
10.Kracman MartinWO    3091
11.Trávníček LubošMucha Ondřej88-5-8932101
12.Luka Josef, Ing.Cihlář Jan-710-109-823102
13.Kracman MartinKořínek Milan279  30112
14.Stránský MichalWO    30122
15.Luka Josef, Ing.Mucha Ondřej1088  30132
16.Kracman MartinCihlář Jan46-108 31142
17.Stránský MichalKořínek Milan779  30152
18.Trávníček LubošWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kracman Martin21Mucha Ondřej13
Stránský Michal30Cihlář Jan13
Trávníček Luboš30Kořínek Milan04
Luka Josef, Ing.21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kostelec n.Č.l.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.L. "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n.Č.l.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2007 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:42606:659TTC Brandýs n.L. "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Milan
Burda Roman
 
 
Sysel Pavel
Holub Zdeněk
 
 
-5-57-6 1301
2.Pokorný Jaroslav
Pokorný Petr
 
 
Seidl Josef
Nekola Tomáš st.
 
 
2-10-9-8 1302
3.Čihák MilanSysel Pavel-13-5-5  0303
4.Burda RomanHolub Zdeněk-6-9-8  0304
5.Pokorný JaroslavSeidl Josef805  3014
6.Pokorný PetrNekola Tomáš st.1055  3024
7.Burda RomanSysel Pavel-6-7-7  0325
8.Pokorný JaroslavHolub Zdeněk-10-98-11 1326
9.Pokorný PetrSeidl Josef-9854 3136
10.Čihák MilanNekola Tomáš st.-7-999-52337
11.Pokorný JaroslavSysel Pavel-89-8-5 1338
12.Pokorný PetrHolub Zdeněk-3678 3148
13.Čihák MilanSeidl Josef-5-6-6  0349
14.Burda RomanNekola Tomáš st.-4-699-823410
15.Pokorný PetrSysel Pavel47-8-7-923411
16.Čihák MilanHolub Zdeněk-4-7-2  03412
17.Burda RomanSeidl Josef6-8-79632512
18.Pokorný JaroslavNekola Tomáš st.-88-98832612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čihák Milan04Sysel Pavel40
Burda Roman13Holub Zdeněk31
Pokorný Jaroslav22Seidl Josef13
Pokorný Petr31Nekola Tomáš st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lokomotiva NymburkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Masarykovo náměstí,
251 01 Říčany (pod školou)
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2007 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:21549:442TTC Říčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Roman
Erlich Luboš
 
 
Horáček Vlastimil
Kyncl Miloslav
 
 
-7-68673210
2.Zámyslický Jaroslav
Voráč Jiří
 
 
Třešňák Josef
Mucha Lubomír
 
 
-7996 3120
3.Voráč JiříHoráček Vlastimil6-4410 3130
4.Pokorný RomanTřešňák Josef7117  3040
5.Zámyslický JaroslavMucha Lubomír4612  3050
6.Erlich LubošKyncl Miloslav7-7-8-7 1351
7.Pokorný RomanHoráček Vlastimil-6-10-6  0352
8.Zámyslický JaroslavTřešňák Josef767  3062
9.Erlich LubošMucha Lubomír77-94 3172
10.Voráč JiříKyncl Miloslav-8-6-4  0373
11.Zámyslický JaroslavHoráček Vlastimil-8294 3183
12.Erlich LubošTřešňák Josef697  3093
13.Voráč JiříMucha Lubomír475  30103
14.Pokorný RomanKyncl MiloslavWO    30113
15.Erlich LubošHoráček VlastimilWO    03114
16.Voráč JiříTřešňák JosefWO    30124
17.Pokorný RomanMucha LubomírWO    03125
18.Zámyslický JaroslavKyncl MiloslavWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Voráč Jiří21Horáček Vlastimil12
Pokorný Roman11Třešňák Josef03
Zámyslický Jaroslav30Mucha Lubomír03
Erlich Luboš21Kyncl Miloslav20
WO32WO23

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy