Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Libice n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LíbezniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libice n.C., Odřepeská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2007 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:41563:583Sokol Líbeznice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paroulek Milan
Pešek Jakub
 
 
Kala Petr
Juklík Tomáš
 
 
-87-6-7 1301
2.Kaipr Petr
Trajhan Miroslav
 
 
Janíček Petr
Vondráš Jan
 
 
-118-9663211
3.Paroulek MilanKala Petr-2-8-8  0312
4.Trajhan MiroslavJaníček Petr-61188 3122
5.Kaipr PetrVondráš Jan-10-6-8  0323
6.Pešek JakubJuklík Tomáš-7-7-3  0324
7.Trajhan MiroslavKala Petr-9-897-82325
8.Kaipr PetrJaníček Petr106-7-8103235
9.Pešek JakubVondráš Jan-3-4-3  0336
10.Paroulek MilanJuklík Tomáš-6-2-4  0337
11.Kaipr PetrKala Petr-10-93-7 1338
12.Pešek JakubJaníček Petr-68-7-8 1339
13.Paroulek MilanVondráš Jan-5-3-5  03310
14.Trajhan MiroslavJuklík Tomáš57-8-9-923311
15.Pešek JakubKala Petr-4-69-9 13312
16.Paroulek MilanJaníček PetrWO    30412
17.Trajhan MiroslavVondráš JanWO    30512
18.Kaipr PetrJuklík TomášWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paroulek Milan03Kala Petr40
Trajhan Miroslav12Janíček Petr12
Kaipr Petr12Vondráš Jan30
Pešek Jakub04Juklík Tomáš30
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Trhový Štěpánov-RABBITVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trhový Štěpánov, Sokolská 256,
257 63 Trhový Štěpánov
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2007 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39610:647TTC Bělá p.B. "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herout Tomáš
Herout František
 
 
Balcar Miroslav
Šlapáček Martin
 
 
97-12-6-72301
2.Kamarýt Jiří
Jandejsek Pavel
 
 
Řípa Vladimír
Elstner Lukáš
 
 
-8-10-9  0302
3.Kamarýt JiříBalcar Miroslav-12-8-5  0303
4.Herout TomášŘípa Vladimír9-5-10-6 1304
5.Jandejsek PavelŠlapáček Martin810-5-6-62305
6.Herout FrantišekElstner Lukáš12-9510 3115
7.Herout TomášBalcar Miroslav-10-9-7  0316
8.Jandejsek PavelŘípa Vladimír-9-5-7  0317
9.Herout FrantišekŠlapáček Martin935  3027
10.Kamarýt JiříElstner Lukáš-6-7-7  0328
11.Jandejsek PavelBalcar Miroslav9-6-7-9 1329
12.Herout FrantišekŘípa Vladimír9104  3039
13.Kamarýt JiříŠlapáček Martin9-6510 3149
14.Herout TomášElstner Lukáš-34-9493259
15.Herout FrantišekBalcar Miroslav-5687 3169
16.Kamarýt JiříŘípa Vladimír-8-64-5 13610
17.Herout Tomᚊlapáček Martin14-1123 31710
18.Jandejsek PavelElstner Lukáš-8-4-12  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kamarýt Jiří13Balcar Miroslav31
Herout Tomáš22Řípa Vladimír31
Jandejsek Pavel04Šlapáček Martin13
Herout František40Elstner Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kutná Hora "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu v sokolovně,
boční vchod zprava, ul. Víta Nejedlého 596,
Mnichovo Hradiště
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2007 08:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:37639:654Sokol Mnichovo Hradiště "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luka Václav
Rulec Jakub
 
 
Faltín Antonín
Jirásek Zdeněk
 
 
7-10-6-12 1301
2.Ort Josef
Blažek Jan
 
 
Mucha Ondřej
Bureš Bohumil
 
 
-7-77-9 1302
3.Rulec JakubFaltín Antonín-65-79103212
4.Luka VáclavBureš Bohumil-9-9-6  0313
5.Ort JosefMucha Ondřej242  3023
6.Blažek JanJirásek Zdeněk916-83 3133
7.Luka VáclavFaltín Antonín-7116-593243
8.Ort JosefBureš Bohumil-5-2-11  0344
9.Blažek JanMucha Ondřej2-1099 3154
10.Rulec JakubJirásek Zdeněk-9-5-9  0355
11.Ort JosefFaltín Antonín1110-9-2103265
12.Blažek JanBureš Bohumil-23-116-82366
13.Rulec JakubMucha Ondřej649  3076
14.Luka VáclavJirásek Zdeněk-38-1-3 1377
15.Blažek JanFaltín Antonín25-95 3187
16.Rulec JakubBureš Bohumil92-10-663297
17.Luka VáclavMucha Ondřej-9-869632107
18.Ort JosefJirásek ZdeněkWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rulec Jakub31Faltín Antonín04
Luka Václav22Bureš Bohumil31
Ort Josef21Mucha Ondřej04
Blažek Jan31Jirásek Zdeněk21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu v sokolovně,
boční vchod zprava, ul. Víta Nejedlého 596,
Mnichovo Hradiště
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2007 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:15679:474Sokol Mnichovo Hradiště "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Kracman Martin
 
 
Mazurkiewicz Ivo
Křivánek Luboš
 
 
78-77 3110
2.Trávníček Luboš
Luka Josef, Ing.
 
 
Šembera Karel
Šembera David
 
 
629  3020
3.Kracman MartinMazurkiewicz Ivo6-9-9-11 1321
4.Stránský MichalKřivánek Luboš325  3031
5.Trávníček LubošŠembera Karel984  3041
6.Luka Josef, Ing.Šembera David1575  3051
7.Stránský MichalMazurkiewicz Ivo4511  3061
8.Trávníček LubošKřivánek Luboš6-79-4-72362
9.Luka Josef, Ing.Šembera Karel-7968 3172
10.Kracman MartinŠembera David706  3082
11.Trávníček LubošMazurkiewicz Ivo675  3092
12.Luka Josef, Ing.Křivánek Luboš5-6-57732102
13.Kracman MartinŠembera Karel31-85 31112
14.Stránský MichalŠembera David685  30122
15.Luka Josef, Ing.Mazurkiewicz Ivo-6784 31132
16.Kracman MartinKřivánek Luboš-8-991932142
17.Stránský MichalŠembera Karel4-714 31152
18.Trávníček LubošŠembera David975  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kracman Martin31Mazurkiewicz Ivo13
Stránský Michal40Křivánek Luboš13
Trávníček Luboš31Šembera Karel04
Luka Josef, Ing.40Šembera David04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lokomotiva NymburkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kostelec n.Č.l.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Nymburk, Komenského 779,
289 40 Nymburk
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2007 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31639:598Lokomotiva Nymburk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbánek Jan
Třešňák Josef
 
 
Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
1165  3010
2.Horáček Vlastimil
Kyncl Miloslav
 
 
Pokorný Jaroslav
Burda Roman
 
 
-55-8-5 1311
3.Třešňák JosefPokorný Petr6-839 3121
4.Kyncl MiloslavČihák Milan5-775 3131
5.Horáček VlastimilPokorný Jaroslav4-684 3141
6.Urbánek JanBurda Roman106-5-3-62342
7.Kyncl MiloslavPokorný Petr-10-8-7  0343
8.Horáček VlastimilČihák Milan8-8-4-9 1344
9.Urbánek JanPokorný Jaroslav-3-4-14  0345
10.Třešňák JosefBurda Roman9-86-7-102346
11.Horáček VlastimilPokorný Petr8811  3056
12.Urbánek JanČihák Milan-6-9-9  0357
13.Třešňák JosefPokorný Jaroslav-57-91243267
14.Kyncl MiloslavBurda Roman97-75 3177
15.Urbánek JanPokorný Petr-10477 3187
16.Třešňák JosefČihák Milan467  3097
17.Kyncl MiloslavPokorný Jaroslav488  30107
18.Horáček VlastimilBurda Roman6-8-8-8 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Třešňák Josef31Pokorný Petr13
Kyncl Miloslav31Čihák Milan22
Horáček Vlastimil22Pokorný Jaroslav13
Urbánek Jan13Burda Roman31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.L. "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Masarykovo náměstí,
251 01 Říčany (pod školou)
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2007 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37652:668nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Roman
Zámyslický Jaroslav
 
 
Sysel Pavel
Holub Zdeněk
 
 
-49-10-7 1301
2.Voráč Jiří
Valenta Vratislav
 
 
Seidl Josef
Nekola Tomáš st.
 
 
10-1068 3111
3.Valenta VratislavSysel Pavel-3-7-4  0312
4.Zámyslický JaroslavHolub Zdeněk107-6-1083222
5.Pokorný RomanSeidl Josef767  3032
6.Voráč JiříNekola Tomáš st.66-95 3142
7.Zámyslický JaroslavSysel Pavel-610-8-8 1343
8.Pokorný RomanHolub Zdeněk-99-10543253
9.Voráč JiříSeidl Josef6-664 3163
10.Erlich LubošNekola Tomáš st.-6-5-4  0364
11.Pokorný RomanSysel Pavel79-9-893274
12.Voráč JiříHolub Zdeněk8-109-12-92375
13.Erlich LubošSeidl Josef-4-69-6 1376
14.Zámyslický JaroslavNekola Tomáš st.45-714 3186
15.Voráč JiříSysel Pavel-6-8-8  0387
16.Erlich LubošHolub Zdeněk-67-9-9 1388
17.Zámyslický JaroslavSeidl Josef868  3098
18.Pokorný RomanNekola Tomáš st.-510-10-5 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valenta Vratislav01Sysel Pavel31
Zámyslický Jaroslav31Holub Zdeněk22
Pokorný Roman31Seidl Josef13
Voráč Jiří22Nekola Tomáš st.22
Erlich Luboš03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy