Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Masarykovo náměstí,
251 01 Říčany (pod školou)
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:31353:428FK Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voráč Jiří
Míka Petr
 
 
Ptáček Petr
Šembera Karel
 
 
-6874 3110
2.Šimůnek Josef
Černý Roman
 
 
Lhoták Jakub
Mazurkiewicz Ivo
 
 
-109-10-4 1311
3.Míka PetrMazurkiewicz Ivo-8-8-17  0312
4.Voráč JiříŠembera Karel8-9-9-6 1313
5.Černý RomanLhoták Jakub-5-8-6  0314
6.Šimůnek JosefPtáček Petr-9-97-8 1315
7.Voráč JiříMazurkiewicz Ivo-9-9-6  0316
8.Černý RomanŠembera Karel-58-9-10 1317
9.Šimůnek JosefLhoták Jakub-6-11-7  0318
10.Míka PetrPtáček Petr-99-5-5 1319
11.Černý RomanMazurkiewicz Ivo-89-11-12 13110
12.Šimůnek JosefŠembera Karel         
13.Míka PetrLhoták Jakub         
14.Voráč JiříPtáček Petr         
15.Šimůnek JosefMazurkiewicz Ivo         
16.Míka PetrŠembera Karel         
17.Voráč JiříLhoták Jakub         
18.Černý RomanPtáček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Míka Petr02Mazurkiewicz Ivo30
Voráč Jiří02Šembera Karel20
Černý Roman03Lhoták Jakub20
Šimůnek Josef02Ptáček Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Libice n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libice n.C., Odřepeská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:21542:469Sokol Libice n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paroulek Milan
Trajhan Jaroslav
 
 
Luka Václav
Koloc Jaroslav
 
 
-8-9-7  0301
2.Kaipr Petr
Trajhan Miroslav
 
 
Blažek Jan
Ort Josef
 
 
11-986 3111
3.Paroulek MilanKoloc Jaroslav7113  3021
4.Trajhan MiroslavBlažek Jan-11045 3131
5.Kaipr PetrLuka Václav845  3041
6.Trajhan JaroslavOrt Josef-7-8-7  0342
7.Trajhan MiroslavKoloc Jaroslav148-104 3152
8.Kaipr PetrBlažek Jan10-975 3162
9.Trajhan JaroslavLuka Václav-8-811-10 1363
10.Paroulek MilanOrt Josef710-10-2-82364
11.Kaipr PetrKoloc Jaroslav447  3074
12.Trajhan JaroslavBlažek Jan-12-7-6  0375
13.Paroulek MilanLuka Václav-9965 3185
14.Trajhan MiroslavOrt Josef4106  3095
15.Trajhan JaroslavKoloc Jaroslav103-86 31105
16.Paroulek MilanBlažek Jan         
17.Trajhan MiroslavLuka Václav         
18.Kaipr PetrOrt Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paroulek Milan21Koloc Jaroslav04
Trajhan Miroslav30Blažek Jan12
Kaipr Petr30Luka Václav12
Trajhan Jaroslav13Ort Josef21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kutná Hora "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kostelec n.Č.l.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná Hora,
na městským vlakovým nádražím
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:33395:457Sokol Kostelec n.Č.l.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mucha Ondřej
Bureš Bohumil
 
 
Pokorný Petr
Menz František
 
 
-8395 3110
2.Faltín Antonín
Jirásek Zdeněk
 
 
Pokorný Jaroslav
Čihák Milan
 
 
-117-4-6 1311
3.Růžička DušanČihák Milan-9-13-3  0312
4.Jirásek ZdeněkPokorný Petr-3-6-6  0313
5.Faltín AntonínMenz František-6-9-9  0314
6.Bureš BohumilPokorný Jaroslav-357-873224
7.Mucha OndřejČihák Milan9-9-89-92325
8.Faltín AntonínPokorný Petr-63-85-102326
9.Bureš BohumilMenz František-10-2-8  0327
10.Růžička DušanPokorný Jaroslav-9-684-62328
11.Faltín AntonínČihák Milan-9-9-8  0329
12.Bureš BohumilPokorný Petr-45-8-8 13210
13.Růžička DušanMenz František         
14.Mucha OndřejPokorný Jaroslav         
15.Bureš BohumilČihák Milan         
16.Růžička DušanPokorný Petr         
17.Mucha OndřejMenz František         
18.Faltín AntonínPokorný Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Dušan02Čihák Milan30
Jirásek Zdeněk01Pokorný Petr30
Faltín Antonín03Menz František20
Bureš Bohumil12Pokorný Jaroslav11
Mucha Ondřej01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy