Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Trhový Štěpánov-RABBITVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Libice n.C.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trhový Štěpánov, Sokolská 256,
257 63 Trhový Štěpánov
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:24702:552Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herout František
Budjač Libor
 
 
Paroulek Milan
Pešek Jakub
 
 
9-96-683210
2.Kamarýt Jiří
Jandejsek Pavel
 
 
Trajhan Miroslav
Kaipr Petr
 
 
945  3020
3.Budjač LiborTrajhan Miroslav8106  3030
4.Jandejsek PavelKaipr Petr-10-7-6  0331
5.Kamarýt JiříParoulek Milan97-86 3141
6.Herout FrantišekPešek Jakub98-910 3151
7.Jandejsek PavelTrajhan Miroslav103-8-8113261
8.Kamarýt JiříKaipr Petr-10-8-6  0362
9.Herout FrantišekParoulek Milan-10-668-102363
10.Budjač LiborPešek Jakub7-94-11-112364
11.Kamarýt JiříTrajhan Miroslav5910  3074
12.Herout FrantišekKaipr Petr-610-510-62375
13.Budjač LiborParoulek Milan129-89 3185
14.Jandejsek PavelPešek Jakub-10610-893295
15.Herout FrantišekTrajhan Miroslav557  30105
16.Budjač LiborKaipr PetrWO    30115
17.Jandejsek PavelParoulek MilanWO    30125
18.Kamarýt JiříPešek JakubWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Budjač Libor21Trajhan Miroslav04
Jandejsek Pavel21Kaipr Petr30
Kamarýt Jiří21Paroulek Milan12
Herout František22Pešek Jakub12
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu v sokolovně,
boční vchod zprava, ul. Víta Nejedlého 596,
Mnichovo Hradiště
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2007 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:24674:571Sokol Mnichovo Hradiště "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Kracman Martin
 
 
Blažek Jan
Hoďák Václav
 
 
82-105 3110
2.Trávníček Luboš
Luka Josef, Ing.
 
 
Luka Václav
Rulec Jakub
 
 
-41156 3120
3.Luka Josef, Ing.Rulec Jakub3-5-128-102321
4.Stránský MichalLuka Václav8109  3031
5.Trávníček LubošHoďák Václav84-58 3141
6.Kracman MartinBlažek Jan-1-9-8  0342
7.Stránský MichalRulec Jakub59-104 3152
8.Trávníček LubošLuka Václav789  3062
9.Kracman MartinHoďák Václav-869-15-42363
10.Luka Josef, Ing.Blažek Jan-9-35-9 1364
11.Trávníček LubošRulec Jakub-9357 3174
12.Kracman MartinLuka Václav5-795 3184
13.Luka Josef, Ing.Hoďák Václav105-87 3194
14.Stránský MichalBlažek Jan877  30104
15.Kracman MartinRulec Jakub986  30114
16.Luka Josef, Ing.Luka Václav87-4-8432124
17.Stránský MichalHoďák Václav683  30134
18.Trávníček LubošBlažek Jan-9-9-10  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Luka Josef, Ing.22Rulec Jakub13
Stránský Michal40Luka Václav04
Trávníček Luboš31Hoďák Václav13
Kracman Martin22Blažek Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kostelec n.Č.l.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Masarykovo náměstí,
251 01 Říčany (pod školou)
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:39543:657Sokol Kostelec n.Č.l.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Roman
Erlich Luboš
 
 
Menz František
Pokorný Petr
 
 
9-6-89-72301
2.Černý Roman
Voráč Jiří
 
 
Čihák Milan
Pokorný Jaroslav
 
 
8-7-6-9 1302
3.Černý RomanČihák Milan-6-6-7  0303
4.Voráč JiříMenz František-76-69-62304
5.Šanc KarelPokorný Jaroslav1096  3014
6.Pokorný RomanPokorný Petr969  3024
7.Voráč JiříČihák Milan10-11-3-3 1325
8.Šanc KarelMenz František-9-7-6  0326
9.Pokorný RomanPokorný Jaroslav697  3036
10.Černý RomanPokorný Petr-9-6-7  0337
11.Šanc KarelČihák Milan-46118 3147
12.Pokorný RomanMenz František87-62 3157
13.Erlich LubošPokorný Jaroslav-98-96-102358
14.Voráč JiříPokorný Petr6-5-58-72359
15.Pokorný RomanČihák Milan-4-59-5 13510
16.Erlich LubošMenz František-9879 31610
17.Voráč JiříPokorný JaroslavWO    03611
18.Šanc KarelPokorný PetrWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černý Roman02Čihák Milan31
Voráč Jiří03Menz František22
Šanc Karel21Pokorný Jaroslav12
Pokorný Roman31Pokorný Petr21
Erlich Luboš11   
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lokomotiva NymburkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.L. "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Nymburk, Komenského 779,
289 40 Nymburk
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:41570:626TTC Brandýs n.L. "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbánek Jan
Třešňák Josef
 
 
Sysel Pavel
Holub Zdeněk
 
 
-675-853210
2.Horáček Vlastimil
Kyncl Miloslav
 
 
Nekola Tomáš st.
Seidl Josef
 
 
-87-6653220
3.Kyncl MiloslavHolub Zdeněk-6-4-10  0321
4.Třešňák JosefSysel Pavel-10-6-8  0322
5.Urbánek JanNekola Tomáš st.87-512 3132
6.Horáček VlastimilSeidl Josef5-9-10-9 1333
7.Třešňák JosefHolub Zdeněk-55-610-62334
8.Urbánek JanSysel Pavel-8-75-10 1335
9.Horáček VlastimilNekola Tomáš st.89-911 3145
10.Kyncl MiloslavSeidl Josef-4-8-8  0346
11.Urbánek JanHolub Zdeněk-89-7-8 1347
12.Horáček VlastimilSysel Pavel9-6-7-6 1348
13.Kyncl MiloslavNekola Tomáš st.-9-7-8  0349
14.Třešňák JosefSeidl Josef-775-5113259
15.Horáček VlastimilHolub Zdeněk447  3069
16.Kyncl MiloslavSysel Pavel-4-2-5  03610
17.Třešňák JosefNekola Tomáš st.WO    03611
18.Urbánek JanSeidl JosefWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kyncl Miloslav04Holub Zdeněk31
Třešňák Josef12Sysel Pavel40
Urbánek Jan12Nekola Tomáš st.12
Horáček Vlastimil22Seidl Josef21
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kutná Hora "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná Hora,
na městským vlakovým nádražím
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:42640:685FK Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Faltín Antonín
Růžička Dušan
 
 
Mazurkiewicz Ivo
Lhoták Jakub
 
 
7-11-109-62301
2.Mucha Ondřej
Bureš Bohumil
 
 
Šembera Karel
Šembera David
 
 
-7-9-7  0302
3.Růžička DušanMazurkiewicz Ivo-65-10-10 1303
4.Mucha OndřejŠembera Karel-5-7-7  0304
5.Bureš BohumilLhoták Jakub496  3014
6.Faltín AntonínŠembera David7116  3024
7.Mucha OndřejMazurkiewicz Ivo-6-77-5 1325
8.Bureš BohumilŠembera Karel3-99-523235
9.Faltín AntonínLhoták Jakub7-9-106-102336
10.Růžička DušanŠembera David-8-7-11  0337
11.Bureš BohumilMazurkiewicz Ivo-72-212-82338
12.Faltín AntonínŠembera Karel-810-96-82339
13.Růžička DušanLhoták Jakub-78-91063249
14.Mucha OndřejŠembera David-47-41133259
15.Faltín AntonínMazurkiewicz Ivo-5-96-12 13510
16.Růžička DušanŠembera Karel976  30610
17.Mucha OndřejLhoták Jakub-8-910-9 13611
18.Mundil RobertŠembera DavidWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Růžička Dušan22Mazurkiewicz Ivo40
Mucha Ondřej13Šembera Karel22
Bureš Bohumil21Lhoták Jakub22
Faltín Antonín13Šembera David12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LíbezniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ LíbezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:18519:470Sokol Líbeznice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kala Petr
Juklík Tomáš
 
 
Řípa Vladimír
Elstner Lukáš
 
 
8107  3010
2.Eschner Jan
Vondráš Jan
 
 
Balcar Miroslav
Šlapáček Martin
 
 
-9-6-9  0311
3.Kala PetrElstner Lukáš6126  3021
4.Eschner JanBalcar Miroslav969  3031
5.Juklík Tomᚊlapáček Martin998  3041
6.Vondráš JanŘípa Vladimír-8-76-5 1342
7.Eschner JanElstner Lukáš656  3052
8.Juklík TomášBalcar Miroslav993  3062
9.Vondráš JanŠlapáček Martin7-9-9-11 1363
10.Kala PetrŘípa Vladimír999  3073
11.Juklík TomášElstner Lukáš978  3083
12.Vondráš JanBalcar Miroslav273  3093
13.Kala PetrŠlapáček Martin-6-8-7  0394
14.Eschner JanŘípa Vladimír6127  30104
15.Vondráš JanElstner Lukáš249  30114
16.Kala PetrBalcar Miroslav656  30124
17.Eschner JanŠlapáček MartinWO    03125
18.Juklík TomášŘípa VladimírWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kala Petr31Elstner Lukáš04
Eschner Jan30Balcar Miroslav04
Juklík Tomáš30Šlapáček Martin21
Vondráš Jan22Řípa Vladimír12
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy