Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní Kolín, Heverova 191,
v centru, u kina a nové polikliniky
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34634:603nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček František ml.
Šembera Karel
 
 
Řípa Vladimír
Balog Josef
 
 
1054  3010
2.Mazurkiewicz Ivo
Lhoták Jakub
 
 
Balcar Miroslav
Šlapáček Martin
 
 
8-8-98103220
3.Lhoták JakubBalcar Miroslav-93-85-82321
4.Šembera KarelŘípa Vladimír-4-4-10  0322
5.Ptáček František ml.Šlapáček Martin-9-6-8  0323
6.Mazurkiewicz IvoBalog Josef996  3033
7.Šembera KarelBalcar Miroslav5-6-6-9 1334
8.Ptáček František ml.Řípa Vladimír38-8-8123244
9.Mazurkiewicz IvoŠlapáček Martin658  3054
10.Lhoták JakubBalog Josef8511  3064
11.Ptáček František ml.Balcar Miroslav-28-83-72365
12.Mazurkiewicz IvoŘípa Vladimír-10-8-7  0366
13.Lhoták JakubŠlapáček Martin-5-9-5  0367
14.Šembera KarelBalog Josef556  3077
15.Mazurkiewicz IvoBalcar Miroslav-7677 3187
16.Lhoták JakubŘípa Vladimír-887-823297
17.Šembera KarelŠlapáček Martin-8-12-10  0398
18.Ptáček František ml.Balog Josef8-10-9-11 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lhoták Jakub22Balcar Miroslav31
Šembera Karel13Řípa Vladimír22
Ptáček František ml.13Šlapáček Martin31
Mazurkiewicz Ivo31Balog Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kutná Hora "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LíbezniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná Hora,
na městským vlakovým nádražím
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:48339:645Sokol Líbeznice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Kala Petr
Janíček Petr
 
 
WO    0301
2.Růžička Dušan
Bureš Bohumil
 
 
Bernard Zbyšek
Vondráš Jan
 
 
7-8-68-52302
3.Kala PetrWO    0303
4.Kořínek MilanJaníček Petr-5-4-8  0304
5.Růžička DušanBernard Zbyšek1084  3014
6.Bureš BohumilVondráš Jan6-5-9693224
7.Kořínek MilanKala Petr-7-610-6 1325
8.Růžička DušanJaníček Petr-8-8-3  0326
9.Bureš BohumilBernard Zbyšek79-210 3136
10.Vondráš JanWO    0337
11.Růžička DušanKala Petr-5-4-5  0338
12.Bureš BohumilJaníček Petr-8312-7-82339
13.Bernard ZbyšekWO    03310
14.Kořínek MilanVondráš Jan-3-3-2  03311
15.Bureš BohumilKala PetrWO    03312
16.Janíček PetrWO    03313
17.Kořínek MilanBernard Zbyšek-88-3-5 13314
18.Růžička DušanVondráš Jan-8-4-5  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kořínek Milan04Kala Petr20
Růžička Dušan13Janíček Petr30
Bureš Bohumil21Bernard Zbyšek12
   Vondráš Jan21
WO06WO60



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.L. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Libice n.C.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 3.ZŠ, Brandýs n.L.,
ulice Jana Palacha (u pošty)
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2008 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:36700:648TTC Brandýs n.L. "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sysel Pavel
Holub Zdeněk
 
 
Pekárek František st.
Paroulek Milan
 
 
-1010-7-6 1301
2.Nekola Tomáš st.
Seidl Josef
 
 
Kaipr Petr
Trajhan Miroslav
 
 
-107-87-02302
3.Seidl JosefTrajhan Miroslav-11-10103-72303
4.Holub ZdeněkKaipr Petr-9-7-7  0304
5.Sysel PavelParoulek Milan69-64 3114
6.Nekola Tomáš st.Pekárek František st.-7258 3124
7.Holub ZdeněkTrajhan Miroslav10-74-383234
8.Sysel PavelKaipr Petr-1368-5-92335
9.Nekola Tomáš st.Paroulek Milan-7936 3145
10.Seidl JosefPekárek František st.22-45 3155
11.Sysel PavelTrajhan Miroslav3-738 3165
12.Nekola Tomáš st.Kaipr Petr-6-5-13  0366
13.Seidl JosefParoulek Milan104-75 3176
14.Holub ZdeněkPekárek František st.3-76-973286
15.Nekola Tomáš st.Trajhan Miroslav-6-8-10  0387
16.Seidl JosefKaipr Petr8-1111-663297
17.Holub ZdeněkParoulek Milan-7-358-72398
18.Sysel PavelPekárek František st.384  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Seidl Josef31Trajhan Miroslav22
Holub Zdeněk22Kaipr Petr31
Sysel Pavel31Paroulek Milan13
Nekola Tomáš st.22Pekárek František st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lokomotiva NymburkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Trhový Štěpánov-RABBITRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Nymburk, Komenského 779,
289 40 Nymburk
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:16509:375Lokomotiva Nymburk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáček Vlastimil
Kyncl Miloslav
 
 
Němec Marek
Janko Lukáš
 
 
542  3010
2.Pour Miroslav
Sláčalová Kateřina
 
 
Kamarýt Jiří
Jandejsek Pavel
 
 
987  3020
3.Sláčalová KateřinaNěmec Marek399  3030
4.Kyncl MiloslavJandejsek Pavel797  3040
5.Pour MiroslavJanko Lukáš244  3050
6.Horáček VlastimilKamarýt Jiří8-7910 3160
7.Kyncl MiloslavNěmec Marek358  3070
8.Pour MiroslavJandejsek Pavel10-89-11-102371
9.Horáček VlastimilJanko Lukáš129  3081
10.Sláčalová KateřinaKamarýt Jiří-7-7-6  0382
11.Pour MiroslavNěmec Marek446  3092
12.Horáček VlastimilJandejsek PavelWO    0393
13.Sláčalová KateřinaJanko Lukáš289  30103
14.Kyncl MiloslavKamarýt JiříWO    30113
15.Horáček VlastimilNěmec MarekWO    03114
16.Sláčalová KateřinaJandejsek PavelWO    30124
17.Kyncl MiloslavJanko LukášWO    03125
18.Pour MiroslavKamarýt JiříWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sláčalová Kateřina21Němec Marek03
Kyncl Miloslav20Jandejsek Pavel11
Pour Miroslav21Janko Lukáš03
Horáček Vlastimil20Kamarýt Jiří11
WO33WO33



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kostelec n.Č.l.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n.Č.l.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:19690:509Sokol Kostelec n.Č.l.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Jaroslav
Čihák Milan
 
 
Ort Josef
Blažek Jan
 
 
-8887 3110
2.Pokorný Petr
Menz František
 
 
Luka Václav
Rulec Jakub
 
 
8-645 3120
3.Menz FrantišekRulec Jakub10-777 3130
4.Pokorný PetrLuka Václav2-8-9693240
5.Pokorný JaroslavOrt Josef-87-9-10 1341
6.Čihák MilanBlažek Jan5137  3051
7.Pokorný PetrRulec Jakub849  3061
8.Pokorný JaroslavLuka Václav9511  3071
9.Čihák MilanOrt Josef746  3081
10.Menz FrantišekBlažek Jan-5778 3191
11.Pokorný JaroslavRulec Jakub10-6-6-9 1392
12.Čihák MilanLuka Václav-627-7-82393
13.Menz FrantišekOrt Josef6-988 31103
14.Pokorný PetrBlažek Jan865  30113
15.Čihák MilanRulec Jakub85-58 31123
16.Menz FrantišekLuka Václav6-76-10732133
17.Pokorný PetrOrt JosefWO    30143
18.Pokorný JaroslavBlažek JanWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Menz František40Rulec Jakub13
Pokorný Petr30Luka Václav13
Pokorný Jaroslav12Ort Josef12
Čihák Milan31Blažek Jan03
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Masarykovo náměstí,
251 01 Říčany (pod školou)
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2008 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:46500:666Sokol Mnichovo Hradiště "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voráč Jiří
Erlich Luboš
 
 
Stránský Michal
Kracman Martin
 
 
69-5-4-102301
2.Valenta Vratislav
Pokorný Roman
 
 
Trávníček Luboš
Luka Josef, Ing.
 
 
-9-10-8  0302
3.Erlich LubošStránský Michal-3-3-5  0303
4.Valenta VratislavTrávníček Luboš-99-96-82304
5.Voráč JiříLuka Josef, Ing.7-910-263214
6.Pokorný RomanKracman Martin96-88 3124
7.Valenta VratislavStránský Michal-7-6-2  0325
8.Voráč JiříTrávníček Luboš4-79-8-82326
9.Pokorný RomanLuka Josef, Ing.6510  3036
10.Erlich LubošKracman Martin-4-3-7  0337
11.Voráč JiříStránský Michal-8-8-8  0338
12.Pokorný RomanTrávníček Luboš68-9-883248
13.Erlich LubošLuka Josef, Ing.-97-69103258
14.Valenta VratislavKracman Martin-6-5-8  0359
15.Pokorný RomanStránský Michal-8-8-3  03510
16.Erlich LubošTrávníček Luboš-6-5-7  03511
17.Valenta VratislavLuka Josef, Ing.WO    03512
18.Voráč JiříKracman MartinWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Erlich Luboš13Stránský Michal40
Valenta Vratislav03Trávníček Luboš31
Voráč Jiří12Luka Josef, Ing.03
Pokorný Roman31Kracman Martin21
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy