Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kostelec n.Č.l.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n.Č.l.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:23697:566Sokol Kostelec n.Č.l.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Milan
Pokorný Jaroslav
 
 
Řípa Vladimír
Elstner Lukáš
 
 
723  3010
2.Menz František
Pokorný Petr
 
 
Kaňka Luděk ml.
Balcar Miroslav
 
 
114-8-843220
3.Pokorný JaroslavBalcar Miroslav-10-46963230
4.Pokorný PetrŘípa Vladimír-8-6-3  0331
5.Menz FrantišekElstner Lukáš105-16 3141
6.Čihák MilanKaňka Luděk ml.6410  3051
7.Pokorný PetrBalcar Miroslav-10-746-32352
8.Menz FrantišekŘípa Vladimír6-78-6-12353
9.Čihák MilanElstner Lukáš446  3063
10.Pokorný JaroslavKaňka Luděk ml.11-4-15853273
11.Menz FrantišekBalcar Miroslav-71079 3183
12.Čihák MilanŘípa Vladimír99-99 3193
13.Pokorný JaroslavElstner Lukáš5610  30103
14.Pokorný PetrKaňka Luděk ml.6-98-9-923104
15.Čihák MilanBalcar Miroslav-998-8832114
16.Pokorný JaroslavŘípa VladimírWO    30124
17.Pokorný PetrElstner Lukáš883  30134
18.Menz FrantišekKaňka Luděk ml.783  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pokorný Jaroslav30Balcar Miroslav13
Pokorný Petr13Řípa Vladimír21
Menz František31Elstner Lukáš04
Čihák Milan40Kaňka Luděk ml.13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LíbezniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ LíbezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:20674:479Sokol Líbeznice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráš Jan
Srbek Jan
 
 
Voráč Jiří
Erlich Luboš
 
 
-68-49-72301
2.Kala Petr
Janíček Petr
 
 
Míka Petr
Šimůnek Josef
 
 
-4967 3111
3.Kala PetrVoráč Jiří762  3021
4.Vondráš JanMíka Petr584  3031
5.Janíček PetrErlich Luboš4911  3041
6.Srbek JanŠimůnek Josef-689-4113251
7.Vondráš JanVoráč Jiří48-84 3161
8.Janíček PetrMíka Petr-111013 3171
9.Srbek JanErlich Luboš9-8-5-7 1372
10.Kala PetrŠimůnek Josef106-103 3182
11.Janíček PetrVoráč Jiří-12-99853292
12.Srbek JanMíka Petr68-9-9732102
13.Kala PetrErlich Luboš9-951 31112
14.Vondráš JanŠimůnek Josef653  30122
15.Srbek JanVoráč Jiří-4-5-3  03123
16.Kala PetrMíka PetrWO    30133
17.Vondráš JanErlich LubošWO    30143
18.Janíček PetrŠimůnek JosefWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kala Petr30Voráč Jiří13
Vondráš Jan30Míka Petr03
Janíček Petr30Erlich Luboš12
Srbek Jan22Šimůnek Josef03
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.L. "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu v sokolovně,
boční vchod zprava, ul. Víta Nejedlého 596,
Mnichovo Hradiště
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2008 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:39685:701nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luka Václav
Ort Josef
 
 
Cinek Petr
Holub Zdeněk
 
 
37-4-483210
2.Rulec Jakub
Blažek Jan
 
 
Seidl Josef
Nekola Tomáš st.
 
 
1087  3020
3.Rulec JakubHolub Zdeněk67-7-8-82321
4.Luka VáclavCinek Petr7-9-8-7 1322
5.Ort JosefSeidl Josef97-8-683232
6.Blažek JanNekola Tomáš st.-6775 3142
7.Luka VáclavHolub Zdeněk-610-9-10 1343
8.Ort JosefCinek Petr7-9-5-7 1344
9.Blažek JanSeidl Josef93-9-4-122345
10.Rulec JakubNekola Tomáš st.-69-12593255
11.Ort JosefHolub Zdeněk85-49 3165
12.Blažek JanCinek Petr-7756 3175
13.Rulec JakubSeidl Josef-2-78-3 1376
14.Luka VáclavNekola Tomáš st.-6-478-92377
15.Blažek JanHolub Zdeněk48-67 3187
16.Rulec JakubCinek Petr-8-5-10  0388
17.Luka VáclavSeidl Josef-44-4-7 1389
18.Ort JosefNekola Tomáš st.29-7-893299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rulec Jakub13Holub Zdeněk22
Luka Václav04Cinek Petr31
Ort Josef31Seidl Josef31
Blažek Jan31Nekola Tomáš st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lokomotiva NymburkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu v sokolovně,
boční vchod zprava, ul. Víta Nejedlého 596,
Mnichovo Hradiště
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:22660:488Sokol Mnichovo Hradiště "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Kracman Martin
 
 
Pour Miroslav
Třešňák Josef
 
 
6-8-7993210
2.Trávníček Luboš
Luka Josef, Ing.
 
 
Horáček Vlastimil
Piroutek Květoslav
 
 
-98-98-32311
3.Kracman MartinPiroutek Květoslav-711-10-3 1312
4.Stránský MichalPour Miroslav546  3022
5.Trávníček LubošTřešňák Josef898  3032
6.Luka Josef, Ing.Horáček Vlastimil5610  3042
7.Stránský MichalPiroutek Květoslav75-93 3152
8.Trávníček LubošPour Miroslav7-6-7-9 1353
9.Luka Josef, Ing.Třešňák Josef-8869 3163
10.Kracman MartinHoráček Vlastimil-7-6-3  0364
11.Trávníček LubošPiroutek Květoslav-6959 3174
12.Luka Josef, Ing.Pour Miroslav-9435 3184
13.Kracman MartinTřešňák Josef-64-2853294
14.Stránský MichalHoráček Vlastimil195  30104
15.Luka Josef, Ing.Piroutek Květoslav65-7-10932114
16.Kracman MartinPour MiroslavWO    30124
17.Stránský MichalTřešňák JosefWO    30134
18.Trávníček LubošHoráček VlastimilWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kracman Martin12Piroutek Květoslav13
Stránský Michal30Pour Miroslav12
Trávníček Luboš21Třešňák Josef03
Luka Josef, Ing.40Horáček Vlastimil12
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Libice n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libice n.C., Odřepeská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1137:39707:711FK Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pekárek František st.
Paroulek Milan
 
 
Šembera Karel
Ptáček František ml.
 
 
81011  3010
2.Kaipr Petr
Trajhan Miroslav
 
 
Mazurkiewicz Ivo
Lhoták Jakub
 
 
-10-86-8 1311
3.Paroulek MilanMazurkiewicz Ivo-74-8-5 1312
4.Trajhan MiroslavŠembera Karel-46-5-5 1313
5.Kaipr PetrLhoták Jakub99-910 3123
6.Pekárek František st.Ptáček František ml.6-1312-1-82324
7.Trajhan MiroslavMazurkiewicz Ivo610-6-853234
8.Kaipr PetrŠembera Karel544  3044
9.Pekárek František st.Lhoták Jakub-4310-10-72345
10.Paroulek MilanPtáček František ml.-59-412-42346
11.Kaipr PetrMazurkiewicz Ivo-10-96763256
12.Pekárek František st.Šembera Karel-98-3-8 1357
13.Paroulek MilanLhoták Jakub4118  3067
14.Trajhan MiroslavŠembera David-9852 3177
15.Pekárek František st.Mazurkiewicz Ivo-10-68-6 1378
16.Paroulek MilanŠembera Karel8-108-7-92379
17.Trajhan MiroslavLhoták Jakub-89-109-923710
18.Kaipr PetrŠembera David-9-86-7 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paroulek Milan13Mazurkiewicz Ivo22
Trajhan Miroslav22Šembera Karel31
Kaipr Petr31Lhoták Jakub22
Pekárek František st.04Ptáček František ml.20
   Šembera David11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Trhový Štěpánov-RABBITVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kutná Hora "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trhový Štěpánov, Sokolská 256,
257 63 Trhový Štěpánov
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2008 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:24646:512Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamarýt Jiří
Jandejsek Pavel
 
 
Jirásek Zdeněk
Faltín Antonín
 
 
8-13-7-6 1301
2.Herout František
Herout Tomáš
 
 
Bureš Bohumil
Růžička Dušan
 
 
-7-8-11  0302
3.Herout TomášJirásek Zdeněk9-13-7-6 1303
4.Kamarýt JiříBureš Bohumil9410  3013
5.Jandejsek PavelFaltín Antonín597  3023
6.Herout FrantišekRůžička Dušan67-94 3133
7.Kamarýt JiříJirásek Zdeněk-5884 3143
8.Jandejsek PavelBureš Bohumil3-558 3153
9.Herout FrantišekFaltín Antonín6-912-1073263
10.Herout TomášRůžička Dušan755  3073
11.Jandejsek PavelJirásek Zdeněk-7-59-8 1374
12.Herout FrantišekBureš Bohumil253  3084
13.Herout TomášFaltín Antonín-8-9-10  0385
14.Kamarýt JiříRůžička Dušan12-648 3195
15.Herout FrantišekJirásek Zdeněk1-89-3-72396
16.Herout TomášBureš Bohumil1098  30106
17.Kamarýt JiříFaltín AntonínWO    30116
18.Jandejsek PavelRůžička DušanWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Herout Tomáš22Jirásek Zdeněk31
Kamarýt Jiří30Bureš Bohumil04
Jandejsek Pavel21Faltín Antonín12
Herout František31Růžička Dušan03
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy