Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.L. "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 317, Bělá p.B., 294 21,
lidově zváno "Střelák"
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:31674:651TTC Bělá p.B. "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlapáček Martin
Balog Josef
 
 
Zatřepálková Lenka
Holub Zdeněk
 
 
-8-5-8  0301
2.Řípa Vladimír
Balcar Miroslav
 
 
Seidl Josef
Nekola Tomáš st.
 
 
10-568 3111
3.Šlapáček MartinSeidl Josef9-6-9393221
4.Řípa VladimírHolub Zdeněk-713-66-72322
5.Balcar JaromírNekola Tomáš st.5-8912 3132
6.Elstner LukášZatřepálková Lenka-73-5-7 1333
7.Řípa VladimírSeidl Josef-7366 3143
8.Balcar JaromírHolub Zdeněk-79108 3153
9.Elstner LukášNekola Tomáš st.-9-910853263
10.Šlapáček MartinZatřepálková Lenka-710510 3173
11.Balcar JaromírSeidl Josef-10-8-1  0374
12.Elstner LukášHolub Zdeněk11-7-84-72375
13.Šlapáček MartinNekola Tomáš st.794  3085
14.Řípa VladimírZatřepálková Lenka279  3095
15.Balog JosefSeidl Josef9-1079 31105
16.Šlapáček MartinHolub Zdeněk10-10-44-223106
17.Řípa VladimírNekola Tomáš st.-68-7-1 13107
18.Balcar JaromírZatřepálková Lenka789  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlapáček Martin31Seidl Josef13
Řípa Vladimír22Holub Zdeněk31
Balcar Jaromír31Nekola Tomáš st.13
Elstner Lukáš12Zatřepálková Lenka13
Balog Josef10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LíbezniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lokomotiva NymburkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ LíbezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2614:190Sokol Líbeznice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kala Petr
Juklík Tomáš
 
 
Kyncl Miloslav
Třešňák Josef
 
 
335  3010
2.Eschner Jan
Vondráš Jan
 
 
Mucha Lubomír
Koudela Martin
 
 
685  3020
3.Kala PetrKyncl Miloslav66-83 3130
4.Eschner JanTřešňák Josef68-95 3140
5.Juklík TomášMucha Lubomír835  3050
6.Vondráš JanKoudela Martin409  3060
7.Eschner JanKyncl Miloslav7114  3070
8.Juklík TomášTřešňák Josef437  3080
9.Vondráš JanMucha Lubomír9107  3090
10.Kala PetrKoudela Martin544  30100
11.Juklík TomášKyncl MiloslavWO    30110
12.Vondráš JanTřešňák JosefWO    30120
13.Kala PetrMucha LubomírWO    30130
14.Eschner JanKoudela MartinWO    30140
15.Vondráš JanKyncl MiloslavWO    30150
16.Kala PetrTřešňák JosefWO    30160
17.Eschner JanMucha LubomírWO    30170
18.Juklík TomášKoudela MartinWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kala Petr20Kyncl Miloslav02
Eschner Jan20Třešňák Josef02
Juklík Tomáš20Mucha Lubomír02
Vondráš Jan20Koudela Martin02
WO80WO08



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kostelec n.Č.l.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní Kolín, Heverova 191,
v centru, u kina a nové polikliniky
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:635:22516:386FK Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šembera Karel
Ptáček František ml.
 
 
Vacek Miroslav
Pokorný Petr
 
 
5-7-14583210
2.Somolík Zdeněk
Mazurkiewicz Ivo
 
 

 
 
WO    3020
3.Šembera KarelPokorný Petr-77-5-9 1321
4.Somolík ZdeněkVacek Miroslav8-8-7-6 1322
5.Ptáček František ml.Pokorný Jaroslav458  3032
6.Mazurkiewicz IvoWO    3042
7.Pokorný PetrWO    0343
8.Ptáček František ml.Vacek Miroslav7118  3053
9.Mazurkiewicz IvoPokorný Jaroslav-6-11-8  0354
10.Šembera KarelWO    3064
11.Ptáček František ml.Pokorný Petr-9-8-2  0365
12.Mazurkiewicz IvoVacek Miroslav583  3075
13.Šembera KarelPokorný Jaroslav6-9-8713285
14.         
15.Mazurkiewicz IvoPokorný Petr8149  3095
16.Šembera KarelVacek MiroslavWO    30105
17.Pokorný JaroslavWO    03106
18.Ptáček František ml.WO    30116

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šembera Karel11Pokorný Petr21
Somolík Zdeněk01Vacek Miroslav12
Ptáček František ml.21Pokorný Jaroslav12
Mazurkiewicz Ivo21   
WO52WO25



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kutná Hora "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná Hora,
na městským vlakovým nádražím
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:43566:677TTC Říčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Faltín Antonín
Bureš Bohumil
 
 
Voráč Jiří
Zámyslický Jaroslav
 
 
-4-13-9  0301
2.Růžička Dušan
Mucha Ondřej
 
 
Erlich Luboš
Pokorný Roman
 
 
-7-8-9  0302
3.Faltín AntonínVoráč Jiří-4-9813-82303
4.Růžička DušanPokorný Roman-12-7-5  0304
5.Mucha OndřejZámyslický Jaroslav-10-9-9  0305
6.Bureš BohumilErlich Luboš-7669 3115
7.Růžička DušanVoráč Jiří-5-5-8  0316
8.Mucha OndřejPokorný Roman5-975 3126
9.Bureš BohumilZámyslický Jaroslav910-3-7-62327
10.Faltín AntonínErlich Luboš-10-97953237
11.Mucha OndřejVoráč Jiří-65-7-13 1338
12.Bureš BohumilPokorný Roman879  3048
13.Faltín AntonínZámyslický Jaroslav3-7-109-82349
14.Růžička DušanErlich Luboš-3787 3159
15.Bureš BohumilVoráč Jiří13-9-8873269
16.Faltín AntonínPokorný Roman-4-6-9  03610
17.Růžička DušanZámyslický JaroslavWO    03611
18.Mucha OndřejErlich LubošWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Faltín Antonín13Voráč Jiří31
Růžička Dušan12Pokorný Roman22
Mucha Ondřej12Zámyslický Jaroslav30
Bureš Bohumil31Erlich Luboš03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Libice n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libice n.C., Odřepeská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:30609:561Sokol Libice n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paroulek Milan
Pešek Jakub
 
 
Rulec Jakub
Blažek Jan
 
 
-7-6-6  0301
2.Kaipr Petr
Trajhan Miroslav
 
 
Ort Josef
Luka Václav
 
 
686  3011
3.Paroulek MilanRulec Jakub784  3021
4.Trajhan MiroslavLuka Václav4-848 3131
5.Kaipr PetrOrt Josef868  3041
6.Pešek JakubBlažek Jan-9-6-2  0342
7.Trajhan MiroslavRulec Jakub4710  3052
8.Kaipr PetrLuka Václav263  3062
9.Pešek JakubOrt Josef-67-53-82363
10.Paroulek MilanBlažek Jan8-2-8-7 1364
11.Kaipr PetrRulec Jakub-7-7-4  0365
12.Pešek JakubLuka Václav8-7-6-8 1366
13.Paroulek MilanOrt Josef-90911 3176
14.Trajhan MiroslavBlažek Jan-104-101083286
15.Pešek JakubRulec Jakub-7-107-1 1387
16.Paroulek MilanLuka Václav-6475 3197
17.Trajhan MiroslavOrt Josef-87-10-13 1398
18.Kaipr PetrBlažek Jan7-672 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paroulek Milan31Rulec Jakub22
Trajhan Miroslav31Luka Václav13
Kaipr Petr31Ort Josef22
Pešek Jakub04Blažek Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Trhový Štěpánov-RABBITVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trhový Štěpánov, Sokolská 256,
257 63 Trhový Štěpánov
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:31708:642Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamarýt Jiří
Jandejsek Pavel
 
 
Stránský Michal
Kracman Martin
 
 
-77-7-5 1301
2.Herout František
Herout Tomáš
 
 
Trávníček Luboš
Luka Josef, Ing.
 
 
2-1076 3111
3.Herout TomášStránský Michal-6-889-122312
4.Kamarýt JiříTrávníček Luboš-9-697-62313
5.Jandejsek PavelLuka Josef, Ing.5-947 3123
6.Herout FrantišekKracman Martin1249  3033
7.Kamarýt JiříStránský Michal9-7-128-62334
8.Jandejsek PavelTrávníček Luboš-10-911-10 1335
9.Herout FrantišekLuka Josef, Ing.363  3045
10.Herout TomášKracman Martin-8-8-8  0346
11.Jandejsek PavelStránský Michal-4-8-10  0347
12.Herout FrantišekTrávníček Luboš844  3057
13.Herout TomášLuka Josef, Ing.-12-61011-72358
14.Kamarýt JiříKracman Martin89-108 3168
15.Herout FrantišekStránský Michal895  3078
16.Herout TomášTrávníček Luboš1-12-78103288
17.Kamarýt JiříLuka Josef, Ing.118-96 3198
18.Jandejsek PavelKracman Martin-9767 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herout Tomáš13Stránský Michal31
Kamarýt Jiří22Trávníček Luboš22
Jandejsek Pavel22Luka Josef, Ing.13
Herout František40Kracman Martin13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy