Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kostelec n.Č.l.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 317, Bělá p.B., 294 21,
lidově zváno "Střelák"
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2007 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:20607:415TTC Bělá p.B. "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlapáček Martin
Elstner Lukáš
 
 

 
 
WO    3010
2.Řípa Vladimír
Balcar Jaromír
 
 
Burda Roman
Pokorný Jaroslav
 
 
77-85 3120
3.Řípa VladimírWO    3030
4.Balcar MiroslavPokorný Petr782  3040
5.Šlapáček MartinPokorný Jaroslav1096  3050
6.Elstner LukášBurda Roman5-108-12-72351
7.Balcar MiroslavWO    3061
8.Šlapáček MartinPokorný Petr747  3071
9.Elstner LukášPokorný Jaroslav-5-9-5  0372
10.Řípa VladimírBurda Roman73-73 3182
11.Šlapáček MartinWO    3092
12.Elstner LukášPokorný PetrWO    0393
13.Řípa VladimírPokorný Jaroslav9-96-3732103
14.Balcar MiroslavBurda Roman-3666 31113
15.Elstner LukášWO    30123
16.Řípa VladimírPokorný Petr877  30133
17.Balcar MiroslavPokorný Jaroslav-998-7-823134
18.Šlapáček MartinBurda Roman-56-5-10 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Řípa Vladimír30Pokorný Petr03
Balcar Miroslav21Pokorný Jaroslav22
Šlapáček Martin21Burda Roman22
Elstner Lukáš02   
WO51WO15



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LíbezniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Masarykovo náměstí,
251 01 Říčany (pod školou)
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2007 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:44612:687Sokol Líbeznice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Roman
Erlich Luboš
 
 
Juklík Tomáš
Janíček Petr
 
 
-69-9863210
2.Voráč Jiří
Mesároš Petr
 
 
Vondráš Jan
Eschner Jan
 
 
-7-9-5  0311
3.Voráč JiříEschner Jan-6-6-11  0312
4.Mesároš PetrJaníček Petr-108114 3122
5.Zámyslický JaroslavJuklík Tomáš-6-4-8  0323
6.Pokorný RomanVondráš Jan8-1185 3133
7.Mesároš PetrEschner Jan-6-58-10 1334
8.Zámyslický JaroslavJaníček Petr11-1010-12-52335
9.Pokorný RomanJuklík Tomáš-6-97883245
10.Voráč JiříVondráš Jan-6-9-5  0346
11.Zámyslický JaroslavEschner Jan6-7-88-92347
12.Pokorný RomanJaníček Petr465  3057
13.Voráč JiříJuklík Tomáš-8-75-8 1358
14.Mesároš PetrVondráš Jan-6-7-4  0359
15.Pokorný RomanEschner Jan-18-7-5  03510
16.Voráč JiříJaníček Petr-9-6-5  03511
17.Mesároš PetrJuklík Tomáš-9-88-5 13512
18.Zámyslický JaroslavVondráš Jan-8-798632612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Voráč Jiří04Eschner Jan40
Mesároš Petr13Janíček Petr22
Zámyslický Jaroslav13Juklík Tomáš31
Pokorný Roman31Vondráš Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.L. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 3.ZŠ, Brandýs n.L.,
ulice Jana Palacha (u pošty)
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2007 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32609:602TTC Brandýs n.L. "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sysel Pavel
Holub Zdeněk
 
 
Ort Josef
Blažek Jan
 
 
6-966 3110
2.Cinek Petr
Nekola Tomáš st.
 
 
Luka Václav
Rulec Jakub
 
 
-10109-9-72311
3.Nekola Tomáš st.Rulec Jakub7-4-95-42312
4.Cinek PetrBlažek Jan0610  3022
5.Sysel PavelLuka Václav676  3032
6.Holub ZdeněkOrt Josef-7310-853242
7.Cinek PetrRulec Jakub1054  3052
8.Sysel PavelBlažek Jan7-10-4-8 1353
9.Holub ZdeněkLuka Václav535  3063
10.Nekola Tomáš st.Ort Josef-9-4-7  0364
11.Sysel PavelRulec Jakub3-7144 3174
12.Holub ZdeněkBlažek Jan9-78-873284
13.Nekola Tomáš st.Luka Václav15-11-8373294
14.Cinek PetrOrt Josef-7-18-8  0395
15.Holub ZdeněkRulec Jakub61010  30105
16.Nekola Tomáš st.Blažek Jan-8-9-7  03106
17.Cinek PetrLuka VáclavWO    03107
18.Sysel PavelOrt JosefWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nekola Tomáš st.13Rulec Jakub13
Cinek Petr21Blažek Jan22
Sysel Pavel21Luka Václav03
Holub Zdeněk40Ort Josef21
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lokomotiva NymburkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Nymburk, Komenského 779,
289 40 Nymburk
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:40655:719Sokol Mnichovo Hradiště "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Třešňák Josef
Pour Miroslav
 
 
Trávníček Luboš
Luka Josef, Ing.
 
 
-89-79-72301
2.Horáček Vlastimil
Kyncl Miloslav
 
 
Stránský Michal
Kracman Martin
 
 
4-10-10-7 1302
3.Pour MiroslavStránský Michal8-8-10-7 1303
4.Třešňák JosefTrávníček Luboš-98-9953213
5.Kyncl MiloslavLuka Josef, Ing.4913  3023
6.Horáček VlastimilKracman Martin-41084 3133
7.Třešňák JosefStránský Michal9-10-66-52334
8.Kyncl MiloslavTrávníček Luboš7-7-49-62335
9.Horáček VlastimilLuka Josef, Ing.1075  3045
10.Pour MiroslavKracman Martin-101087 3155
11.Kyncl MiloslavStránský Michal88-87 3165
12.Horáček VlastimilTrávníček Luboš49-9-11-92366
13.Pour MiroslavLuka Josef, Ing.-119-9-5 1367
14.Třešňák JosefKracman Martin-48-9-5 1368
15.Horáček VlastimilStránský Michal-66-1-1 1369
16.Pour MiroslavTrávníček Luboš-16511-7103279
17.Třešňák JosefLuka Josef, Ing.-5-9-2  03710
18.Kyncl MiloslavKracman MartinWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pour Miroslav22Stránský Michal31
Třešňák Josef13Trávníček Luboš22
Kyncl Miloslav21Luka Josef, Ing.22
Horáček Vlastimil22Kracman Martin12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Libice n.C.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní Kolín, Heverova 191,
v centru, u kina a nové polikliniky
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1138:37680:635Sokol Libice n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček František ml.
Mazurkiewicz Ivo
 
 
Trajhan Miroslav st.
Paroulek Milan
 
 
8-6-5-8 1301
2.Šembera Karel
Šembera David
 
 
Kaipr Petr
Trajhan Miroslav
 
 
3-8-18-82302
3.Ptáček František ml.Trajhan Miroslav-88-88-82303
4.Šembera KarelKaipr Petr2-97-3-42304
5.Šembera DavidTrajhan Miroslav st.-68-910-92305
6.Mazurkiewicz IvoParoulek Milan8-881 3115
7.Šembera KarelTrajhan Miroslav6-866 3125
8.Šembera DavidKaipr Petr-4-74-3 1326
9.Mazurkiewicz IvoTrajhan Miroslav st.-98-3-8 1327
10.Ptáček František ml.Paroulek Milan411-610 3137
11.Šembera DavidTrajhan Miroslav8-89-8-102338
12.Mazurkiewicz IvoKaipr Petr84-119 3148
13.Lhoták JakubTrajhan Miroslav st.6-10-87-22349
14.Šembera KarelParoulek Milan1077  3059
15.Mazurkiewicz IvoTrajhan Miroslav5-7-9-8 13510
16.Lhoták JakubKaipr Petr-810-8-3 13511
17.Šembera KarelTrajhan Miroslav st.WO    30611
18.Šembera DavidParoulek MilanWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ptáček František ml.11Trajhan Miroslav31
Šembera Karel21Kaipr Petr31
Šembera David03Trajhan Miroslav st.30
Mazurkiewicz Ivo22Paroulek Milan03
Lhoták Jakub02   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. tř. sk. B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kutná Hora "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Trhový Štěpánov-RABBITRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná Hora,
na městským vlakovým nádražím
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2007 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:45597:692Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mucha Ondřej
Růžička Dušan
 
 
Herout František
Herout Tomáš
 
 
88-9-643210
2.Faltín Antonín
Bureš Bohumil
 
 
Jandejsek Pavel
Kamarýt Jiří
 
 
-2-9-12  0311
3.Mucha OndřejHerout František-8-8-9  0312
4.Růžička DušanJandejsek Pavel-357-663222
5.Faltín AntonínHerout Tomáš7-5-11-11 1323
6.Bureš BohumilKamarýt Jiří-3-115873233
7.Růžička DušanHerout František-4-2-7  0334
8.Faltín AntonínJandejsek Pavel-9-10-10  0335
9.Bureš BohumilHerout Tomáš1163  3045
10.Mucha OndřejKamarýt Jiří-69-12963255
11.Faltín AntonínHerout František-8-11-11  0356
12.Bureš BohumilJandejsek Pavel-9973 3166
13.Mucha OndřejHerout Tomáš-79-9-10 1367
14.Růžička DušanKamarýt Jiří11-8-4-3 1368
15.Bureš BohumilHerout František3-57-8-62369
16.Mucha OndřejJandejsek Pavel-9-5-7  03610
17.Růžička DušanHerout TomášWO    03611
18.Faltín AntonínKamarýt Jiří119-9-7-723612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mucha Ondřej13Herout František40
Růžička Dušan12Jandejsek Pavel22
Faltín Antonín04Herout Tomáš21
Bureš Bohumil31Kamarýt Jiří22
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy