Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stochov Honice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Duská 254, Kladno, vedle ECK, z Kladna
směr Dubí
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2008 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16511:418TTC Kladno "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ebert Tomáš ml.
Mencl Jiří
 
 
Fencl Petr
Janoušek Zdeněk
 
 
-6-127633210
2.Lážnovský Jiří
Pachman Tomáš
 
 
Navrátil Jan
Navrátil Tomáš
 
 
37-88 3120
3.Mencl JiříNavrátil Tomáš-14-749123230
4.Ebert Tomáš ml.Fencl Petr477  3040
5.Pachman TomášJanoušek Zdeněk-11-11-6  0341
6.Lážnovský JiříNavrátil Jan996  3051
7.Ebert Tomáš ml.Navrátil Tomáš-9-885-92352
8.Pachman TomášFencl Petr838  3062
9.Lážnovský JiříJanoušek Zdeněk869  3072
10.Mencl JiříNavrátil Jan7612  3082
11.Pachman TomášNavrátil Tomáš-116-6-8 1383
12.Lážnovský JiříFencl Petr-53-11883293
13.Mencl JiříJanoušek Zdeněk389  30103
14.Ebert Tomáš ml.Navrátil Jan         
15.Lážnovský JiříNavrátil Tomáš         
16.Mencl JiříFencl Petr         
17.Ebert Tomáš ml.Janoušek Zdeněk         
18.Pachman TomášNavrátil Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mencl Jiří30Navrátil Tomáš21
Ebert Tomáš ml.11Fencl Petr03
Pachman Tomáš12Janoušek Zdeněk12
Lážnovský Jiří30Navrátil Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Start MlékojedyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Budova údržby ECK, Duská ulice, KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:17504:368TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špalek Miroslav
Pavlíček Ondřej
 
 
Donát Zdeněk
Donát Milan
 
 
949  3010
2.Šavel Pavel
Slabý Jiří
 
 
Halama Jiří
Polák Karel
 
 
303  3020
3.Šavel PavelDonát Zdeněk9-98-11-102321
4.Slabý JiříPolák Karel-9-9-9  0322
5.Špalek MiroslavDonát Milan47-7-8-62323
6.Pavlíček OndřejHalama Jiří440  3033
7.Slabý JiříDonát Zdeněk-8-6-1  0334
8.Špalek MiroslavPolák Karel679  3044
9.Pavlíček OndřejDonát Milan525  3054
10.Šavel PavelHalama Jiří690  3064
11.Špalek MiroslavDonát Zdeněk-14-6-3  0365
12.Pavlíček OndřejPolák Karel567  3075
13.Šavel PavelDonát Milan-8675 3185
14.Slabý JiříHalama Jiří-6762 3195
15.Pavlíček OndřejDonát Zdeněk450  30105
16.Šavel PavelPolák Karel         
17.Slabý JiříDonát Milan         
18.Špalek MiroslavHalama Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šavel Pavel21Donát Zdeněk31
Slabý Jiří12Polák Karel12
Špalek Miroslav12Donát Milan12
Pavlíček Ondřej40Halama Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nové StrašecíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol OřechRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Nové StrašecíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:20517:442Sokol Nové Strašecí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fabinger Vít
Libovický Vladimír
 
 
Sezemský Jaroslav
Fürst Mirko
 
 
-5-9-11  0301
2.Fabinger František
Pittner Kamil
 
 
Skřivánek Jiří
Krasničan Jaroslav
 
 
6-749 3111
3.Pittner KamilKrasničan Jaroslav43-710 3121
4.Libovický VladimírSezemský Jaroslav-6-89673231
5.Fabinger FrantišekFürst Mirko396  3041
6.Fabinger VítSkřivánek Jiří8-98-893251
7.Libovický VladimírKrasničan Jaroslav783  3061
8.Fabinger FrantišekSezemský Jaroslav3-798 3171
9.Fabinger VítFürst Mirko83-99 3181
10.Pittner KamilSkřivánek Jiří-8-11-10  0382
11.Fabinger FrantišekKrasničan Jaroslav1311-1010 3192
12.Fabinger VítSezemský Jaroslav3-8-6-10 1393
13.Pittner KamilFürst Mirko-918-10932103
14.Libovický VladimírSkřivánek Jiří         
15.Fabinger VítKrasničan Jaroslav         
16.Pittner KamilSezemský Jaroslav         
17.Libovický VladimírFürst Mirko         
18.Fabinger FrantišekSkřivánek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pittner Kamil21Krasničan Jaroslav03
Libovický Vladimír20Sezemský Jaroslav12
Fabinger František30Fürst Mirko03
Fabinger Vít21Skřivánek Jiří11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy