Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stochov Honice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Sokol Stochov, Družstevní 90,
Stochov
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2000 01:24 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:97:27220:356TTC Kladno "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Tomáš
Navrátil Jan
 
 
Lážnovský Jiří
Pachman Tomáš
 
 
-8-6-5  0301
2.
 
 
Dědina Radek
Pešta Vítězslav
 
 
WO    0302
3.Navrátil TomášPachman Tomáš-89-1010-82303
4.Fencl PetrLážnovský Jiří10-6-9-10 1304
5.Navrátil JanDědina Radek8-6-8-9 1305
6.Pešta VítězslavWO    0306
7.Fencl PetrPachman Tomáš-8-9-10  0307
8.Navrátil JanLážnovský Jiří-7-6-8  0308
9.Dědina RadekWO    0309
10.Navrátil TomášPešta Vítězslav865  3019
11.Navrátil JanPachman Tomáš         
12.Lážnovský Jiří         
13.Navrátil TomášDědina Radek         
14.Fencl PetrPešta Vítězslav         
15.Pachman Tomáš         
16.Navrátil TomášLážnovský Jiří         
17.Fencl PetrDědina Radek         
18.Navrátil JanPešta Vítězslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Navrátil Tomáš11Pachman Tomáš20
Fencl Petr02Lážnovský Jiří20
Navrátil Jan02Dědina Radek10
   Pešta Vítězslav01
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Start MlékojedyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál pohostinství Mexiko, MlékojedyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2000 01:24 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:32536:575nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halama Jiří
Polák Karel
 
 
Špalek Miroslav
Peltán Petr
 
 
4-293 3110
2.Donát Zdeněk
Donát Milan
 
 
Šavel Pavel
Slabý Jiří
 
 
-312-5-8 1311
3.Halama JiříŠpalek Miroslav-6-6-6  0312
4.Donát ZdeněkŠavel Pavel9-11-7793222
5.Polák KarelPeltán Petr33-148 3132
6.Donát MilanSlabý Jiří-9-27-5 1333
7.Donát ZdeněkŠpalek Miroslav856  3043
8.Polák KarelŠavel Pavel6-567 3153
9.Donát MilanPeltán Petr-7-5-7  0354
10.Halama JiříSlabý Jiří-4-8-8  0355
11.Polák KarelŠpalek Miroslav942  3065
12.Donát MilanŠavel Pavel-2-8-4  0366
13.Halama JiříPeltán Petr-2-09-2 1367
14.Donát ZdeněkSlabý Jiří489  3077
15.Donát MilanŠpalek Miroslav-5-1054-92378
16.Halama JiříŠavel Pavel-4-3-3  0379
17.Donát ZdeněkPeltán Petr876  3089
18.Polák KarelSlabý Jiří1099  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Halama Jiří04Špalek Miroslav22
Donát Zdeněk40Šavel Pavel22
Polák Karel40Peltán Petr22
Donát Milan04Slabý Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol OřechVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nové StrašecíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Ořech, Zbuzanská 180,
252 25 Ořech, okres Praha-západ,
u autobusové zastávky MHD, linka 352
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2000 01:24 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32404:492Sokol Nové Strašecí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sezemský Jaroslav
Krasničan Jaroslav
 
 
Fabinger Vít
Libovický Vladimír
 
 
-9-5144-92301
2.Kohlík Miroslav ml.
Skřivánek Jiří
 
 
Pittner Kamil
Fabinger František
 
 
-47-8-4 1302
3.Skřivánek JiříFabinger František10-106-10-52303
4.Krasničan JaroslavLibovický Vladimír-39-8-7 1304
5.Sezemský JaroslavFabinger Vít-6-5-5  0305
6.Kohlík Miroslav ml.Pittner Kamil-5-8-7  0306
7.Krasničan JaroslavFabinger František-8-7-7  0307
8.Sezemský JaroslavLibovický Vladimír-6-810-12 1308
9.Kohlík Miroslav ml.Fabinger Vít910-7-8-92309
10.Skřivánek JiříPittner Kamil988  3019
11.Sezemský JaroslavFabinger František-1199-473229
12.Kohlík Miroslav ml.Libovický Vladimír-7-13-6  03210
13.Skřivánek JiříFabinger Vít         
14.Krasničan JaroslavPittner Kamil         
15.Kohlík Miroslav ml.Fabinger František         
16.Skřivánek JiříLibovický Vladimír         
17.Krasničan JaroslavFabinger Vít         
18.Sezemský JaroslavPittner Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Skřivánek Jiří11Fabinger František21
Krasničan Jaroslav02Libovický Vladimír30
Sezemský Jaroslav12Fabinger Vít20
Kohlík Miroslav ml.03Pittner Kamil11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy