Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKP ARLT Kladno "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Na Plovárně 171, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:19646:394STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poláček Vladimír
Materna George
 
 

 
 
WO    3010
2.Rampa Ladislav
Macák Petr
 
 
Heral František
Dvořák Jan
 
 
6-868 3120
3.Rampa LadislavHeral František7-10-8963230
4.Poláček VladimírDvořák Jan-8-1171163240
5.Materna GeorgeČermák Milan-103-2-5 1341
6.Macák PetrWO    3051
7.Poláček VladimírHeral František-85-10-13 1352
8.Materna GeorgeDvořák Jan88-89 3162
9.Macák PetrČermák Milan-6-67723272
10.Rampa LadislavWO    3082
11.Materna GeorgeHeral František7-996 3192
12.Macák PetrDvořák Jan763  30102
13.Rampa LadislavČermák Milan-5599 31112
14.Poláček VladimírWO    30122
15.Macák PetrHeral FrantišekWO    03123
16.Rampa LadislavDvořák JanWO    30133
17.Poláček VladimírČermák MilanWO    30143
18.Materna GeorgeWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rampa Ladislav20Heral František12
Poláček Vladimír11Dvořák Jan03
Materna George21Čermák Milan12
Macák Petr20   
WO71WO17



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Start MlékojedyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál pohostinství Mexiko, MlékojedyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:38618:642TJ Neratovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halama Jiří
Polák Karel
 
 
Košatý Jan
Januška Pavel
 
 
-9101010 3110
2.Donát Zdeněk
Donát Milan
 
 
Ehl Ladislav
Urban Jaroslav
 
 
-9-11-7  0311
3.Donát ZdeněkEhl Ladislav-835-7-92312
4.Polák KarelUrban Jaroslav648  3022
5.Halama JiříKošatý Jan-57-8-7 1323
6.Donát MilanJanuška Pavel-8-1110-4 1324
7.Polák KarelEhl Ladislav-6-610-6 1325
8.Halama JiříUrban Jaroslav7-66-543235
9.Donát MilanKošatý Jan-6-96893245
10.Donát ZdeněkJanuška Pavel663  3055
11.Halama JiříEhl Ladislav4-75-8-92356
12.Donát MilanUrban Jaroslav9-3-99-102357
13.Donát ZdeněkKošatý Jan685  3067
14.Polák KarelJanuška Pavel8-16-7-7 1368
15.Donát MilanEhl Ladislav-6-2-9  0369
16.Donát ZdeněkUrban Jaroslav677  3079
17.Polák KarelKošatý Jan-9-5-3  03710
18.Kulíšek MilanJanuška Pavel-5-4-6  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Donát Zdeněk31Ehl Ladislav40
Polák Karel13Urban Jaroslav13
Halama Jiří12Košatý Jan22
Donát Milan13Januška Pavel31
Kulíšek Milan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stochov Honice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Sokol Stochov, Družstevní 90,
Stochov
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2008 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1511:48342:612TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Pavlíček Ondřej
Špalek Miroslav
 
 
WO    0301
2.Vajcová Kateřina
Jedlička Jaroslav
 
 
Šavel Pavel
Jírový Jiří
 
 
-7-8-10  0302
3.Krejčí MiroslavJírový Jiří-8-9-4  0303
4.Jedlička JaroslavŠpalek Miroslav9-8-6-12 1304
5.Vajcová KateřinaŠavel Pavel9-273 3114
6.Pavlíček OndřejWO    0315
7.Jedlička JaroslavJírový Jiří-2-11-8  0316
8.Vajcová KateřinaŠpalek Miroslav-4-6-8  0317
9.Šavel PavelWO    0318
10.Krejčí MiroslavPavlíček Ondřej-3-8-7  0319
11.Vajcová KateřinaJírový Jiří58-311 3129
12.Špalek MiroslavWO    03210
13.Krejčí MiroslavŠavel Pavel-11-8-6  03211
14.Jedlička JaroslavPavlíček Ondřej-9-4-1  03212
15.Jírový JiříWO    03213
16.Krejčí MiroslavŠpalek Miroslav-6-10-9  03214
17.Jedlička JaroslavŠavel Pavel-3349 31314
18.Vajcová KateřinaPavlíček Ondřej-67-4-8 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Krejčí Miroslav04Jírový Jiří21
Jedlička Jaroslav13Špalek Miroslav30
Vajcová Kateřina22Šavel Pavel12
   Pavlíček Ondřej30
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stochov Honice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Sokol Stochov, Družstevní 90,
Stochov
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:39658:708TTC Kladno "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Tomáš
Karmazín Pavel
 
 
Pachman Tomáš
Mencl Jiří
 
 
8-49-743210
2.Fencl Petr
Janoušek Zdeněk
 
 
Lážnovský Jiří
Ebert Tomáš ml.
 
 
103-128 3120
3.Navrátil TomášMencl Jiří-2-10-5  0321
4.Fencl PetrLážnovský Jiří-4-6-9  0322
5.Karmazín PavelPachman Tomáš-6-766-52323
6.Janoušek ZdeněkEbert Tomáš ml.-7-1412983233
7.Fencl PetrMencl Jiří-36-7-10 1334
8.Karmazín PavelLážnovský Jiří9-3-6-6 1335
9.Janoušek ZdeněkPachman Tomáš810-69 3145
10.Navrátil TomášEbert Tomáš ml.2-5-15783255
11.Karmazín PavelMencl Jiří93-95 3165
12.Janoušek ZdeněkLážnovský Jiří-1199-4-52366
13.Navrátil TomášPachman Tomáš-11-6107-62367
14.Fencl PetrEbert Tomáš ml.899  3077
15.Janoušek ZdeněkMencl Jiří-8-137-6 1378
16.Navrátil TomášLážnovský Jiří-59-6-8 1379
17.Fencl PetrPachman Tomáš-7-8-6  03710
18.Karmazín PavelEbert Tomáš ml.775  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Navrátil Tomáš13Mencl Jiří31
Fencl Petr13Lážnovský Jiří40
Karmazín Pavel22Pachman Tomáš31
Janoušek Zdeněk22Ebert Tomáš ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nové StrašecíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sport KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Nové StrašecíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37631:654Sport Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fabinger Vít
Blín Viktor
 
 
Novák Petr
Jedlička Stanislav
 
 
-3-7-5  0301
2.Pittner Kamil
Fabinger František
 
 
Pírka Josef
Tuček Miroslav
 
 
-8-799-82302
3.Pittner KamilNovák Petr-6-4-4  0303
4.Blín ViktorJedlička Stanislav611-86 3113
5.Fabinger FrantišekPírka Josef-87-7-2 1314
6.Fabinger VítTuček Miroslav898  3024
7.Blín ViktorNovák Petr6-8-5-4 1325
8.Fabinger FrantišekJedlička Stanislav5-5-9-6 1326
9.Fabinger VítPírka Josef-6788 3136
10.Pittner KamilTuček Miroslav34-95 3146
11.Fabinger FrantišekNovák Petr2-4-8-7 1347
12.Fabinger VítJedlička Stanislav114-116 3157
13.Pittner KamilPírka Josef-510-95-62358
14.Blín ViktorTuček Miroslav-129-108-62359
15.Fabinger VítNovák Petr697  3069
16.Pittner KamilJedlička Stanislav-8-7-4  03610
17.Blín ViktorPírka Josef57-105 31710
18.Fabinger FrantišekTuček Miroslav-6-7128732810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pittner Kamil13Novák Petr31
Blín Viktor22Jedlička Stanislav22
Fabinger František13Pírka Josef22
Fabinger Vít40Tuček Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST-ŠanovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol OřechRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŠanovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:19662:500ST-Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knor Luděk
Kočka Josef
 
 
Sezemský Jaroslav
Fürst Mirko
 
 
-133-76-82301
2.Pisár Petr
Knor Václav
 
 
Skřivánek Jiří
Kohlík Miroslav ml.
 
 
-104-6643211
3.Kočka JosefSkřivánek Jiří996  3021
4.Knor LuděkKohlík Miroslav ml.635  3031
5.Knor VáclavSezemský Jaroslav9108  3041
6.Pisár PetrFürst Mirko466  3051
7.Knor LuděkSkřivánek Jiří-13-813973261
8.Knor VáclavKohlík Miroslav ml.85-72 3171
9.Pisár PetrSezemský Jaroslav486  3081
10.Kočka JosefFürst Mirko-6675 3191
11.Knor VáclavSkřivánek Jiří-7-7-9  0392
12.Pisár PetrKohlík Miroslav ml.747  30102
13.Kočka JosefSezemský Jaroslav7-7-7-8 13103
14.Knor LuděkFürst Mirko567  30113
15.Pisár PetrSkřivánek Jiří556  30123
16.Kočka JosefKohlík Miroslav ml.-77-5-8 13124
17.Knor LuděkSezemský Jaroslav194  30134
18.Knor VáclavFürst Mirko-8675 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kočka Josef22Skřivánek Jiří13
Knor Luděk40Kohlík Miroslav ml.13
Knor Václav31Sezemský Jaroslav13
Pisár Petr40Fürst Mirko04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy