Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP ARLT Kladno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stochov Honice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Nemocnici 207, (YMCA), KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2008 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:23662:541SKP ARLT Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heral František
Šulc Ladislav
 
 
Vajcová Kateřina
Jedlička Jaroslav
 
 
58-52 3110
2.Čermák Milan
Šimo Vladimír
 
 
Brouček Ondřej
Velc Tomáš
 
 
937  3020
3.Šulc LadislavJedlička Jaroslav6-7-5-9 1321
4.Čermák MilanBrouček Ondřej366  3031
5.Dvořák JanVajcová Kateřina7-7710 3141
6.Heral FrantišekVelc Tomáš512  3051
7.Čermák MilanJedlička Jaroslav-11-109873261
8.Dvořák JanBrouček Ondřej587  3071
9.Heral FrantišekVajcová Kateřina-78-710-112372
10.Šulc LadislavVelc Tomáš567  3082
11.Šimo VladimírJedlička Jaroslav-3-810-11 1383
12.Heral FrantišekBrouček Ondřej646  3093
13.Šulc LadislavVajcová Kateřina-58-11-9 1394
14.Čermák MilanVelc Tomáš-6556 31104
15.Heral FrantišekJedlička Jaroslav-9-77-7 13105
16.Šulc LadislavBrouček Ondřej9810  30115
17.Čermák MilanVajcová Kateřina-668-9-423116
18.Šimo VladimírVelc Tomáš491  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šulc Ladislav22Jedlička Jaroslav31
Čermák Milan31Brouček Ondřej04
Dvořák Jan20Vajcová Kateřina31
Heral František22Velc Tomáš04
Šimo Vladimír11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stochov Honice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Jarošova ulice 233Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2008 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:32517:559Sokol Stochov Honice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weisser Petr
Košatý Jan
 
 
Navrátil Jan
Navrátil Tomáš
 
 
989  3010
2.Ehl Ladislav
Urban Jaroslav
 
 
Fencl Petr
Janoušek Zdeněk
 
 
9-897 3120
3.Ehl LadislavNavrátil Tomáš5-859 3130
4.Weisser PetrFencl Petr-6-5-5  0331
5.Urban JaroslavJanoušek Zdeněk-8-78-6 1332
6.Košatý JanNavrátil Jan775  3042
7.Weisser PetrNavrátil Tomáš-6-7-5  0343
8.Urban JaroslavFencl Petr-9-4-3  0344
9.Košatý JanJanoušek Zdeněk-5-6-4  0345
10.Ehl LadislavNavrátil Jan817  3055
11.Urban JaroslavNavrátil Tomáš-5-9-6  0356
12.Košatý JanFencl Petr-6810-7-72357
13.Ehl LadislavJanoušek Zdeněk1079  3067
14.Weisser PetrNavrátil Jan389  3077
15.Košatý JanNavrátil Tomáš-9-8-11  0378
16.Ehl LadislavFencl Petr-5-6-4  0379
17.Weisser PetrJanoušek Zdeněk-611-7-7 13710
18.Urban JaroslavNavrátil Jan494  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ehl Ladislav31Navrátil Tomáš31
Weisser Petr13Fencl Petr40
Urban Jaroslav13Janoušek Zdeněk31
Košatý Jan13Navrátil Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nové StrašecíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC SlanýRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Nové StrašecíRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:
pokuta
BodůSadMíčkůVítěz
11:735:32617:503Sokol Nové Strašecí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fabinger Vít
Libovický Vladimír
 
 

 
 
WO    3010
2.Fabinger František
Pittner Kamil
 
 
Rampa Ladislav
Vaktor Ivan
 
 
9-4-91083220
3.Libovický VladimírVaktor Ivan-2-8-11  0321
4.Fabinger FrantišekRampa Ladislav-79-10-11 1322
5.Fabinger VítMaterna George-96-7223232
6.Pittner KamilWO    3042
7.Fabinger FrantišekVaktor Ivan7-6-9-2 1343
8.Fabinger VítRampa Ladislav-4-6-9  0344
9.Pittner KamilMaterna George-1298-9113254
10.Libovický VladimírWO    3064
11.Fabinger VítVaktor Ivan-57118 3174
12.Pittner KamilRampa Ladislav-7-5-6  0375
13.Libovický VladimírMaterna George-9-88433285
14.Fabinger FrantišekWO    3095
15.Pittner KamilVaktor Ivan-5-6-10  0396
16.Libovický VladimírRampa Ladislav-4-5-7  0397
17.Fabinger FrantišekMaterna George-68-95732107
18.Fabinger VítWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Libovický Vladimír12Vaktor Ivan31
Fabinger František12Rampa Ladislav40
Fabinger Vít21Materna George04
Pittner Kamil12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST-ŠanovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Start MlékojedyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŠanovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2008 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:18619:343ST-Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knor Luděk
Kočka Josef
 
 

 
 
WO    3010
2.Pisár Petr
Knor Václav
 
 
Donát Zdeněk
Donát Milan
 
 
4-628 3120
3.Kočka JosefDonát Milan-10-7-5  0321
4.Knor LuděkWO    3031
5.Knor VáclavDonát Zdeněk10-7-9-5 1332
6.Pisár PetrHalama Jiří122  3042
7.Knor LuděkDonát Milan510-1512 3152
8.Knor VáclavWO    3062
9.Pisár PetrDonát Zdeněk833  3072
10.Kočka JosefHalama Jiří-410-4-4 1373
11.Knor VáclavDonát Milan8-9-94-92374
12.Pisár PetrWO    3084
13.Kočka JosefDonát Zdeněk-8-39-5 1385
14.Knor LuděkHalama Jiří-10939 3195
15.Pisár PetrDonát Milan564  30105
16.Kočka JosefWO    30115
17.Knor LuděkDonát ZdeněkWO    30125
18.Knor VáclavHalama JiříWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kočka Josef03Donát Milan22
Knor Luděk20Donát Zdeněk21
Knor Václav02Halama Jiří12
Pisár Petr30   
WO70WO07



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sport KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Sport Kladno,
Kulhánkova ulice, Kladno 2, 272 01
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:20706:553Sport Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Stanislav
Novák Petr
 
 
Špalek Miroslav
Špalek Jiří
 
 
863  3010
2.Pírka Josef
Tuček Miroslav
 
 
Jírový Jiří
Peltán Petr
 
 
6-758 3120
3.Jedlička StanislavPeltán Petr-68311 3130
4.Pírka JosefŠpalek Jiří-11-9610103240
5.Tuček MiroslavJírový Jiří-1099-393250
6.Novák PetrŠpalek Miroslav5108  3060
7.Pírka JosefPeltán Petr536  3070
8.Tuček MiroslavŠpalek Jiří5-69-10-32371
9.Novák PetrJírový Jiří547  3081
10.Jedlička StanislavŠpalek Miroslav-77-88113291
11.Tuček MiroslavPeltán Petr68-99 31101
12.Novák PetrŠpalek JiříWO    30111
13.Jedlička StanislavJírový Jiří-8397 31121
14.Pírka JosefŠpalek Miroslav-8910-51132131
15.Novák PetrPeltán Petr879  30141
16.Jedlička StanislavŠpalek JiříWO    30151
17.Pírka JosefJírový Jiří-1111-89732161
18.Tuček MiroslavŠpalek Miroslav-5-5-5  03162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jedlička Stanislav30Peltán Petr04
Pírka Josef40Špalek Jiří11
Tuček Miroslav22Jírový Jiří04
Novák Petr30Špalek Miroslav13
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol OřechVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Ořech, Zbuzanská 180,
252 25 Ořech, okres Praha-západ,
u autobusové zastávky MHD, linka 352
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1616:51513:698TTC Kladno "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sezemský Jaroslav
Krasničan Jaroslav
 
 
Lážnovský Jiří
Pachman Tomáš
 
 
-7-8-7  0301
2.Fürst Mirko
Kohlík Miroslav ml.
 
 
Dědina Radek
Ebert Tomáš ml.
 
 
-478-3-52302
3.Fürst MirkoLážnovský Jiří-9-6-4  0303
4.Krasničan JaroslavPachman Tomáš-9-88-8 1304
5.Kohlík Miroslav ml.Dědina Radek-2-8-12  0305
6.Sezemský JaroslavEbert Tomáš ml.-8-8-7  0306
7.Krasničan JaroslavLážnovský Jiří-99-4-6 1307
8.Kohlík Miroslav ml.Pachman Tomáš12-6-7-5 1308
9.Sezemský JaroslavDědina Radek-9-8-1  0309
10.Fürst MirkoEbert Tomáš ml.9-69-2-723010
11.Kohlík Miroslav ml.Lážnovský Jiří-7-8-7  03011
12.Sezemský JaroslavPachman Tomáš-6-8-4  03012
13.Fürst MirkoDědina Radek3-9-67932112
14.Krasničan JaroslavEbert Tomáš ml.-9-9-4  03113
15.Sezemský JaroslavLážnovský Jiří-4-48-6 13114
16.Fürst MirkoPachman Tomáš-7-5-3  03115
17.Krasničan JaroslavDědina Radek-9899 31215
18.Kohlík Miroslav ml.Ebert Tomáš ml.9-57-9-1223216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fürst Mirko13Lážnovský Jiří40
Krasničan Jaroslav13Pachman Tomáš40
Kohlík Miroslav ml.04Dědina Radek22
Sezemský Jaroslav04Ebert Tomáš ml.40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy