Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP ARLT Kladno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC SlanýRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Nemocnici 207, (YMCA), KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2007 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:44468:667STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Milan
Šimo Vladimír
 
 
Rampa Ladislav
Materna George
 
 
54-8-373210
2.
 
 
Vaktor Ivan
Macák Petr
 
 
WO    0311
3.Štembera MiroslavMacák Petr8-6-7-6 1312
4.Čermák MilanVaktor Ivan8-7-910-72313
5.Šimo VladimírMaterna George542  3023
6.Rampa LadislavWO    0324
7.Čermák MilanMacák Petr-1065-7-82325
8.Šimo VladimírVaktor Ivan-129-7893235
9.Materna GeorgeWO    0336
10.Štembera MiroslavRampa Ladislav-910-8-7 1337
11.Šimo VladimírMacák Petr9-78-8103247
12.Vaktor IvanWO    0348
13.Štembera MiroslavMaterna George6-1087 3158
14.Čermák MilanRampa Ladislav-109-8-5 1359
15.Macák PetrWO    03510
16.Štembera MiroslavVaktor IvanWO    03511
17.Čermák MilanMaterna George58-57 31611
18.Šimo VladimírRampa Ladislav-7-5-4  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Štembera Miroslav12Macák Petr21
Čermák Milan13Vaktor Ivan11
Šimo Vladimír31Materna George03
   Rampa Ladislav30
WO06WO60



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Start MlékojedyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Jarošova ulice 233Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2007 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:29705:650TJ Neratovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnka Jan
Ehl Ladislav
 
 
Donát Zdeněk
Legát Lukáš
 
 
-81069 3110
2.Beneš Tomáš
Weisser Petr
 
 
Halama Jiří
Polák Karel
 
 
-10-688-112311
3.Trnka JanDonát Zdeněk7-75-4-92312
4.Ehl LadislavPolák Karel698  3022
5.Beneš TomášHalama Jiří599  3032
6.Weisser PetrLegát Lukáš-5-55-7 1333
7.Ehl LadislavDonát Zdeněk579  3043
8.Beneš TomášPolák Karel5311  3053
9.Weisser PetrHalama Jiří-5-69-7 1354
10.Trnka JanLegát Lukáš-89-9943264
11.Beneš TomášDonát Zdeněk559  3074
12.Weisser PetrPolák Karel-6-15711-72375
13.Trnka JanHalama Jiří5-13-10-8 1376
14.Ehl LadislavLegát Lukáš-12-9107133286
15.Weisser PetrDonát Zdeněk-67-5-7 1387
16.Trnka JanPolák Karel487  3097
17.Ehl LadislavHalama Jiří-4-588432107
18.Beneš TomášLegát Lukáš7-895 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trnka Jan22Donát Zdeněk22
Ehl Ladislav40Polák Karel13
Beneš Tomáš40Halama Jiří22
Weisser Petr04Legát Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stochov Honice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Budova údržby ECK, Duská ulice, KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:22661:521TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špalek Miroslav
Pavlíček Ondřej
 
 
Jedlička Jaroslav
Brouček Ondřej
 
 
-9135 3110
2.Jírový Jiří
Šavel Pavel
 
 
Dejmková Eliška
Vajcová Kateřina
 
 
3-710-873220
3.Jírový JiříDejmková Eliška11-7-4-5 1321
4.Šavel PavelVajcová Kateřina-6-9-7  0322
5.Špalek MiroslavJedlička Jaroslav65-9-12-82323
6.Pavlíček OndřejBrouček Ondřej4210  3033
7.Šavel PavelDejmková Eliška468  3043
8.Špalek MiroslavVajcová Kateřina-76-11783253
9.Pavlíček OndřejJedlička Jaroslav554  3063
10.Jírový JiříBrouček Ondřej948  3073
11.Špalek MiroslavDejmková Eliška8107  3083
12.Pavlíček OndřejVajcová Kateřina595  3093
13.Jírový JiříJedlička Jaroslav-7-6-9  0394
14.Šavel PavelBrouček Ondřej-10565 31104
15.Pavlíček OndřejDejmková Eliška9-858 31114
16.Jírový JiříVajcová Kateřina586  30124
17.Šavel PavelJedlička Jaroslav6-7-86-823125
18.Špalek MiroslavBrouček Ondřej784  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jírový Jiří22Dejmková Eliška13
Šavel Pavel22Vajcová Kateřina13
Špalek Miroslav31Jedlička Jaroslav31
Pavlíček Ondřej40Brouček Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stochov Honice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Duská 254, Kladno, vedle ECK, z Kladna
směr Dubí
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2007 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:47462:682Sokol Stochov Honice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dědina Radek
Ebert Tomáš ml.
 
 
Fencl Petr
Janoušek Zdeněk
 
 
810-37 3110
2.
 
 
Navrátil Tomáš
Karmazín Pavel
 
 
WO    0311
3.Dědina RadekFencl Petr-3-8-9  0312
4.Pešta VítězslavJanoušek Zdeněk-9-510-9 1313
5.Ebert Tomáš ml.Navrátil Tomáš68-10-9-112314
6.Karmazín PavelWO    0315
7.Pešta VítězslavFencl Petr-7-7-8  0316
8.Ebert Tomáš ml.Janoušek Zdeněk58-8-963226
9.Navrátil TomášWO    0327
10.Dědina RadekKarmazín Pavel9-7106 3137
11.Ebert Tomáš ml.Fencl Petr11-6-7-4 1338
12.Janoušek ZdeněkWO    0339
13.Dědina RadekNavrátil Tomáš-6-79-4 13310
14.Pešta VítězslavKarmazín Pavel-7-6-3  03311
15.Fencl PetrWO    03312
16.Dědina RadekJanoušek Zdeněk7-8-9-10 13313
17.Pešta VítězslavNavrátil Tomáš10-977 31413
18.Ebert Tomáš ml.Karmazín Pavel9-97-10-923414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dědina Radek13Fencl Petr30
Pešta Vítězslav13Janoušek Zdeněk21
Ebert Tomáš ml.13Navrátil Tomáš21
   Karmazín Pavel21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sport KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nové StrašecíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Sport Kladno,
Kulhánkova ulice, Kladno 2, 272 01
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:23712:608Sport Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pírka Josef
Tuček Miroslav
 
 
Fabinger František
Fabinger Vít
 
 
-99-9753210
2.Jedlička Stanislav
Novák Petr
 
 
Pittner Kamil
Blín Viktor
 
 
1167  3020
3.Jedlička StanislavPittner Kamil879  3030
4.Pírka JosefFabinger František1169  3040
5.Novák PetrBlín Viktor656  3050
6.Tuček MiroslavFabinger Vít6-12-6-6 1351
7.Pírka JosefPittner Kamil749  3061
8.Novák PetrFabinger František-9656 3171
9.Tuček MiroslavBlín Viktor-6-99783281
10.Jedlička StanislavFabinger Vít12-103-883291
11.Novák PetrPittner Kamil968  30101
12.Tuček MiroslavFabinger František-8699 31111
13.Jedlička StanislavBlín Viktor8-5-64832121
14.Pírka JosefFabinger Vít38-9-3-923122
15.Tuček MiroslavPittner Kamil53-811 31132
16.Jedlička StanislavFabinger František8711  30142
17.Pírka JosefBlín Viktor-10-713-7 13143
18.Novák PetrFabinger Vít12-6-7-8 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jedlička Stanislav40Pittner Kamil04
Pírka Josef22Fabinger František04
Novák Petr31Blín Viktor13
Tuček Miroslav31Fabinger Vít31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol OřechVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST-ŠanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Ořech, Zbuzanská 180,
252 25 Ořech, okres Praha-západ,
u autobusové zastávky MHD, linka 352
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1610:48420:614ST-Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skřivánek Jiří
Fürst Mirko
 
 
Kočka Josef
Knor Luděk
 
 
-6-3-3  0301
2.Krasničan Jaroslav
Sezemský Jaroslav
 
 
Pisár Petr
Knor Václav
 
 
-6-7-12  0302
3.Skřivánek JiříPisár Petr-7-10-11  0303
4.Krasničan JaroslavKnor Luděk-7-7-7  0304
5.Sezemský JaroslavKnor Václav-6-2-8  0305
6.Fürst MirkoKočka Josef-3-69-3 1306
7.Krasničan JaroslavPisár Petr-5-8-7  0307
8.Sezemský JaroslavKnor Luděk912-4-8-42308
9.Fürst MirkoKnor Václav-7-6-11  0309
10.Skřivánek JiříKočka Josef9810  3019
11.Sezemský JaroslavPisár Petr-3-5-8  03110
12.Fürst MirkoKnor Luděk-2-6-8  03111
13.Skřivánek JiříKnor Václav-6-94-3 13112
14.Krasničan JaroslavKočka Josef-10-6-7  03113
15.Fürst MirkoPisár Petr-6-9-5  03114
16.Skřivánek JiříKnor Luděk-10-7-3  03115
17.Krasničan JaroslavKnor Václav-7-3-9  03116
18.Sezemský JaroslavKočka Josef357  30216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Skřivánek Jiří13Pisár Petr40
Krasničan Jaroslav04Knor Luděk40
Sezemský Jaroslav13Knor Václav40
Fürst Mirko04Kočka Josef22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy