Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stochov Honice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Jarošova ulice 233Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2008 08:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:20662:554TJ Neratovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ehl Ladislav
Čuba Milan
 
 
Brouček Ondřej
Krejčí Miroslav
 
 
4610  3010
2.Januška Pavel
Košatý Jan
 
 
Jedlička Jaroslav
Vajcová Kateřina
 
 
88-710 3120
3.Ehl LadislavVajcová Kateřina-86910 3130
4.Čuba MilanJedlička Jaroslav8-9-1-5 1331
5.Januška PavelBrouček Ondřej785  3041
6.Košatý JanKrejčí Miroslav86-69 3151
7.Čuba MilanVajcová Kateřina-106515 3161
8.Januška PavelJedlička Jaroslav5-810-793271
9.Košatý JanBrouček Ondřej6117  3081
10.Ehl LadislavKrejčí Miroslav7511  3091
11.Januška PavelVajcová Kateřina-10676 31101
12.Košatý JanJedlička Jaroslav-9-8-9  03102
13.Ehl LadislavBrouček Ondřej896  30112
14.Čuba MilanKrejčí Miroslav101210  30122
15.Košatý JanVajcová Kateřina-81031 31132
16.Ehl LadislavJedlička Jaroslav-66-88-823133
17.Čuba MilanBrouček Ondřej-9-5-6  03134
18.Januška PavelKrejčí Miroslav335  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ehl Ladislav31Vajcová Kateřina04
Čuba Milan22Jedlička Jaroslav31
Januška Pavel40Brouček Ondřej13
Košatý Jan31Krejčí Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP ARLT Kladno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stochov Honice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Nemocnici 207, (YMCA), KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2008 08:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:744:26676:568SKP ARLT Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heral František
Šulc Ladislav
 
 
Navrátil Tomáš
Navrátil Jan
 
 
526  3010
2.Čermák Milan
Šimo Vladimír
 
 
Fencl Petr
Janoušek Zdeněk
 
 
10910  3020
3.Šulc LadislavNavrátil Tomáš9-9-64-102321
4.Čermák MilanFencl Petr79-9-4-72322
5.Dvořák JanJanoušek Zdeněk-6-568-102323
6.Heral FrantišekNavrátil Jan854  3033
7.Čermák MilanNavrátil Tomáš-10-767-52334
8.Dvořák JanFencl Petr-5-6-6  0335
9.Heral FrantišekJanoušek Zdeněk1036  3045
10.Šulc LadislavNavrátil Jan463  3055
11.Dvořák JanNavrátil Tomáš10-7-7-3 1356
12.Heral FrantišekFencl Petr246  3066
13.Šulc LadislavJanoušek Zdeněk-44911 3176
14.Čermák MilanNavrátil Jan343  3086
15.Heral FrantišekNavrátil Tomáš-8127-1083296
16.Šulc LadislavFencl Petr-1064-4-112397
17.Čermák MilanJanoušek Zdeněk810-8-5732107
18.Štěpán PavelNavrátil Jan253  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šulc Ladislav22Navrátil Tomáš31
Čermák Milan22Fencl Petr31
Dvořák Jan03Janoušek Zdeněk13
Heral František40Navrátil Jan04
Štěpán Pavel10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST-ŠanovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC SlanýRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŠanovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:11631:409ST-Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knor Luděk
Kočka Josef
 
 
Kulichová Lenka
Vágnerová Lucie
 
 
137  3010
2.Pisár Petr
Knor Václav
 
 
Kulich Vladimír
Materna George
 
 
357  3020
3.Kočka JosefKulichová Lenka-6236 3130
4.Knor LuděkVágnerová Lucie876  3040
5.Knor VáclavMaterna George-10-896103250
6.Pisár PetrKulich Vladimír417  3060
7.Knor LuděkKulichová Lenka97-94 3170
8.Knor VáclavVágnerová Lucie163  3080
9.Pisár PetrMaterna George686  3090
10.Kočka JosefKulich Vladimír-7-811-7 1391
11.Knor VáclavKulichová Lenka9104  30101
12.Pisár PetrVágnerová Lucie239  30111
13.Kočka JosefMaterna George-6-8-10  03112
14.Knor LuděkKulich Vladimír866  30122
15.Pisár PetrKulichová Lenka455  30132
16.Kočka JosefVágnerová Lucie443  30142
17.Knor LuděkMaterna George9611  30152
18.Knor VáclavKulich Vladimír-7688 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kočka Josef22Kulichová Lenka04
Knor Luděk40Vágnerová Lucie04
Knor Václav40Materna George13
Pisár Petr40Kulich Vladimír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nové StrašecíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Start MlékojedyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Nové StrašecíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2000 05:50 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:
pokuta
BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:37598:612Start Mlékojedy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fabinger Vít
Libovický Vladimír
 
 
Donát Zdeněk
Donát Milan
 
 
-8-976-82301
2.Fabinger František
Pittner Kamil
 
 
Halama Jiří
Polák Karel
 
 
678  3011
3.Libovický VladimírDonát Zdeněk-2-810-9 1312
4.Fabinger FrantišekPolák Karel88-9-6-42313
5.Fabinger VítDonát Milan-7-910683223
6.Pittner KamilHalama Jiří8-766 3133
7.Fabinger FrantišekDonát Zdeněk-5-10-7  0334
8.Fabinger VítPolák Karel138-8-4-102335
9.Pittner KamilDonát Milan367  3045
10.Libovický VladimírHalama Jiří5-75-5-22346
11.Fabinger VítDonát Zdeněk-13-8-8  0347
12.Pittner KamilPolák Karel-5917 3157
13.Libovický VladimírDonát Milan-77-7-6 1358
14.Fabinger FrantišekHalama Jiří-3-9-3  0359
15.Pittner KamilDonát Zdeněk-5-8-7  03510
16.Libovický VladimírPolák Karel-4-9-5  03511
17.Fabinger FrantišekDonát Milan789  30611
18.Fabinger VítHalama JiříWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Libovický Vladimír04Donát Zdeněk40
Fabinger František13Polák Karel31
Fabinger Vít12Donát Milan13
Pittner Kamil31Halama Jiří21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol OřechVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Ořech, Zbuzanská 180,
252 25 Ořech, okres Praha-západ,
u autobusové zastávky MHD, linka 352
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2000 05:50 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:39319:498TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skřivánek Jiří
Matoušek Michal
 
 

 
 
WOWOWO  3010
2.Sezemský Jaroslav
Krasničan Jaroslav
 
 
Špalek Miroslav
Pavlíček Ondřej
 
 
4-5-5-3 1311
3.Skřivánek JiříŠpalek Miroslav76-8-9-42312
4.Krasničan JaroslavJírový Jiří7-2-77-62313
5.Matoušek MichalPavlíček Ondřej-1-4-5  0314
6.Sezemský JaroslavWOWOWO  3024
7.Krasničan JaroslavŠpalek Miroslav-7-13-9  0325
8.Matoušek MichalJírový Jiří-6-612-4 1326
9.Sezemský JaroslavPavlíček Ondřej-4-1-11  0327
10.Skřivánek JiříWOWOWO  3037
11.Matoušek MichalŠpalek Miroslav-8-0-2  0338
12.Sezemský JaroslavJírový Jiří-5-9-8  0339
13.Skřivánek JiříPavlíček Ondřej-6-3-3  03310
14.Krasničan JaroslavWOWOWO  30410
15.Sezemský JaroslavŠpalek Miroslav-613-10-2 13411
16.Skřivánek JiříJírový Jiří-96-6-9 13412
17.Krasničan JaroslavPavlíček Ondřej-4-6-8  03413
18.Matoušek MichalWOWOWO  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Skřivánek Jiří03Špalek Miroslav40
Krasničan Jaroslav03Jírový Jiří40
Matoušek Michal03Pavlíček Ondřej40
Sezemský Jaroslav03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sport KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Sport Kladno,
Kulhánkova ulice, Kladno 2, 272 01
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2000 05:50 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:38729:723TTC Kladno "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Stanislav
Novák Petr
 
 
Lážnovský Jiří
Pachman Tomáš
 
 
686  3010
2.Pírka Josef
Tuček Miroslav
 
 
Dědina Radek
Ebert Tomáš ml.
 
 
9-977 3120
3.Jedlička StanislavEbert Tomáš ml.-3-659-72321
4.Pírka JosefLážnovský Jiří14-7-2-11 1322
5.Tuček MiroslavPachman Tomáš-11-99-6 1323
6.Novák PetrDědina Radek-849-673233
7.Pírka JosefEbert Tomáš ml.-6710-11-82334
8.Tuček MiroslavLážnovský Jiří-6-7-9  0335
9.Novák PetrPachman Tomáš559  3045
10.Jedlička StanislavDědina Radek8-9108 3155
11.Tuček MiroslavEbert Tomáš ml.-6-7-3  0356
12.Novák PetrLážnovský Jiří9-10-82-122357
13.Jedlička StanislavPachman Tomáš-51010-9-112358
14.Pírka JosefDědina Radek37-9-11113268
15.Novák PetrEbert Tomáš ml.858  3078
16.Jedlička StanislavLážnovský Jiří-914-9-8 1379
17.Pírka JosefPachman Tomáš-11-1089-923710
18.Tuček MiroslavDědina Radek68-9-9832810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jedlička Stanislav13Ebert Tomáš ml.31
Pírka Josef13Lážnovský Jiří40
Tuček Miroslav13Pachman Tomáš31
Novák Petr31Dědina Radek04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy