Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP ARLT Kladno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Start MlékojedyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Nemocnici 207, (YMCA), KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 08:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:25595:501SKP ARLT Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Milan
Šimo Vladimír
 
 
Polák Karel
Halama Jiří
 
 
675  3010
2.Štembera Miroslav
Heral František
 
 
Donát Zdeněk
Legát Lukáš
 
 
-825-973220
3.Štembera MiroslavDonát Zdeněk7-7-7-6 1321
4.Čermák MilanLegát Lukáš17-10-8-8 1322
5.Heral FrantišekPolák Karel857  3032
6.Šimo VladimírHalama Jiří67-88 3142
7.Čermák MilanDonát Zdeněk-910-7993252
8.Heral FrantišekLegát Lukáš7-773 3162
9.Šimo VladimírPolák Karel653  3072
10.Štembera MiroslavHalama Jiří864  3082
11.Heral FrantišekDonát Zdeněk763  3092
12.Šimo VladimírLegát Lukáš-35-7-11 1393
13.Štembera MiroslavPolák KarelWO    0394
14.Čermák MilanHalama JiříWO    30104
15.Šimo VladimírDonát Zdeněk-105-5-9 13105
16.Štembera MiroslavLegát LukášWO    03106
17.Čermák MilanPolák Karel88-76 31116
18.Heral FrantišekHalama JiříWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štembera Miroslav11Donát Zdeněk22
Čermák Milan21Legát Lukáš21
Heral František30Polák Karel03
Šimo Vladimír22Halama Jiří02
WO22WO22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC SlanýRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Jarošova ulice 233Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 08:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:32756:652TJ Neratovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnka Jan
Ehl Ladislav
 
 
Rampa Ladislav
Vaktor Ivan
 
 
-812-128-42301
2.Beneš Tomáš
Januška Pavel
 
 
Materna George
Tajč Václav
 
 
96-10-8113211
3.Trnka JanTajč Václav-108-88-42312
4.Ehl LadislavRampa Ladislav-6-3-8  0313
5.Beneš TomášVaktor Ivan710-123 3123
6.Januška PavelMaterna George31210  3033
7.Ehl LadislavTajč Václav-7-8-9  0334
8.Beneš TomášRampa Ladislav64-5-6-112335
9.Januška PavelVaktor Ivan-10-8510-72336
10.Trnka JanMaterna George896  3046
11.Beneš TomášTajč Václav66-910 3156
12.Januška PavelRampa Ladislav9-51-1163266
13.Trnka JanVaktor Ivan8-8-7763276
14.Ehl LadislavMaterna George-8611-1063286
15.Januška PavelTajč Václav-893-1473296
16.Trnka JanRampa Ladislav9-9-58832106
17.Ehl LadislavVaktor IvanWO    30116
18.Beneš TomášMaterna GeorgeWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trnka Jan31Tajč Václav22
Ehl Ladislav12Rampa Ladislav22
Beneš Tomáš21Vaktor Ivan12
Januška Pavel31Materna George03
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stochov Honice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Budova údržby ECK, Duská ulice, KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 11:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38634:636Sokol Stochov Honice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špalek Miroslav
Pavlíček Ondřej
 
 
Navrátil Tomáš
Karmazín Pavel
 
 
334  3010
2.Jírový Jiří
Šavel Pavel
 
 
Fencl Petr
Janoušek Zdeněk
 
 
7-8-101093220
3.Jírový JiříNavrátil Tomáš12-8-2-6 1321
4.Šavel PavelFencl Petr-7-5-5  0322
5.Špalek MiroslavKarmazín Pavel6-9-67-92323
6.Pavlíček OndřejJanoušek Zdeněk10-78-523233
7.Šavel PavelNavrátil Tomáš-8-5-7  0334
8.Špalek MiroslavFencl Petr47-4-843244
9.Pavlíček OndřejKarmazín Pavel-75612 3154
10.Jírový JiříJanoušek Zdeněk-7-5-13  0355
11.Špalek MiroslavNavrátil Tomáš637  3065
12.Pavlíček OndřejFencl Petr484  3075
13.Jírový JiříKarmazín Pavel-59-7-11 1376
14.Šavel PavelJanoušek Zdeněk-8-7-9  0377
15.Pavlíček OndřejNavrátil Tomáš-7963 3187
16.Jírový JiříFencl Petr-7-6-8  0388
17.Šavel PavelKarmazín Pavel810-8-9-82389
18.Špalek MiroslavJanoušek Zdeněk-769-8-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jírový Jiří04Navrátil Tomáš22
Šavel Pavel04Fencl Petr22
Špalek Miroslav22Karmazín Pavel31
Pavlíček Ondřej40Janoušek Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stochov Honice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Duská 254, Kladno, vedle ECK, z Kladna
směr Dubí
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 08:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34690:684TTC Kladno "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lážnovský Jiří
Pachman Tomáš
 
 
Jedlička Jaroslav
Brouček Ondřej
 
 
988  3010
2.Dědina Radek
Pešta Vítězslav
 
 
Vajcová Kateřina
Dejmková Eliška
 
 
-79-8-11 1311
3.Dědina RadekDejmková Eliška-9-510-9 1312
4.Pešta VítězslavVajcová Kateřina9-553 3122
5.Pachman TomášJedlička Jaroslav-8687 3132
6.Lážnovský JiříBrouček Ondřej-848-543242
7.Pešta VítězslavDejmková Eliška-108-5-11 1343
8.Pachman TomášVajcová Kateřina-611812 3153
9.Lážnovský JiříJedlička Jaroslav7-14117 3163
10.Dědina RadekBrouček Ondřej-6-89-11 1364
11.Pachman TomášDejmková Eliška-12-1089-82365
12.Lážnovský JiříVajcová Kateřina10-8-78-62366
13.Dědina RadekJedlička Jaroslav98-4-983276
14.Pešta VítězslavBrouček Ondřej-7-5-5  0377
15.Lážnovský JiříDejmková Eliška-88-9723287
16.Dědina RadekVajcová Kateřina1086  3097
17.Pešta VítězslavJedlička Jaroslav-7-6-3  0398
18.Pachman TomášBrouček Ondřej7114  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dědina Radek22Dejmková Eliška31
Pešta Vítězslav13Vajcová Kateřina13
Pachman Tomáš31Jedlička Jaroslav13
Lážnovský Jiří31Brouček Ondřej22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sport KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST-ŠanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Sport Kladno,
Kulhánkova ulice, Kladno 2, 272 01
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:39536:585ST-Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pírka Josef
Tuček Miroslav
 
 
Kočka Josef
Knor Luděk
 
 
71111  3010
2.Jedlička Stanislav
Novák Petr
 
 
Pisár Petr
Knor Václav
 
 
-5-7-4  0311
3.Jedlička StanislavPisár Petr-7-4812-72312
4.Pírka JosefKnor Luděk-6-10-7  0313
5.Novák PetrKnor Václav-95-7-11 1314
6.Tuček MiroslavKočka Josef312-99 3124
7.Pírka JosefPisár Petr-9-6-5  0325
8.Novák PetrKnor Luděk-8-5-10  0326
9.Tuček MiroslavKnor Václav0-3-10-6 1327
10.Jedlička StanislavKočka Josef7-751 3137
11.Novák PetrPisár Petr-2-9-5  0338
12.Tuček MiroslavKnor Luděk-12-5-10  0339
13.Jedlička StanislavKnor Václav77-85 3149
14.Pírka JosefKočka Josef332  3059
15.Tuček MiroslavPisár Petr-3-4-11  03510
16.Jedlička StanislavKnor Luděk-7-67-8 13511
17.Pírka JosefKnor Václav-7-6-8  03512
18.Novák PetrKočka Josef785  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jedlička Stanislav22Pisár Petr40
Pírka Josef13Knor Luděk40
Novák Petr13Knor Václav31
Tuček Miroslav13Kočka Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol OřechVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nové StrašecíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Ořech, Zbuzanská 180,
252 25 Ořech, okres Praha-západ,
u autobusové zastávky MHD, linka 352
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:45574:678Sokol Nové Strašecí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skřivánek Jiří
Kohlík Miroslav ml.
 
 
Pittner Kamil
Blín Viktor
 
 
-9-8-5  0301
2.Krasničan Jaroslav
Sezemský Jaroslav
 
 
Fabinger Vít
Fabinger František
 
 
7-989 3111
3.Fürst MirkoPittner Kamil7-2-9-7 1312
4.Kohlík Miroslav ml.Blín Viktor-6-11-5  0313
5.Krasničan JaroslavFabinger František6-538 3123
6.Skřivánek JiříFabinger Vít-4-6-8  0324
7.Kohlík Miroslav ml.Pittner Kamil-6-7-7  0325
8.Krasničan JaroslavBlín Viktor-8-6-8  0326
9.Skřivánek JiříFabinger František-838-7-122327
10.Fürst MirkoFabinger Vít-9-7-6  0328
11.Krasničan JaroslavPittner Kamil97-5-5-62329
12.Skřivánek JiříBlín Viktor-109611 3139
13.Fürst MirkoFabinger František9-976 3149
14.Kohlík Miroslav ml.Fabinger Vít-1-2-6  03410
15.Skřivánek JiříPittner Kamil-69-915332510
16.Fürst MirkoBlín Viktor10-9-7-8 13511
17.Kohlík Miroslav ml.Fabinger František-736-2-423512
18.Krasničan JaroslavFabinger Vít-6-47-10 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fürst Mirko13Pittner Kamil31
Kohlík Miroslav ml.04Blín Viktor31
Krasničan Jaroslav13Fabinger František22
Skřivánek Jiří22Fabinger Vít40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy