Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stochov Honice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKP ARLT Kladno "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Sokol Stochov, Družstevní 90,
Stochov
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2007 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1319:44510:620SKP ARLT Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Jaroslav
Brouček Ondřej
 
 
Šimo Vladimír
Dvořák Jan
 
 
-4-3-8  0301
2.Vajcová Kateřina
Velc Tomáš
 
 
Šulc Ladislav
Heral František
 
 
-10-6-5  0302
3.Velc TomášHeral František-9-5-4  0303
4.Brouček OndřejŠulc Ladislav-6-48-8 1304
5.Jedlička JaroslavŠimo Vladimír-9983 3114
6.Vajcová KateřinaDvořák Jan-6-9-9  0315
7.Brouček OndřejHeral František-6-3-4  0316
8.Jedlička JaroslavŠulc Ladislav7152  3026
9.Vajcová KateřinaŠimo Vladimír898  3036
10.Velc TomášDvořák Jan-5-4-1  0337
11.Jedlička JaroslavHeral František4-6-5-8 1338
12.Vajcová KateřinaŠulc Ladislav110-6-1483248
13.Velc Tomᚊimo Vladimír-7-3-8  0349
14.Brouček OndřejDvořák Jan-6-7-10  03410
15.Vajcová KateřinaHeral František-8-8-8  03411
16.Velc Tomᚊulc Ladislav-9-7-8  03412
17.Brouček OndřejŠimo Vladimír1-9-88-623413
18.Jedlička JaroslavDvořák Jan-104-56932513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Velc Tomáš04Heral František40
Brouček Ondřej04Šulc Ladislav22
Jedlička Jaroslav31Šimo Vladimír22
Vajcová Kateřina22Dvořák Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stochov Honice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Sokol Stochov, Družstevní 90,
Stochov
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37596:627TJ Neratovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Zdeněk
Navrátil Jan
 
 
Trnka Jan
Ehl Ladislav
 
 
4-911-5-52301
2.Navrátil Tomáš
Karmazín Pavel
 
 
Beneš Tomáš
Jeřábek Jaromír
 
 
-109810 3111
3.Navrátil JanTrnka Jan-5-4-9  0312
4.Janoušek ZdeněkEhl Ladislav-77-88113222
5.Karmazín PavelBeneš Tomáš-10-810-5 1323
6.Navrátil TomášJeřábek Jaromír685  3033
7.Janoušek ZdeněkTrnka Jan-9-6-6  0334
8.Karmazín PavelEhl Ladislav566  3044
9.Navrátil TomášBeneš Tomáš-69-4-5 1345
10.Navrátil JanJeřábek Jaromír865  3055
11.Karmazín PavelTrnka Jan-2-6-8  0356
12.Navrátil TomášEhl Ladislav-3-84413266
13.Navrátil JanBeneš Tomáš-8-9-5  0367
14.Janoušek ZdeněkJeřábek Jaromír5-68-763277
15.Navrátil TomášTrnka Jan-3-685-92378
16.Navrátil JanEhl Ladislav9-3-7-4 1379
17.Janoušek ZdeněkBeneš Tomáš-1-886-323710
18.Karmazín PavelJeřábek Jaromír264  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Navrátil Jan13Trnka Jan40
Janoušek Zdeněk22Ehl Ladislav13
Karmazín Pavel22Beneš Tomáš40
Navrátil Tomáš22Jeřábek Jaromír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nové StrašecíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Na Plovárně 171, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:23572:492STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rampa Ladislav
Vaktor Ivan
 
 
Fabinger Vít
Blín Viktor
 
 
675  3010
2.Poláček Vladimír
Materna George
 
 
Pittner Kamil
Fabinger František
 
 
-11-712-7 1311
3.Poláček VladimírPittner Kamil-963-793221
4.Materna GeorgeFabinger František-4-1038-92322
5.Vaktor IvanBlín Viktor4713  3032
6.Rampa LadislavFabinger Vít437  3042
7.Materna GeorgePittner Kamil-35-40-92343
8.Vaktor IvanFabinger František1110-9-9123253
9.Rampa LadislavBlín Viktor989  3063
10.Poláček VladimírFabinger Vít4106  3073
11.Vaktor IvanPittner Kamil2410  3083
12.Rampa LadislavFabinger František-8588 3193
13.Poláček VladimírBlín Viktor198  30103
14.Materna GeorgeFabinger VítWO    30113
15.Rampa LadislavPittner KamilWO    03114
16.Poláček VladimírFabinger FrantišekWO    03115
17.Materna GeorgeBlín ViktorWO    03116
18.Vaktor IvanFabinger VítWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poláček Vladimír30Pittner Kamil12
Materna George02Fabinger František12
Vaktor Ivan30Blín Viktor03
Rampa Ladislav30Fabinger Vít02
WO23WO32



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Start MlékojedyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST-ŠanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál pohostinství Mexiko, MlékojedyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:40543:633ST-Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Donát Zdeněk
Donát Milan
 
 
Knor Luděk
Kočka Josef
 
 
4610  3010
2.Halama Jiří
Polák Karel
 
 
Pisár Petr
Knor Václav
 
 
78-3-13103220
3.Donát ZdeněkPisár Petr-12-13-8  0321
4.Donát MilanKnor Václav-8-8-6  0322
5.Halama JiříKnor Luděk-5-6-6  0323
6.Polák KarelKočka Josef667  3033
7.Donát MilanPisár Petr-5-7-10  0334
8.Halama JiříKnor Václav-7-7-7  0335
9.Polák KarelKnor Luděk-68-1-2 1336
10.Donát ZdeněkKočka Josef-726-953246
11.Halama JiříPisár Petr-6-6-9  0347
12.Polák KarelKnor Václav9-3-5-9 1348
13.Donát ZdeněkKnor Luděk-7-9-6  0349
14.Donát MilanKočka Josef889  3059
15.Polák KarelPisár Petr147-5-6-623510
16.Donát ZdeněkKnor Václav1166  30610
17.Donát MilanKnor Luděk-3-99-7 13611
18.Halama JiříKočka Josef9-7-7-4 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Donát Zdeněk22Pisár Petr40
Donát Milan13Knor Václav31
Halama Jiří04Knor Luděk40
Polák Karel13Kočka Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sport KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Budova údržby ECK, Duská ulice, KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:
pokuta
BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:37606:609Sport Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Petr
Šavel Pavel
 
 
Jedlička Stanislav
Novák Petr
 
 
-8-97-8 1301
2.Špalek Miroslav
Pavlíček Ondřej
 
 
Bílý Tomáš
Pírka Josef
 
 
7610  3011
3.Kříž PetrJedlička Stanislav9-4-10-6 1312
4.Šavel PavelPírka Josef-10-13-6  0313
5.Pavlíček OndřejNovák Petr3117  3023
6.Špalek MiroslavBílý Tomáš479  3033
7.Šavel PavelJedlička Stanislav-5-11-7  0334
8.Pavlíček OndřejPírka Josef-102-7733244
9.Špalek MiroslavNovák Petr-5-53-14 1345
10.Kříž PetrBílý Tomáš11-3-5783255
11.Pavlíček OndřejJedlička Stanislav146  3065
12.Špalek MiroslavPírka Josef-109-6-6 1366
13.Kříž PetrNovák Petr-6-3-9  0367
14.Šavel PavelBílý Tomáš-94-7-9 1368
15.Špalek MiroslavJedlička Stanislav-7-4810-82369
16.Kříž PetrPírka Josef7-10-8-7 13610
17.Šavel PavelNovák Petr-12-8-6  03611
18.Pavlíček OndřejBílý Tomáš652  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kříž Petr13Jedlička Stanislav31
Šavel Pavel04Pírka Josef31
Pavlíček Ondřej40Novák Petr31
Špalek Miroslav13Bílý Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol OřechRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Duská 254, Kladno, vedle ECK, z Kladna
směr Dubí
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2007 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:23682:551TTC Kladno "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lážnovský Jiří
Dědina Radek
 
 
Skřivánek Jiří
Kohlík Miroslav st.
 
 
-118-78-92301
2.Pachman Tomáš
Ebert Tomáš ml.
 
 
Sezemský Jaroslav
Krasničan Jaroslav
 
 
2-955 3111
3.Dědina RadekSezemský Jaroslav834  3021
4.Ebert Tomáš ml.Kohlík Miroslav st.-9727 3131
5.Pachman TomášKrasničan Jaroslav353  3041
6.Lážnovský JiříSkřivánek Jiří-5-956-42342
7.Ebert Tomáš ml.Sezemský Jaroslav553  3052
8.Pachman TomášKohlík Miroslav st.5-9810 3162
9.Lážnovský JiříKrasničan Jaroslav1068  3072
10.Dědina RadekSkřivánek Jiří977  3082
11.Pachman TomášSezemský Jaroslav9-12101 3192
12.Lážnovský JiříKohlík Miroslav st.-7898 31102
13.Dědina RadekKrasničan Jaroslav5-8-10-8 13103
14.Ebert Tomáš ml.Skřivánek Jiří-6-6-6  03104
15.Lážnovský JiříSezemský Jaroslav71110  30114
16.Dědina RadekKohlík Miroslav st.6-66-5-723115
17.Ebert Tomáš ml.Krasničan Jaroslav47-510 31125
18.Pachman TomášSkřivánek Jiří5-79-4332135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dědina Radek22Sezemský Jaroslav04
Ebert Tomáš ml.31Kohlík Miroslav st.13
Pachman Tomáš40Krasničan Jaroslav13
Lážnovský Jiří31Skřivánek Jiří22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy