Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.L. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PřezleticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 3.ZŠ, Brandýs n.L. ,
ulice Jana Palacha (u pošty)
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:40630:668Sokol Přezletice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálková Lenka
Mühlfeit Luboš
 
 
Štěpánek Petr
Ouda Pavel
 
 
-7-6-8  0301
2.Adámek Zdeněk
Cinek Petr
 
 
Slunéčko Radek
Weishaupt Robert
 
 
179-106 3111
3.Zatřepálková LenkaŠtěpánek Petr-8944 3121
4.Mühlfeit LubošSlunéčko Radek-3-5-8  0322
5.Adámek ZdeněkWeishaupt Robert3-67-893232
6.Cinek PetrOuda Pavel45-7-943242
7.Mühlfeit LubošŠtěpánek Petr-7-6-4  0343
8.Adámek ZdeněkSlunéčko Radek-4-813-8 1344
9.Cinek PetrWeishaupt Robert477  3054
10.Zatřepálková LenkaOuda Pavel-13-69-5 1355
11.Adámek ZdeněkŠtěpánek Petr-10-6-8  0356
12.Cinek PetrSlunéčko Radek2-9105 3166
13.Zatřepálková LenkaWeishaupt Robert-94-61233276
14.Mühlfeit LubošOuda Pavel-1-8-5  0377
15.Cinek PetrŠtěpánek Petr-131195 3187
16.Zatřepálková LenkaSlunéčko Radek-15-69-6 1388
17.Mühlfeit LubošWeishaupt Robert-7-7-10  0389
18.Adámek ZdeněkOuda Pavel128-8-6-423810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zatřepálková Lenka22Štěpánek Petr22
Mühlfeit Luboš04Slunéčko Radek31
Adámek Zdeněk13Weishaupt Robert13
Cinek Petr40Ouda Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lysá n.L.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol KrchlebyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Sokola Lysá n.L., Husovo nám.,
289 22 Lysá n.L.
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:42572:648Sokol Krchleby

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Lukáš
Vlček Jan
 
 
Kemr Václav
Břetenář Petr
 
 
-7-7-3  0301
2.Havel Martin
Sádlo Josef
 
 
Paclt Milan
Kučera Pavel
 
 
587  3011
3.Vlček JanKučera Pavel122-6-5-42312
4.Havel MartinBřetenář Petr-7-5-6  0313
5.Novák LukášKemr Václav9169  3023
6.Sádlo JosefPaclt Milan-9-10-8  0324
7.Havel MartinKučera Pavel-8-4-11  0325
8.Novák LukášBřetenář Petr-5-2-18  0326
9.Sádlo JosefKemr Václav8-6-9583236
10.Vlček JanPaclt Milan-4-3102-102337
11.Novák LukášKučera Pavel-8-36-9 1338
12.Sádlo JosefBřetenář Petr-7-1-8  0339
13.Vlček JanKemr Václav-9-6-4  03310
14.Havel MartinPaclt Milan-810-510432410
15.Sádlo JosefKučera Pavel-107-39-723411
16.Vlček JanBřetenář Petr-7-9-7  03412
17.Havel MartinKemr Václav7-89-8932512
18.Novák LukášPaclt MilanWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vlček Jan04Kučera Pavel40
Havel Martin22Břetenář Petr40
Novák Lukáš12Kemr Václav13
Sádlo Josef13Paclt Milan21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC STEER Mladá BoleslavVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "C"-VD WorkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Dr.E.Beneše, Laurinova 905,
Mladá Boleslav, vchod zleva dvorem
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1527:49583:760AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrový Václav
Šádek Jiří
 
 
Loudín Přemysl
Zahrádka Michal
 
 
-5-8-4  0301
2.Řehořek Josef
Postelt Tomáš
 
 
Kouřil Lubomír
Antoš Petr
 
 
12-7-67-52302
3.Šádek JiříZahrádka Michal6-5-12-9 1303
4.Syrový VáclavKouřil Lubomír-5-21010-52304
5.Postelt TomášLoudín Přemysl-3-12107123214
6.Řehořek JosefAntoš Petr-6-49-3 1315
7.Syrový VáclavZahrádka Michal11-9-79-42316
8.Postelt TomášKouřil Lubomír-7-89-11 1317
9.Řehořek JosefLoudín Přemysl-5-98-4 1318
10.Šádek JiříAntoš Petr5-9-96-112319
11.Postelt TomášZahrádka Michal-7711-12-1123110
12.Řehořek JosefKouřil LubomírWO    03111
13.Šádek JiříLoudín Přemysl-89-36532211
14.Syrový VáclavAntoš Petr-664-0-923212
15.Řehořek JosefZahrádka MichalWO    03213
16.Šádek JiříKouřil Lubomír-762-10-623214
17.Syrový VáclavLoudín Přemysl819  30314
18.Postelt TomášAntoš PetrWO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šádek Jiří13Zahrádka Michal30
Syrový Václav13Kouřil Lubomír30
Postelt Tomáš12Loudín Přemysl13
Řehořek Josef02Antoš Petr30
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Sadská "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Sadská "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SadskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34723:714Sokol Sadská "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnka Václav
Pospíšil Libor
 
 
Fedačka Michal
Vydra Milan
 
 
8-7106 3110
2.Počarovský Pavel
Motl Milan
 
 
Vojáček Jiří
Wagner Jaroslav ml.
 
 
-6-5101193220
3.Trnka VáclavFedačka Michal878  3030
4.Pospíšil LiborMáka Jiří6-109-993240
5.Počarovský PavelVydra Milan-8-69-9 1341
6.Motl MilanVojáček Jiří98-6-9-62342
7.Pospíšil LiborFedačka Michal12-844 3152
8.Počarovský PavelMáka Jiří65-119 3162
9.Motl MilanVydra Milan8-7-6-2 1363
10.Trnka VáclavVojáček Jiří-99-12-12 1364
11.Počarovský PavelWagner Jaroslav ml.-8-610-10 1365
12.Motl MilanMáka Jiří7-7-6-6 1366
13.Trnka VáclavVydra Milan8136  3076
14.Pospíšil LiborVojáček Jiří-9-12-10  0377
15.Motl MilanWagner Jaroslav ml.39-15-12123287
16.Trnka VáclavMáka Jiří8-88-7-72388
17.Pospíšil LiborVydra Milan6109  3098
18.Počarovský PavelVojáček Jiří88-78 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trnka Václav22Fedačka Michal02
Pospíšil Libor31Máka Jiří22
Počarovský Pavel22Vydra Milan22
Motl Milan13Vojáček Jiří31
   Wagner Jaroslav ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol KosmonosyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu v sokolovně,
boční vchod zprava, ul. Víta Nejedlého 596,
Mnichovo Hradiště
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:46598:694Sokol Kosmonosy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kastner Patrik
Pleticha Vladimír
 
 
Zajíček Michal
Zajíček Petr
 
 
-109-6-9 1301
2.Haas Václav
Hoďák Václav
 
 
Durdis Petr st.
Veselý Pavel
 
 
-12-6-5  0302
3.Pleticha VladimírZajíček Michal-98-3-8 1303
4.Hoďák VáclavVeselý Pavel-7108-2-62304
5.Kastner PatrikDurdis Petr ml.9-9-9-10 1305
6.Haas VáclavDurdis Petr st.64-8-963215
7.Hoďák VáclavZajíček Michal6-5-14-42316
8.Kastner PatrikVeselý Pavel-6-7-10  0317
9.Haas VáclavDurdis Petr ml.693  3027
10.Pleticha VladimírZajíček Petr83-77 3137
11.Kastner PatrikZajíček Michal8-7-7-6 1338
12.Haas VáclavVeselý Pavel-51-13-2 1339
13.Pleticha VladimírDurdis Petr ml.-3-5-7  03310
14.Hoďák VáclavZajíček Petr88-67 31410
15.Haas VáclavZajíček Michal-911-8-9 13411
16.Pleticha VladimírVeselý Pavel-78-3-8 13412
17.Hoďák VáclavDurdis Petr ml.-7-9-3  03413
18.Kastner PatrikZajíček Petr9-710-11-923414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pleticha Vladimír13Zajíček Michal40
Hoďák Václav13Veselý Pavel40
Kastner Patrik04Durdis Petr ml.31
Haas Václav22Durdis Petr st.01
   Zajíček Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův DůlVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův Důl 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1814:54524:711TTC Bělá p.B. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Milan
Kunst Josef
 
 
Kaňka Jakub
Slobodzian Jakub
 
 
-98-8-9 1301
2.Grill Josef
Zajíček Martin
 
 
Krucký Rudolf
Balog Josef
 
 
10-5-11-6 1302
3.Veselý JaroslavKapras Karel-8-7-5  0303
4.Kunst JosefKrucký Rudolf-7-12-3  0304
5.Kroupa MilanSlobodzian Jakub5-9-6-8 1305
6.Grill JosefBalog Josef-4-108-8 1306
7.Kunst JosefKapras Karel-9-9-10  0307
8.Kroupa MilanKrucký Rudolf-6-898-62308
9.Grill JosefSlobodzian Jakub-7-1266-92309
10.Veselý JaroslavBalog Josef-7-2-5  03010
11.Kroupa MilanKapras Karel-8-5-8  03011
12.Zajíček MartinKrucký Rudolf-6-4-6  03012
13.Veselý JaroslavSlobodzian Jakub75-6-10-623013
14.Kunst JosefBalog Josef-108-1-5 13014
15.Zajíček MartinKapras Karel-9-115-2 13015
16.Veselý JaroslavKrucký Rudolf-5-6-2  03016
17.Kunst JosefSlobodzian Jakub-98-3-7 13017
18.Kroupa MilanBalog Josef-4-710-3 13018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Veselý Jaroslav04Kapras Karel40
Kunst Josef04Krucký Rudolf40
Kroupa Milan04Slobodzian Jakub40
Grill Josef02Balog Josef40
Zajíček Martin02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy