Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol KrchlebyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 317, Bělá p.B., 294 21,
lidově zváno "Střelák"
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2008 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37600:685Sokol Krchleby

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaňka Jakub
Slobodzian Jakub
 
 
Paclt Milan
Kemr Václav
 
 
-4-4-4  0301
2.Kaňka Luděk ml.
Kapras Karel
 
 
Břetenář Petr
Procházka Miroslav ml.
 
 
-1-610-10 1302
3.Kaňka Luděk ml.Procházka Miroslav ml.7-49-4-72303
4.Slobodzian JakubBřetenář Petr-7-6-8  0304
5.Kapras KarelKemr Václav784  3014
6.Kaňka JakubPaclt Milan-912-7953224
7.Slobodzian JakubProcházka Miroslav ml.7-5-4-6 1325
8.Kapras KarelBřetenář Petr7-41111 3135
9.Kaňka JakubKemr Václav-121488 3145
10.Kaňka Luděk ml.Paclt Milan-88109 3155
11.Kapras KarelProcházka Miroslav ml.-7-10-10  0356
12.Kaňka JakubBřetenář Petr8-2-9-2 1357
13.Kaňka Luděk ml.Kemr Václav977  3067
14.Slobodzian JakubPaclt Milan-594-10113277
15.Kaňka JakubProcházka Miroslav ml.-7-6-4  0378
16.Kaňka Luděk ml.Břetenář Petr8-11-3-7 1379
17.Slobodzian JakubKemr Václav-49-910-523710
18.Kapras KarelPaclt Milan788  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kaňka Luděk ml.22Procházka Miroslav ml.40
Slobodzian Jakub13Břetenář Petr31
Kapras Karel31Kemr Václav13
Kaňka Jakub22Paclt Milan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův DůlVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lysá n.L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův Důl 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:41659:693Sokol Lysá n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pácha Robin
Veselý Jaroslav
 
 
Vlček Jan
Novák Lukáš
 
 
-9-95973210
2.Kunst Josef
Kroupa Milan
 
 
Bittner Miloslav
Sádlo Josef
 
 
-797-5-102311
3.Veselý JaroslavBittner Miloslav-7-56-6 1312
4.Kunst JosefVlček Jan91111  3022
5.Kroupa MilanSádlo Josef-9-5-10  0323
6.Pácha RobinNovák Lukáš5-8-7-7 1324
7.Kunst JosefBittner Miloslav-5289 3134
8.Kroupa MilanVlček Jan651  3044
9.Pácha RobinSádlo Josef-10-10-6  0345
10.Veselý JaroslavNovák Lukáš27-7-8-102346
11.Kroupa MilanBittner Miloslav-10-199-122347
12.Pácha RobinVlček Jan-7-8-8  0348
13.Veselý JaroslavSádlo Josef-8-10-1  0349
14.Kunst JosefNovák Lukáš84-910 3159
15.Bezděk Jiří st.Bittner Miloslav8-4-3-3 13510
16.Veselý JaroslavVlček Jan-811-1110432610
17.Kunst JosefSádlo Josef-7-654-523611
18.Kroupa MilanNovák Lukáš-13911-3532711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Jaroslav13Bittner Miloslav31
Kunst Josef31Vlček Jan13
Kroupa Milan22Sádlo Josef40
Pácha Robin03Novák Lukáš22
Bezděk Jiří st.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PřezleticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "C"-VD WorkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Sokola Velké PopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:42626:674AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ouda Pavel
Štěpánek Petr
 
 
Kouřil Lubomír
Antoš Petr
 
 
9-9310 3110
2.Slunéčko Radek
Weishaupt Robert
 
 
Loudín Přemysl
Zahrádka Zdeněk
 
 
7-10-68113220
3.Slunéčko RadekKouřil Lubomír-910-8-8 1321
4.Weishaupt RobertZahrádka Zdeněk-8-98-8 1322
5.Štěpánek PetrLoudín Přemysl-6-8-8  0323
6.Ouda PavelAntoš Petr-77-4-9 1324
7.Weishaupt RobertKouřil Lubomír76-7-2-82325
8.Štěpánek PetrZahrádka Zdeněk5-7-9-9 1326
9.Ouda PavelLoudín Přemysl4-8-7673236
10.Slunéčko RadekAntoš Petr-7-69743246
11.Štěpánek PetrKouřil Lubomír-810-11-11 1347
12.Teplý Stanislav st.Zahrádka Zdeněk-8-7-9  0348
13.Slunéčko RadekLoudín Přemysl713  3058
14.Weishaupt RobertAntoš Petr129-58 3168
15.Teplý Stanislav st.Kouřil Lubomír-5-5-9  0369
16.Slunéčko RadekZahrádka Zdeněk3-5-7-8 13610
17.Weishaupt RobertLoudín Přemysl118-124 31710
18.Štěpánek PetrAntoš PetrWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slunéčko Radek22Kouřil Lubomír40
Weishaupt Robert22Zahrádka Zdeněk40
Štěpánek Petr03Loudín Přemysl13
Ouda Pavel11Antoš Petr12
Teplý Stanislav st.02   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.L. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC STEER Mladá BoleslavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 3.ZŠ, Brandýs n.L. ,
ulice Jana Palacha (u pošty)
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:40646:644TTC STEER Mladá Boleslav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámek Zdeněk
Ryšavý Martin st.
 
 
Řehořek Josef
Postelt Tomáš
 
 
-89-910-82301
2.Kliment Martin
Zatřepálková Lenka
 
 
Živný Josef
Šádek Jiří
 
 
-7-59-4 1302
3.Ryšavý Martin st.Živný Josef-8-99-8 1303
4.Kliment MartinPostelt Tomáš-6-7-17  0304
5.Zatřepálková LenkaŠádek Jiří-6-97-10 1305
6.Adámek ZdeněkŘehořek Josef8-65-573215
7.Kliment MartinŽivný Josef-6-7-4  0316
8.Zatřepálková LenkaPostelt Tomáš-77-6-9 1317
9.Adámek ZdeněkŠádek Jiří11-8-7-8 1318
10.Ryšavý Martin st.Řehořek Josef-6-7-8  0319
11.Zatřepálková LenkaŽivný Josef97-88 3129
12.Adámek ZdeněkPostelt Tomáš9-9-4-9 13210
13.Ryšavý Martin st.Šádek Jiří-8-99-12 13211
14.Kliment MartinŘehořek Josef75-6-9632311
15.Adámek ZdeněkŽivný Josef127-137 31411
16.Ryšavý Martin st.Postelt Tomáš67-87 31511
17.Kliment MartinŠádek JiříWO    30611
18.Zatřepálková LenkaŘehořek JosefWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ryšavý Martin st.13Živný Josef22
Kliment Martin12Postelt Tomáš31
Zatřepálková Lenka12Šádek Jiří30
Adámek Zdeněk22Řehořek Josef12
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol KosmonosyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Sadská "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v Kosmonosích, Tyršova 277,
293 06 Kosmonosy
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:41608:628Sokol Sadská "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Petr
Zajíček Michal
 
 
Fedačka Michal
Vydra Milan
 
 
9-1065 3110
2.Durdis Petr st.
Veselý Pavel
 
 
Máka Jiří
Vojáček Jiří
 
 
-5-11-8  0311
3.Horsák OldřichFedačka Michal-10-8-8  0312
4.Veselý PavelVojáček Jiří-86-11-8 1313
5.Durdis Petr ml.Vydra Milan810-9-653223
6.Zajíček MichalMáka Jiří875  3033
7.Veselý PavelFedačka Michal-67-8-7 1334
8.Durdis Petr ml.Vojáček Jiří-11-8-9  0335
9.Zajíček MichalVydra Milan-2-6-8  0336
10.Horsák OldřichMáka Jiří889  3046
11.Durdis Petr ml.Fedačka Michal-8-1013-8 1347
12.Zajíček MichalVojáček Jiří4-11-8493257
13.Horsák OldřichVydra Milan-813-7-8 1358
14.Zajíček PetrMáka Jiří-104-6-7 1359
15.Zajíček MichalFedačka Michal-8-910-15 13510
16.Horsák OldřichVojáček Jiří-8-6-6  03511
17.Zajíček PetrVydra Milan-6-8-10  03512
18.Durdis Petr ml.Máka JiříWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horsák Oldřich13Fedačka Michal40
Veselý Pavel02Vojáček Jiří31
Durdis Petr ml.12Vydra Milan31
Zajíček Michal22Máka Jiří12
Zajíček Petr02   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Sadská "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu v sokolovně,
boční vchod zprava, ul. Víta Nejedlého 596,
Mnichovo Hradiště
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:33559:479nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beniš Ondřej
Knobloch Pavel
 
 
Pospíšil Libor
Trnka Václav
 
 
-8-5-9  0301
2.Haas Václav
Hoďák Václav
 
 

 
 
WO    3011
3.Beniš OndřejTrnka Václav-12-1-4  0312
4.Hoďák VáclavPospíšil Libor-9-810663222
5.Knobloch PavelPočarovský Pavel6-89-5-32323
6.Haas VáclavWO    3033
7.Hoďák VáclavTrnka Václav-6-5-2  0334
8.Knobloch PavelPospíšil Libor-9-9-9  0335
9.Haas VáclavPočarovský Pavel-6-4-2  0336
10.Beniš OndřejWO    3046
11.Knobloch PavelTrnka Václav-12-9-6  0347
12.Haas VáclavPospíšil Libor-12-115-7 1348
13.Beniš OndřejPočarovský Pavel-97-8483258
14.Hoďák VáclavWO    3068
15.Haas VáclavTrnka Václav-3-7-7  0369
16.Beniš OndřejPospíšil Libor-6-79883279
17.Hoďák VáclavPočarovský Pavel568  3089
18.Knobloch PavelWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Beniš Ondřej21Trnka Václav40
Hoďák Václav21Pospíšil Libor22
Knobloch Pavel03Počarovský Pavel22
Haas Václav03   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy