Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův DůlVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol KrchlebyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův Důl 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2008 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:40526:553Sokol Krchleby

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Jaroslav
Bezděk Jiří st.
 
 
Procházka Miroslav ml.
Břetenář Petr
 
 
8-8-5-7 1301
2.Kunst Josef
Kroupa Milan
 
 
Kučera Pavel
Kemr Václav
 
 
-77-6573211
3.Bezděk Jiří st.Procházka Miroslav ml.-86-810-22312
4.Kroupa MilanKučera Pavel-51111-2-52313
5.Veselý JaroslavBřetenář Petr-7-5-5  0314
6.Kunst JosefKemr Václav-910-7-5 1315
7.Kroupa MilanProcházka Miroslav ml.10-2-7-8 1316
8.Veselý JaroslavKučera Pavel7-3-0-10 1317
9.Kunst JosefBřetenář Petr-5-10-7  0318
10.Bezděk Jiří st.Kemr Václav-7-5-7  0319
11.Veselý JaroslavProcházka Miroslav ml.-6-4-9  03110
12.Kunst JosefKučera Pavel-7-774832210
13.Bezděk Jiří st.Břetenář Petr-5-5-4  03211
14.Kroupa MilanKemr VáclavWO    30311
15.Kunst JosefProcházka Miroslav ml.WO    30411
16.Bezděk Jiří st.Kučera Pavel-7-3-4  03412
17.Kroupa MilanBřetenář PetrWO    30512
18.Veselý JaroslavKemr VáclavWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bezděk Jiří st.04Procházka Miroslav ml.30
Kroupa Milan02Kučera Pavel31
Veselý Jaroslav03Břetenář Petr30
Kunst Josef12Kemr Václav20
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lysá n.L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 317, Bělá p.B., 294 21,
lidově zváno "Střelák"
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2008 08:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:21674:560TTC Bělá p.B. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kapras Karel
Kaňka Luděk ml.
 
 
Novák Lukáš
Vlček Jan
 
 
848  3010
2.Slobodzian Jakub
Kaňka Jakub
 
 
Sádlo Josef
Jirsa Petr
 
 
679  3020
3.Kaňka Luděk ml.Sádlo Josef4119  3030
4.Kaňka JakubNovák Lukáš9-9-9-9 1331
5.Slobodzian JakubJirsa Petr5115  3041
6.Kapras KarelVlček Jan6310  3051
7.Kaňka JakubSádlo Josef-3-7-5  0352
8.Slobodzian JakubNovák Lukáš974  3062
9.Kapras KarelJirsa Petr739  3072
10.Kaňka Luděk ml.Vlček Jan-9493 3182
11.Slobodzian JakubSádlo Josef12-5-4-9 1383
12.Kapras KarelNovák Lukáš-75-93-82384
13.Kaňka Luděk ml.Jirsa Petr86-77 3194
14.Kaňka JakubVlček Jan-9889 31104
15.Kapras KarelSádlo Josef6-5-810832114
16.Kaňka Luděk ml.Novák Lukáš-68-119832124
17.Kaňka JakubJirsa Petr711-85 31134
18.Slobodzian JakubVlček Jan10-945 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kaňka Luděk ml.40Sádlo Josef22
Kaňka Jakub22Novák Lukáš22
Slobodzian Jakub31Jirsa Petr04
Kapras Karel31Vlček Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.L. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "C"-VD WorkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 3.ZŠ, Brandýs n.L. ,
ulice Jana Palacha (u pošty)
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2008 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:43613:691AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálková Lenka
Vošahlík Radek
 
 
Kouřil Lubomír
Antoš Petr
 
 
-78-4-9 1301
2.Adámek Zdeněk
Ryšavý Martin st.
 
 
Loudín Přemysl
Zahrádka Zdeněk
 
 
-107-9-8 1302
3.Zatřepálková LenkaKouřil Lubomír-6-99-8 1303
4.Adámek ZdeněkZahrádka Zdeněk-910-66-72304
5.Ryšavý Martin st.Loudín Přemysl55-76 3114
6.Vošahlík RadekAntoš Petr-7-9-11  0315
7.Adámek ZdeněkKouřil Lubomír-10-6-5  0316
8.Ryšavý Martin st.Zahrádka Zdeněk-7-59-5 1317
9.Vošahlík RadekLoudín Přemysl-79-51033227
10.Zatřepálková LenkaAntoš Petr10-11-10-9 1328
11.Ryšavý Martin st.Kouřil Lubomír-7-89-10 1329
12.Vošahlík RadekZahrádka Zdeněk-9-9107-923210
13.Zatřepálková LenkaLoudín Přemysl85-2-9932310
14.Adámek ZdeněkAntoš Petr-11875 31410
15.Vošahlík RadekKouřil Lubomír-5-4-7  03411
16.Zatřepálková LenkaZahrádka Zdeněk8-589 31511
17.Adámek ZdeněkLoudín PřemyslWO    03512
18.Ryšavý Martin st.Antoš Petr378  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zatřepálková Lenka22Kouřil Lubomír40
Adámek Zdeněk12Zahrádka Zdeněk31
Ryšavý Martin st.22Loudín Přemysl03
Vošahlík Radek13Antoš Petr22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PřezleticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC STEER Mladá BoleslavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Sokola Velké PopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2008 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:27672:601Sokol Přezletice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ouda Pavel
Štěpánek Petr
 
 
Řehořek Josef
Postelt Tomáš
 
 
-913-87-82301
2.Slunéčko Radek
Weishaupt Robert
 
 
Živný Josef
Šádek Jiří
 
 
74-89 3111
3.Slunéčko RadekŽivný Josef97-65 3121
4.Štěpánek PetrPostelt Tomáš58-4-8-82322
5.Ouda PavelŠádek Jiří-96-8863232
6.Weishaupt RobertŘehořek Josef456  3042
7.Štěpánek PetrŽivný Josef-7-14-1  0343
8.Ouda PavelPostelt Tomáš-9-4-5  0344
9.Weishaupt RobertŠádek Jiří-12-7811133254
10.Slunéčko RadekŘehořek Josef-8978 3164
11.Ouda PavelŽivný Josef61013  3074
12.Weishaupt RobertPostelt Tomáš77-116 3184
13.Slunéčko RadekŠádek Jiří-73-61093294
14.Štěpánek PetrŘehořek Josef6105  30104
15.Weishaupt RobertSyrový Václav625  30114
16.Slunéčko RadekPostelt TomášWO    30124
17.Štěpánek PetrŠádek Jiří-796-8932134
18.Ouda PavelŘehořek JosefWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slunéčko Radek30Živný Josef12
Štěpánek Petr22Postelt Tomáš21
Ouda Pavel21Šádek Jiří04
Weishaupt Robert40Řehořek Josef03
   Syrový Václav01
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Sadská "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu v sokolovně,
boční vchod zprava, ul. Víta Nejedlého 596,
Mnichovo Hradiště
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2008 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:46609:661Sokol Sadská "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beniš Ondřej
Knobloch Pavel
 
 
Fedačka Michal
Vydra Milan
 
 
-8-10-10  0301
2.Haas Václav
Hoďák Václav
 
 
Máka Jiří
Wagner Jaroslav ml.
 
 
10-810-9-72302
3.Beniš OndřejWagner Jaroslav ml.-45-107-32303
4.Hoďák VáclavFedačka Michal79-8-593213
5.Knobloch PavelVydra Milan-7-14-9  0314
6.Haas VáclavMáka Jiří-598-5-42315
7.Hoďák VáclavWagner Jaroslav ml.-10-55-10 1316
8.Knobloch PavelFedačka Michal4-9-5-7 1317
9.Haas VáclavVydra Milan-4-76-12 1318
10.Beniš OndřejMáka Jiří-7-49-5 1319
11.Knobloch PavelWagner Jaroslav ml.-887-873229
12.Haas VáclavFedačka Michal-8-5-3  03210
13.Beniš OndřejVydra Milan-9-4-9  03211
14.Hoďák VáclavMáka JiříWO    30311
15.Haas VáclavWagner Jaroslav ml.-11-11-8  03312
16.Beniš OndřejFedačka Michal9-67-4-1023313
17.Hoďák VáclavVydra Milan-10-9-9  03314
18.Knobloch PavelMáka JiříWO    30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Beniš Ondřej04Wagner Jaroslav ml.31
Hoďák Václav12Fedačka Michal31
Knobloch Pavel12Vydra Milan40
Haas Václav04Máka Jiří20
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol KosmonosyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Sadská "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v Kosmonosích, Tyršova 277,
293 06 Kosmonosy
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2008 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:17628:403Sokol Kosmonosy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horsák Oldřich
Zajíček Michal
 
 
Motl Milan
Hlubůček Bohuslav
 
 
-6-7-9  0301
2.Durdis Petr st.
Veselý Pavel
 
 
Pospíšil Libor
Trnka Václav
 
 
810-57 3111
3.Horsák OldřichPospíšil Libor54-8-1163221
4.Durdis Petr ml.Trnka Václav-6213-553231
5.Veselý PavelHlubůček Bohuslav-723-10-102332
6.Zajíček MichalMotl Milan4610  3042
7.Durdis Petr ml.Pospíšil Libor497  3052
8.Veselý PavelTrnka Václav431  3062
9.Zajíček MichalHlubůček Bohuslav575  3072
10.Horsák OldřichMotl Milan8-97-13-62373
11.Veselý PavelPospíšil LiborWO    3083
12.Zajíček MichalTrnka Václav880  3093
13.Horsák OldřichHlubůček Bohuslav1278  30103
14.Durdis Petr ml.Motl Milan2810  30113
15.Zajíček MichalPospíšil LiborWO    30123
16.Horsák OldřichTrnka VáclavWO    30133
17.Durdis Petr ml.Hlubůček BohuslavWO    30143
18.Veselý PavelMotl MilanWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horsák Oldřich21Pospíšil Libor02
Durdis Petr ml.30Trnka Václav03
Veselý Pavel11Hlubůček Bohuslav12
Zajíček Michal30Motl Milan12
WO41WO14

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy