Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol KosmonosyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v Kosmonosích, Tyršova 277,
293 06 Kosmonosy
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2008 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:38717:721nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horsák Oldřich
Zajíček Michal
 
 
Slobodzian Jakub
Kaňka Jakub
 
 
877  3010
2.Veselý Pavel
Durdis Petr st.
 
 
Krucký Rudolf
Kapras Karel
 
 
897  3020
3.Horsák OldřichKapras Karel9-6-4-7 1321
4.Zajíček MichalKrucký Rudolf-69-6-5 1322
5.Veselý PavelKaňka Luděk ml.4-975 3132
6.Durdis Petr ml.Kaňka Jakub-8-789-62333
7.Zajíček MichalKapras Karel1053  3043
8.Veselý PavelKrucký Rudolf-65-96-92344
9.Durdis Petr ml.Kaňka Luděk ml.-99-91173254
10.Horsák OldřichKaňka Jakub-11-10-10  0355
11.Veselý PavelKapras Karel7-5-510-102356
12.Durdis Petr ml.Krucký Rudolf8-7-9563266
13.Horsák OldřichKaňka Luděk ml.47-6-983276
14.Zajíček MichalKaňka Jakub-7710-7-62377
15.Durdis Petr ml.Kapras Karel-4-310393287
16.Horsák OldřichKrucký Rudolf-911-5-17 1388
17.Zajíček MichalKaňka Luděk ml.-5-98-8 1389
18.Veselý PavelSlobodzian Jakub8-9-3793299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horsák Oldřich13Kapras Karel22
Zajíček Michal13Krucký Rudolf31
Veselý Pavel22Kaňka Luděk ml.13
Durdis Petr ml.31Kaňka Jakub30
   Slobodzian Jakub01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův DůlRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu v sokolovně,
boční vchod zprava, ul. Víta Nejedlého 596,
Mnichovo Hradiště
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:39584:655TTC Josefův Důl

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beniš Ondřej
Knobloch Pavel
 
 
Kroupa Milan
Kunst Josef
 
 
-51079 3110
2.Haas Václav
Hoďák Václav
 
 
Grill Josef
Pácha Robin
 
 
-8-129-5 1311
3.Beniš OndřejGrill Josef-4-9-4  0312
4.Hoďák VáclavVeselý Jaroslav7114  3022
5.Knobloch PavelKroupa Milan-8697 3132
6.Haas VáclavKunst Josef107-7-383242
7.Hoďák VáclavGrill Josef-512-7-7 1343
8.Knobloch PavelVeselý Jaroslav6-12-8-8 1344
9.Haas VáclavKroupa Milan-4-6-4  0345
10.Beniš OndřejKunst Josef73-69 3155
11.Knobloch PavelGrill Josef-5-79-7 1356
12.Haas VáclavVeselý Jaroslav-353-953266
13.Beniš OndřejKroupa Milan-7-9-4  0367
14.Hoďák VáclavKunst Josef-5109-963277
15.Haas VáclavGrill Josef-6-97-8 1378
16.Beniš OndřejVeselý Jaroslav9106  3088
17.Hoďák VáclavKroupa Milan-4-4-6  0389
18.Knobloch PavelKunst Josef-8-8-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beniš Ondřej22Grill Josef40
Hoďák Václav22Veselý Jaroslav13
Knobloch Pavel13Kroupa Milan31
Haas Václav22Kunst Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Sadská "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PřezleticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SadskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:20627:545Sokol Sadská "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fedačka Michal
Vydra Milan
 
 
Ouda Pavel
Weishaupt Antonín
 
 
8-59-993210
2.Máka Jiří
Vojáček Jiří
 
 
Slunéčko Radek
Weishaupt Robert
 
 
-59-6-7 1311
3.Vydra MilanSlunéčko Radek365  3021
4.Fedačka MichalTeplý Stanislav st.637  3031
5.Máka JiříOuda Pavel477  3041
6.Vojáček JiříWeishaupt Robert8-986 3151
7.Fedačka MichalSlunéčko Radek78-136 3161
8.Máka JiříTeplý Stanislav st.876  3071
9.Vojáček JiříWeishaupt Antonín6912  3081
10.Vydra MilanWeishaupt Robert117-96 3191
11.Máka JiříSlunéčko Radek-7-385532101
12.Vojáček JiříTeplý Stanislav st.5-477 31111
13.Vydra MilanWeishaupt Antonín1268  30121
14.Fedačka MichalWeishaupt Robert-8-9-11  03122
15.Vojáček JiříSlunéčko Radek6-8-9-6 13123
16.Vydra MilanTeplý Stanislav st.12135  30133
17.Fedačka MichalWeishaupt Antonín859  30143
18.Máka JiříWeishaupt RobertWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vydra Milan40Slunéčko Radek13
Fedačka Michal31Teplý Stanislav st.04
Máka Jiří30Ouda Pavel01
Vojáček Jiří31Weishaupt Robert12
   Weishaupt Antonín03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Sadská "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.L. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SadskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2008 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:21636:563Sokol Sadská "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlubůček Bohuslav
Hubáček Jiří
 
 
Mühlfeit Luboš
Zatřepálek Petr
 
 
544  3010
2.Motl Milan
Trnka Václav
 
 
Vošahlík Radek
Zatřepálková Lenka
 
 
9147  3020
3.Motl MilanZatřepálková Lenka-68-118-82321
4.Trnka VáclavVošahlík Radek8611  3031
5.Hlubůček BohuslavZatřepálek Petr567  3041
6.Hubáček JiříMühlfeit Luboš677  3051
7.Trnka VáclavZatřepálková Lenka109-55 3161
8.Hlubůček BohuslavVošahlík Radek566  3071
9.Hubáček JiříZatřepálek Petr8108  3081
10.Motl MilanMühlfeit Luboš7-643 3191
11.Hlubůček BohuslavZatřepálková Lenka-97-68-112392
12.Hubáček JiříVošahlík Radek7-838 31102
13.Motl MilanZatřepálek Petr-7973 31112
14.Trnka VáclavMühlfeit LubošWO    03113
15.Hubáček JiříZatřepálková Lenka-799-71032123
16.Motl MilanVošahlík Radek79-10-9732133
17.Trnka VáclavZatřepálek PetrWO    03134
18.Hlubůček BohuslavMühlfeit Luboš-91056 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Motl Milan31Zatřepálková Lenka22
Trnka Václav20Vošahlík Radek04
Hlubůček Bohuslav31Zatřepálek Petr03
Hubáček Jiří40Mühlfeit Luboš03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "C"-VD WorkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol KrchlebyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2008 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37674:676Sokol Krchleby

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Lubomír
Loudín Přemysl
 
 
Kemr Václav
Kučera Pavel
 
 
-10-5-7  0301
2.Fuka Martin
Nováček Petr
 
 
Procházka Miroslav ml.
Břetenář Petr
 
 
8-9-7-9 1302
3.Kouřil LubomírProcházka Miroslav ml.-167-6-8 1303
4.Fuka MartinKučera Pavel44-116 3113
5.Zahrádka MichalBřetenář Petr912-9-753223
6.Nováček PetrKemr Václav-3-132643233
7.Fuka MartinProcházka Miroslav ml.96-87 3143
8.Zahrádka MichalKučera Pavel-6-7-8  0344
9.Nováček PetrBřetenář Petr11-1-59-82345
10.Kouřil LubomírKemr Václav966  3055
11.Zahrádka MichalProcházka Miroslav ml.-6-97-6 1356
12.Nováček PetrKučera Pavel9-9-6-7 1357
13.Kouřil LubomírBřetenář Petr1268  3067
14.Fuka MartinKemr Václav6-967 3177
15.Nováček PetrProcházka Miroslav ml.-885-8-32378
16.Kouřil LubomírKučera Pavel-99-5-9 1379
17.Fuka MartinBřetenář Petr1259  3089
18.Zahrádka MichalKemr Václav7-69-9-623810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kouřil Lubomír22Procházka Miroslav ml.31
Fuka Martin40Kučera Pavel31
Zahrádka Michal13Břetenář Petr13
Nováček Petr13Kemr Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC STEER Mladá BoleslavVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lysá n.L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Dr.E.Beneše, Laurinova 905,
Mladá Boleslav, vchod zleva dvorem
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:41698:706nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Postelt Tomáš
Řehořek Josef
 
 
Novák Lukáš
Havel Martin
 
 
49-91 3110
2.Šádek Jiří
Živný Josef
 
 
Bittner Miloslav
Sádlo Josef
 
 
-39-4-8 1311
3.Řehořek JosefHavel Martin5-9-2-8 1312
4.Šádek JiříSádlo Josef-789-683222
5.Postelt TomášNovák Lukáš10-910-753232
6.Živný JosefBittner Miloslav7-79-8-22333
7.Šádek JiříHavel Martin7-86-1153243
8.Postelt TomášSádlo Josef-7-1011-6 1344
9.Živný JosefNovák Lukáš54-9-1083254
10.Řehořek JosefBittner Miloslav-4-10-7  0355
11.Postelt TomášHavel Martin6-107-693265
12.Živný JosefSádlo Josef-8-7-8  0366
13.Řehořek JosefNovák Lukáš555  3076
14.Šádek JiříBittner Miloslav-1013-7743286
15.Živný JosefHavel Martin1113-10-7-82387
16.Řehořek JosefSádlo Josef-7-11-8  0388
17.Šádek JiříNovák Lukáš76-85 3198
18.Postelt TomášBittner Miloslav-6-7-11  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řehořek Josef13Havel Martin22
Šádek Jiří40Sádlo Josef31
Postelt Tomáš22Novák Lukáš04
Živný Josef13Bittner Miloslav31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy