Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Sadská "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 317, Bělá p.B., 294 21,
lidově zváno "Střelák"
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2007 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:20645:531TTC Bělá p.B. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaňka Jakub
Slobodzian Jakub
 
 
Máka Jiří
Wagner Jaroslav ml.
 
 
109-95 3110
2.Balog Josef
Kaňka Luděk ml.
 
 
Fedačka Michal
Vydra Milan
 
 
685  3020
3.Kapras KarelMáka Jiří-8135-4-112321
4.Slobodzian JakubFedačka Michal788  3031
5.Balog JosefVydra Milan86-9-583241
6.Kaňka JakubWagner Jaroslav ml.544  3051
7.Slobodzian JakubMáka Jiří10-7-9-2 1352
8.Balog JosefFedačka Michal759  3062
9.Kaňka JakubVydra Milan-6-7-3  0363
10.Kapras KarelWagner Jaroslav ml.1085  3073
11.Balog JosefMáka Jiří89-510 3183
12.Kaňka JakubFedačka Michal-554-1073293
13.Kapras KarelVydra Milan611-78 31103
14.Kaňka Luděk ml.Wagner Jaroslav ml.97-98 31113
15.Kaňka JakubMáka JiříWO    30123
16.Kapras KarelFedačka Michal488  30133
17.Kaňka Luděk ml.Vydra Milan-9-10-5  03134
18.Balog JosefWagner Jaroslav ml.877  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kapras Karel31Máka Jiří21
Slobodzian Jakub11Fedačka Michal04
Balog Josef40Vydra Milan22
Kaňka Jakub21Wagner Jaroslav ml.04
Kaňka Luděk ml.11   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův DůlVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Sadská "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Sokola Sadská (domácí TTC Josefův Důl)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:38589:535Sokol Sadská "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Milan
Kunst Josef
 
 
Pospíšil Libor
Trnka Václav
 
 
-9-6-7  0301
2.Pácha Robin
Veselý Jaroslav
 
 
Počarovský Pavel
Dvořák Jaroslav
 
 
-5-4-10  0302
3.Grill JosefPospíšil Libor-10-88-6 1303
4.Kunst JosefTrnka Václav-5-103-3 1304
5.Kroupa MilanPočarovský Pavel-7-8910-52305
6.Veselý JaroslavDvořák Jaroslav8-7-14-9 1306
7.Kunst JosefPospíšil Libor-9-10512-82307
8.Kroupa MilanTrnka Václav-8-979113217
9.Veselý JaroslavPočarovský Pavel8-5-9-5 1318
10.Grill JosefDvořák Jaroslav-2-7-7  0319
11.Kroupa MilanPospíšil Libor-39-9-9 13110
12.Veselý JaroslavTrnka Václav9-8-9-2 13111
13.Grill JosefPočarovský Pavel-6-9-8  03112
14.Kunst JosefDvořák JaroslavWO    30212
15.Veselý JaroslavPospíšil LiborWO    30312
16.Grill JosefTrnka VáclavWO    30412
17.Kunst JosefPočarovský PavelWO    30512
18.Kroupa MilanDvořák JaroslavWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Grill Josef03Pospíšil Libor30
Kunst Josef02Trnka Václav21
Kroupa Milan12Počarovský Pavel30
Veselý Jaroslav03Dvořák Jaroslav20
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol KosmonosyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "C"-VD WorkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v Kosmonosích, Tyršova 277,
293 06 Kosmonosy
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32700:627Sokol Kosmonosy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horsák Oldřich
Zajíček Michal
 
 
Zahrádka Michal
Hendrych Petr
 
 
-10-1011-10 1301
2.Durdis Petr st.
Veselý Pavel
 
 
Kouřil Lubomír
Loudín Přemysl
 
 
117-79 3111
3.Horsák OldřichZahrádka Michal-8-10-9  0312
4.Zajíček PetrKouřil Lubomír8-91211 3122
5.Veselý PavelHendrych Petr1043  3032
6.Zajíček MichalLoudín Přemysl-14-6910-132333
7.Zajíček PetrZahrádka Michal-9-63-10 1334
8.Veselý PavelKouřil Lubomír914  3044
9.Zajíček MichalHendrych Petr-97-8793254
10.Horsák OldřichLoudín Přemysl-6-10-6  0355
11.Veselý PavelZahrádka Michal664  3065
12.Zajíček MichalKouřil Lubomír-58-5483275
13.Horsák OldřichHendrych Petr56-7-1143285
14.Zajíček PetrLoudín Přemysl-197-5-11 1386
15.Zajíček MichalZahrádka Michal-6-86-9 1387
16.Horsák OldřichKouřil Lubomír-94-9-7 1388
17.Zajíček PetrHendrych Petr4105  3098
18.Veselý PavelLoudín Přemysl815  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horsák Oldřich13Zahrádka Michal31
Zajíček Petr22Kouřil Lubomír13
Veselý Pavel40Hendrych Petr04
Zajíček Michal22Loudín Přemysl31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC STEER Mladá BoleslavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu v sokolovně,
boční vchod zprava, ul. Víta Nejedlého 596,
Mnichovo Hradiště
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:33678:671Sokol Mnichovo Hradiště "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beniš Ondřej
Knobloch Pavel
 
 
Živný Josef
Postelt Tomáš
 
 
12-3128 3110
2.Haas Václav
Hoďák Václav
 
 
Šádek Jiří
Řehořek Josef
 
 
75-69 3120
3.Beniš OndřejŽivný Josef-688-9-92321
4.Hoďák VáclavPostelt Tomáš-810-3-6 1322
5.Haas VáclavŠádek Jiří-10-5-10  0323
6.Knobloch PavelŘehořek Josef7-7-69113233
7.Hoďák VáclavŽivný Josef51010  3043
8.Haas VáclavPostelt Tomáš-6-10-5  0344
9.Knobloch PavelŠádek Jiří-3978 3154
10.Beniš OndřejŘehořek Josef-9-769-72355
11.Haas VáclavŽivný Josef-109610 3165
12.Knobloch PavelPostelt Tomáš-88109 3175
13.Beniš OndřejŠádek Jiří-9-9-6  0376
14.Hoďák VáclavŘehořek Josef-102811 3186
15.Knobloch PavelŽivný Josef76-77 3196
16.Beniš OndřejPostelt Tomáš-8-11-9  0397
17.Hoďák VáclavŠádek Jiří7-98-7932107
18.Haas VáclavŘehořek Josef1-6310 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beniš Ondřej04Živný Josef13
Hoďák Václav31Postelt Tomáš31
Haas Václav22Šádek Jiří22
Knobloch Pavel40Řehořek Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PřezleticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol KrchlebyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Praha 9 - Vinoř,
u tenisových kurtů
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:37669:703Sokol Přezletice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ouda Pavel
Štěpánek Petr
 
 
Paclt Milan
Kemr Václav
 
 
-107-9883210
2.Slunéčko Radek
Teplý Stanislav st.
 
 
Procházka Miroslav ml.
Břetenář Petr
 
 
8-115-0-82311
3.Teplý Stanislav st.Procházka Miroslav ml.-68-4-11 1312
4.Slunéčko RadekBřetenář Petr9-611-613222
5.Ouda PavelKemr Václav8-852 3132
6.Štěpánek PetrPaclt Milan8-6-12873242
7.Slunéčko RadekProcházka Miroslav ml.-6-8-5  0343
8.Ouda PavelBřetenář Petr255  3053
9.Štěpánek PetrKemr Václav12-2-131093263
10.Teplý Stanislav st.Paclt Milan-3-13-12  0364
11.Ouda PavelProcházka Miroslav ml.-8988 3174
12.Štěpánek PetrBřetenář Petr-8-66-4 1375
13.Teplý Stanislav st.Kemr Václav-911-3793285
14.Slunéčko RadekPaclt Milan8-9-27-72386
15.Štěpánek PetrProcházka Miroslav ml.8-3-6-7 1387
16.Teplý Stanislav st.Břetenář Petr-9-1-5  0388
17.Slunéčko RadekKemr Václav-79910 3198
18.Ouda PavelPaclt Milan598  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Teplý Stanislav st.13Procházka Miroslav ml.31
Slunéčko Radek22Břetenář Petr22
Ouda Pavel40Kemr Václav04
Štěpánek Petr22Paclt Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.L. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lysá n.L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 3.ZŠ, Brandýs n.L. ,
ulice Jana Palacha (u pošty)
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:46654:718Sokol Lysá n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kliment Martin
Kirnig Jan
 
 
Novák Lukáš
Vlček Jan
 
 
-5-577153210
2.Mühlfeit Luboš
Ryšavý Martin st.
 
 
Bittner Miloslav
Havel Martin
 
 
35-710 3120
3.Kliment MartinHavel Martin10-9-9593230
4.Kirnig JanBittner Miloslav-11-8-6  0331
5.Mühlfeit LubošNovák Lukáš-366-7-72332
6.Ryšavý Martin st.Vlček Jan4-8-13-8 1333
7.Kirnig JanHavel Martin-4-8-4  0334
8.Mühlfeit LubošBittner Miloslav-6-9-7  0335
9.Ryšavý Martin st.Novák Lukáš84-8-993245
10.Kliment MartinVlček Jan7-785 3155
11.Mühlfeit LubošHavel Martin-57-10-8 1356
12.Ryšavý Martin st.Bittner Miloslav-4-8-8  0357
13.Kliment MartinNovák Lukáš-499-1093267
14.Kirnig JanVlček Jan45-3-5-42368
15.Ryšavý Martin st.Havel Martin-8-956-102369
16.Kliment MartinBittner Miloslav-1089-9-923610
17.Kirnig JanNovák Lukáš-6-11-7  03611
18.Mühlfeit LubošVlček Jan-4-10-8  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kliment Martin31Havel Martin31
Kirnig Jan04Bittner Miloslav40
Mühlfeit Luboš04Novák Lukáš22
Ryšavý Martin st.13Vlček Jan31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy