Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Sadská "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 317, Bělá p.B., 294 21,
lidově zváno "Střelák"
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 08:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34668:680TTC Bělá p.B. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balog Josef
Kaňka Luděk ml.
 
 
Pospíšil Libor
Trnka Václav
 
 
-710-7-6 1301
2.Slobodzian Jakub
Kaňka Jakub
 
 
Počarovský Pavel
Hubáček Jiří
 
 
46-81 3111
3.Kapras KarelPospíšil Libor1195  3021
4.Kaňka Luděk ml.Trnka Václav-6-4-7  0322
5.Balog JosefPočarovský Pavel8-1695 3132
6.Kaňka JakubHubáček Jiří2712  3042
7.Kaňka Luděk ml.Pospíšil Libor-911-1010-42343
8.Balog JosefTrnka Václav611-10-873253
9.Kaňka JakubPočarovský Pavel-79-91153263
10.Kapras KarelHubáček Jiří992  3073
11.Balog JosefPospíšil Libor1012-7-6-92374
12.Slobodzian JakubTrnka Václav-7-7-10  0375
13.Kapras KarelPočarovský Pavel-8-299103285
14.Kaňka Luděk ml.Hubáček Jiří979  3095
15.Slobodzian JakubPospíšil Libor7-7-59-42396
16.Kapras KarelTrnka Václav-71-89732106
17.Kaňka Luděk ml.Počarovský Pavel-117-8-8 13107
18.Balog JosefHubáček JiříWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kapras Karel40Pospíšil Libor31
Kaňka Luděk ml.13Trnka Václav22
Balog Josef21Počarovský Pavel13
Kaňka Jakub20Hubáček Jiří03
Slobodzian Jakub02   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův DůlVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Sadská "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův Důl 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:39638:676Sokol Sadská "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Jaroslav
Pácha Robin
 
 
Fedačka Michal
Vydra Milan
 
 
-510-9-5 1301
2.Kunst Josef
Kroupa Milan
 
 
Máka Jiří
Wagner Jaroslav ml.
 
 
1099  3011
3.Kroupa MilanFedačka Michal1099  3021
4.Veselý JaroslavVydra Milan-3-2-6  0322
5.Kunst JosefWagner Jaroslav ml.5-4-96123232
6.Grill JosefMáka Jiří-710-11-4 1333
7.Veselý JaroslavFedačka Michal-4-10-5  0334
8.Kunst JosefVydra Milan7-9-5-7 1335
9.Grill JosefWagner Jaroslav ml.5-6-49-72336
10.Kroupa MilanMáka Jiří8-911-9-82337
11.Kunst JosefFedačka Michal-9-10-3  0338
12.Grill JosefVydra Milan49-10-1063248
13.Kroupa MilanWagner Jaroslav ml.-88-6-5 1349
14.Veselý JaroslavMáka Jiří3-3-108-723410
15.Grill JosefFedačka Michal99-811 31510
16.Kroupa MilanVydra Milan114-49 31610
17.Veselý JaroslavWagner Jaroslav ml.-937-7-523611
18.Pácha RobinMáka JiříWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kroupa Milan22Fedačka Michal22
Veselý Jaroslav04Vydra Milan22
Kunst Josef12Wagner Jaroslav ml.31
Grill Josef22Máka Jiří30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol KosmonosyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC STEER Mladá BoleslavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v Kosmonosích, Tyršova 277,
293 06 Kosmonosy
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:24666:551Sokol Kosmonosy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Michal
Durdis Petr ml.
 
 
Živný Josef
Postelt Tomáš
 
 
-410-6-8 1301
2.Durdis Petr st.
Veselý Pavel
 
 
Řehořek Josef
Syrový Václav
 
 
1099  3011
3.Zajíček MichalSyrový Václav-8-4-8  0312
4.Durdis Petr ml.Živný Josef-9574 3122
5.Veselý PavelPostelt Tomáš653  3032
6.Durdis Petr st.Řehořek Josef-10998 3142
7.Durdis Petr ml.Syrový Václav-94-9-8 1343
8.Veselý PavelŽivný Josef1057  3053
9.Durdis Petr st.Postelt Tomáš1-4-86-82354
10.Zajíček MichalŘehořek Josef-109-9733264
11.Veselý PavelSyrový Václav336  3074
12.Durdis Petr st.Živný Josef1264  3084
13.Zajíček MichalPostelt Tomáš7-67-673294
14.Durdis Petr ml.Řehořek Josef776  30104
15.Durdis Petr st.Syrový Václav42-68 31114
16.Zajíček MichalŽivný Josef-57-9-6 13115
17.Durdis Petr ml.Postelt Tomáš66-88 31125
18.Veselý PavelŘehořek Josef6-7107 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zajíček Michal22Syrový Václav22
Durdis Petr ml.31Živný Josef13
Veselý Pavel40Postelt Tomáš13
Durdis Petr st.31Řehořek Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "C"-VD WorkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu v sokolovně,
boční vchod zprava, ul. Víta Nejedlého 596,
Mnichovo Hradiště
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:44652:757AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knobloch Pavel
Šťastný Jindřich
 
 
Kouřil Lubomír
Loudín Přemysl
 
 
109-82 3110
2.Haas Václav
Hoďák Václav
 
 
Zahrádka Michal
Zahrádka Zdeněk
 
 
-68-10-9 1311
3.Šťastný JindřichKouřil Lubomír1011-4-4-82312
4.Hoďák VáclavZahrádka Michal9-5-3-10 1313
5.Knobloch PavelAntoš Petr-8-4-4  0314
6.Haas VáclavLoudín Přemysl-4-7-8  0315
7.Hoďák VáclavKouřil Lubomír-8-477-102316
8.Knobloch PavelZahrádka Michal-12-1117-10 1317
9.Haas VáclavAntoš Petr-131387 3127
10.Šťastný JindřichLoudín Přemysl3-88-593237
11.Knobloch PavelKouřil Lubomír9-6-812-52338
12.Haas VáclavZahrádka Michal9-9-8943248
13.Šťastný JindřichAntoš Petr8-7-7-3 1349
14.Hoďák VáclavZahrádka Zdeněk-7-46-9 13410
15.Haas VáclavKouřil Lubomír118-99 31510
16.Šťastný JindřichZahrádka MichalWO    03511
17.Hoďák VáclavAntoš Petr7-6137 31611
18.Knobloch PavelZahrádka Zdeněk-9-810-8 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šťastný Jindřich12Kouřil Lubomír31
Hoďák Václav13Zahrádka Michal21
Knobloch Pavel04Antoš Petr22
Haas Václav31Loudín Přemysl11
   Zahrádka Zdeněk20
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PřezleticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lysá n.L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Praha 9 - Vinoř,
u tenisových kurtů
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:26647:585Sokol Přezletice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ouda Pavel
Štěpánek Petr
 
 
Novák Lukáš
Vlček Jan
 
 
8109  3010
2.Slunéčko Radek
Teplý Stanislav st.
 
 
Bittner Miloslav
Havel Martin
 
 
9-284 3120
3.Teplý Stanislav st.Havel Martin11-9-6793230
4.Slunéčko RadekBittner Miloslav10-11-78-92331
5.Ouda PavelNovák Lukáš-111168 3141
6.Štěpánek PetrVlček Jan539  3051
7.Slunéčko RadekHavel Martin-6911-11-62352
8.Ouda PavelBittner Miloslav835  3062
9.Štěpánek PetrNovák Lukáš85-104 3172
10.Teplý Stanislav st.Vlček Jan-12-45-6 1373
11.Ouda PavelHavel Martin568  3083
12.Štěpánek PetrBittner Miloslav1049  3093
13.Teplý Stanislav st.Novák Lukáš-2-911-8 1394
14.Slunéčko RadekVlček Jan-4-4-10  0395
15.Štěpánek PetrHavel Martin9-9-9-8 1396
16.Teplý Stanislav st.Bittner Miloslav-47-6-2 1397
17.Slunéčko RadekNovák Lukáš467  30107
18.Ouda PavelVlček Jan333  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Teplý Stanislav st.13Havel Martin22
Slunéčko Radek13Bittner Miloslav22
Ouda Pavel40Novák Lukáš13
Štěpánek Petr31Vlček Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.L. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol KrchlebyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 3.ZŠ, Brandýs n.L. ,
ulice Jana Palacha (u pošty)
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1716:51510:714Sokol Krchleby

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálková Lenka
Mühlfeit Luboš
 
 
Paclt Milan
Kučera Pavel
 
 
7-6-7-8 1301
2.Ryšavý Martin st.
Kirnig Jan
 
 
Břetenář Petr
Procházka Miroslav ml.
 
 
-5-6-5  0302
3.Zatřepálková LenkaProcházka Miroslav ml.5-2-4-5 1303
4.Mühlfeit LubošKučera Pavel-8-310-2 1304
5.Ryšavý Martin st.Břetenář Petr10-3-4-7 1305
6.Kirnig JanPaclt Milan-711-15-6 1306
7.Mühlfeit LubošProcházka Miroslav ml.-6-6-9  0307
8.Ryšavý Martin st.Kučera Pavel-4119-9-72308
9.Kirnig JanBřetenář Petr-67-7-3 1309
10.Zatřepálková LenkaPaclt Milan1287  3019
11.Ryšavý Martin st.Procházka Miroslav ml.-79-3-5 13110
12.Kirnig JanKučera Pavel-5-5-5  03111
13.Zatřepálková LenkaBřetenář Petr-899-10-723112
14.Mühlfeit LubošPaclt Milan-78-10-9 13113
15.Kirnig JanProcházka Miroslav ml.-2-8-6  03114
16.Zatřepálková LenkaKučera Pavel-5-8-8  03115
17.Mühlfeit LubošBřetenář Petr-7-6-2  03116
18.Ryšavý Martin st.Paclt Milan-98-12-11 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zatřepálková Lenka13Procházka Miroslav ml.40
Mühlfeit Luboš04Kučera Pavel40
Ryšavý Martin st.04Břetenář Petr40
Kirnig Jan04Paclt Milan31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy