Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Příbram "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PříbramRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 7.ZŠ Příbram, Školní uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1612:50450:639Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondráček Oldřich
Fiala Vladimír
 
 
Šprysl Josef
Kotrbatý Petr
 
 
-8-8-5  0301
2.Brabenec Václav
Ječmen Jaroslav
 
 
Mráz Roman
Císař Jan
 
 
7-26-753211
3.Fiala VladimírKotrbatý Petr-3-5-6  0312
4.Ječmen JaroslavŠprysl Josef-8-83-13 1313
5.Brabenec VáclavMráz Roman-10-88-9 1314
6.Ondráček OldřichCísař Jan4-4-4-4 1315
7.Ječmen JaroslavKotrbatý Petr-4-6-9  0316
8.Brabenec VáclavŠprysl Josef-62-4-7 1317
9.Ondráček OldřichMráz Roman-10-5-9  0318
10.Fiala VladimírCísař Jan10-5-5-7 1319
11.Brabenec VáclavKotrbatý Petr-2-6-5  03110
12.Ondráček OldřichŠprysl Josef-7-7-12  03111
13.Fiala VladimírMráz Roman-6-9-5  03112
14.Ječmen JaroslavCísař Jan-7-7-6  03113
15.Ondráček OldřichKotrbatý Petr-7-5-2  03114
16.Fiala VladimírŠprysl Josef-5-6-3  03115
17.Ječmen JaroslavMráz Roman11-10-5-2 13116
18.Brabenec VáclavCísař Jan4118  30216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Vladimír04Kotrbatý Petr40
Ječmen Jaroslav04Šprysl Josef40
Brabenec Václav13Mráz Roman40
Ondráček Oldřich04Císař Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK SuchodolVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KlínecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál restaurace Suchodol č.p. 8,
261 01 Příbram
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34664:657nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Horst
Petráň Zdeněk
 
 
Pecka Miloslav
Smrčka Karel
 
 
897  3010
2.Štverák Josef st.
Pistulka Miloslav
 
 
Urban Jan
Sixta Jaroslav
 
 
7-98-663220
3.Petráň ZdeněkSixta Jaroslav-8-7-3  0321
4.Pistulka MiloslavUrban Jan-10-8-13  0322
5.Štverák Josef st.Pecka Miloslav649  3032
6.Bauer HorstSmrčka Karel727  3042
7.Pistulka MiloslavSixta Jaroslav-459-7-52343
8.Štverák Josef st.Urban Jan3-3106 3153
9.Bauer HorstPecka Miloslav11105  3063
10.Petráň ZdeněkSmrčka Karel4-4-91583273
11.Štverák Josef st.Sixta Jaroslav8-518-8-32374
12.Bauer HorstUrban Jan811-68 3184
13.Petráň ZdeněkPecka Miloslav8-9-4-5 1385
14.Pistulka MiloslavSmrčka Karel-10-710-10 1386
15.Bauer HorstSixta Jaroslav-99-8-3 1387
16.Petráň ZdeněkUrban Jan-6-6-10  0388
17.Pistulka MiloslavPecka Miloslav75-9-11-122389
18.Štverák Josef st.Smrčka Karel7-950 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Petráň Zdeněk13Sixta Jaroslav40
Pistulka Miloslav04Urban Jan22
Štverák Josef st.31Pecka Miloslav22
Bauer Horst31Smrčka Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec n.S.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Sedlčany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Zbořený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:22689:575KST Týnec n.S.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpárek František
Hameta Oldřich
 
 
Lesák Jakub
Kadlec Lukáš
 
 
676  3010
2.Staněk Jiří
Staněk Ondřej
 
 
Kovář Jan
Linhart František ml.
 
 
69-6-7-72311
3.Kašpárek FrantišekKovář Jan-115-8863221
4.Staněk JiříLesák Jakub968  3031
5.Staněk OndřejLinhart František ml.-4-7-6  0332
6.Hameta OldřichKadlec Lukáš252  3042
7.Staněk JiříKovář Jan-146-117113252
8.Staněk OndřejLesák Jakub884  3062
9.Hameta OldřichLinhart František ml.89-15-783272
10.Kašpárek FrantišekKadlec Lukáš861  3082
11.Staněk OndřejKovář Jan4-1188 3192
12.Hameta OldřichLesák Jakub96-97 31102
13.Kašpárek FrantišekLinhart František ml.-5-5-4  03103
14.Staněk JiříKadlec Lukáš8-635 31113
15.Hameta OldřichKovář Jan979  30123
16.Kašpárek FrantišekLesák Jakub910-11-10-1023124
17.Staněk JiříLinhart František ml.7-5107 31134
18.Staněk OndřejKadlec Lukáš566  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kašpárek František22Kovář Jan04
Staněk Jiří40Lesák Jakub13
Staněk Ondřej31Linhart František ml.22
Hameta Oldřich40Kadlec Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hořovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Králův Dvůr, Plzeňská 153Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:20654:562Sokol Králův Dvůr "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Flíček Tomáš
 
 
Kebrle Josef
Homolka Pavel
 
 
579  3010
2.Hák Zdeněk
Bednář Jiří
 
 
Rataj Miloš
Špička Jiří
 
 
-106-5-9 1311
3.Bednář JiříKebrle Josef9-95-5-42312
4.Flíček TomášRataj Miloš-10685 3122
5.Dřevěný PavelŠpička Jiří697  3032
6.Hák ZdeněkHomolka Pavel8112  3042
7.Flíček TomášKebrle Josef784  3052
8.Dřevěný PavelRataj Miloš-8101011 3162
9.Hák ZdeněkŠpička Jiří-68-4593272
10.Bednář JiříHomolka Pavel79-5-10-112373
11.Dřevěný PavelKebrle Josef547  3083
12.Kopřiva TomášRataj Miloš8-978 3193
13.Bednář JiříŠpička Jiří8-105-7532103
14.Flíček TomášHomolka Pavel643  30113
15.Kopřiva TomášKebrle Josef9711  30123
16.Bednář JiříRataj MilošWO    03124
17.Flíček Tomᚊpička Jiří910-57 31134
18.Dřevěný PavelHomolka Pavel859  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bednář Jiří12Kebrle Josef13
Flíček Tomáš40Rataj Miloš03
Dřevěný Pavel40Špička Jiří04
Hák Zdeněk20Homolka Pavel13
Kopřiva Tomáš20   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hudlice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol KarlštejnRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol HudliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2007 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:15700:456Sokol Hudlice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubinger Lukáš
Vlach Jiří
 
 
Veselý Luboš
Kubala Libor
 
 
-89-9-9 1301
2.Stehlík Jan st.
Krous Martin
 
 

 
 
WO    3011
3.Vlach JiříVeselý Luboš5-81010 3121
4.Hubinger LukášKubala Libor89-88 3131
5.Stehlík Jan st.Ondráček Evžen97-68 3141
6.Krous MartinWO    3051
7.Hubinger LukášVeselý Luboš-9768 3161
8.Stehlík Jan st.Kubala Libor7-8-8983271
9.Krous MartinOndráček Evžen878  3081
10.Vlach JiříWO    3091
11.Stehlík Jan st.Veselý Luboš-7798 31101
12.Krous MartinKubala Libor-1099-9732111
13.Vlach JiříOndráček Evžen778  30121
14.Hubinger LukášWO    30131
15.Krous MartinVeselý Luboš-8769 31141
16.Vlach JiříKubala Libor9-9-107932151
17.Hubinger LukášOndráček Evžen659  30161
18.Stehlík Jan st.WO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vlach Jiří30Veselý Luboš04
Hubinger Lukáš30Kubala Libor04
Stehlík Jan st.30Ondráček Evžen04
Krous Martin30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BřezniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Krásná Hora n.Vlt.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0594:0SK Březnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Milan
Jeřábek Tomáš
 
 

 
 
WO    3010
2.Haník Josef
Soused Zbyněk
 
 

 
 
WO    3020
3.Soused MilanWO    3030
4.Jeřábek TomášWO    3040
5.Soused ZbyněkWO    3050
6.Haník JosefWO    3060
7.Jeřábek TomášWO    3070
8.Soused ZbyněkWO    3080
9.Haník JosefWO    3090
10.Soused MilanWO    30100
11.Soused ZbyněkWO    30110
12.Haník JosefWO    30120
13.Soused MilanWO    30130
14.Jeřábek TomášWO    30140
15.Haník JosefWO    30150
16.Soused MilanWO    30160
17.Jeřábek TomášWO    30170
18.Soused ZbyněkWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
WO180WO018

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy