Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PříbramVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hudlice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Příbram, Generála TesaříkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:17491:390Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaroš Antonín
Šprysl Josef
 
 
Hubinger Lukáš
Hubinger David
 
 
-5546 3110
2.Havelka Marek
Mráz Roman
 
 
Vlach Jiří
Stehlík Jan st.
 
 
76-9-10-112311
3.Mráz RomanVlach Jiří79-88 3121
4.Havelka MarekHubinger Lukáš-9-9-10  0322
5.Jaroš AntonínHubinger David1044  3032
6.Šprysl JosefStehlík Jan st.-7646 3142
7.Havelka MarekVlach Jiří664  3052
8.Jaroš AntonínHubinger Lukáš-7-9-8  0353
9.Šprysl JosefHubinger David619  3063
10.Mráz RomanStehlík Jan st.-2-6-8  0364
11.Jaroš AntonínVlach Jiří656  3074
12.Šprysl JosefHubinger Lukáš575  3084
13.Mráz RomanHubinger David986  3094
14.Havelka MarekStehlík Jan st.610-9-10732104
15.Šprysl JosefVlach Jiří-86-108832  
16.Mráz RomanHubinger Lukáš         
17.Havelka MarekHubinger David         
18.Jaroš AntonínStehlík Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mráz Roman21Vlach Jiří03
Havelka Marek21Hubinger Lukáš21
Jaroš Antonín21Hubinger David03
Šprysl Josef30Stehlík Jan st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec n.S.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Zbořený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:20527:466KST Týnec n.S.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hameta Oldřich
Kašpárek František
 
 
Vlasák Jaroslav
Hák Zdeněk st.
 
 
442  3010
2.Staněk Jiří
Staněk Ondřej
 
 
Hák Zdeněk
Dřevěný Pavel
 
 
87-37 3120
3.Kašpárek FrantišekDřevěný Pavel9-678 3130
4.Hameta OldřichVlasák Jaroslav-93-7783240
5.Staněk JiříHák Zdeněk11-9108 3150
6.Staněk OndřejHák Zdeněk st.111-9-523260
7.Hameta OldřichDřevěný Pavel-688-11133270
8.Staněk JiříVlasák Jaroslav-1010-8-9 1371
9.Staněk OndřejHák Zdeněk676  3081
10.Kašpárek FrantišekHák Zdeněk st.7-9-8-8 1382
11.Staněk JiříDřevěný Pavel-8-69-4 1383
12.Staněk OndřejVlasák Jaroslav579  3093
13.Kašpárek FrantišekHák Zdeněk-4-9881532103
14.Hameta OldřichHák Zdeněk st.748  30  
15.Staněk OndřejDřevěný Pavel         
16.Kašpárek FrantišekVlasák Jaroslav         
17.Hameta OldřichHák Zdeněk         
18.Staněk JiříHák Zdeněk st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kašpárek František21Dřevěný Pavel12
Hameta Oldřich20Vlasák Jaroslav12
Staněk Jiří12Hák Zdeněk03
Staněk Ondřej30Hák Zdeněk st.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hořovice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Příbram "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Valdece, Tyršova 401,
Hořovice, 268 01
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2008 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:36513:652nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Ondráček Oldřich
Karda Martin
 
 
WO    0301
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Ječmen Jaroslav
Brabenec Václav
 
 
7-109-563211
3.Rataj MilošJečmen Jaroslav10-9-11-8 1312
4.Pancíř JosefBrabenec Václav8-7-6-10 1313
5.Karda MartinWO    0314
6.Kebrle JosefOndráček Oldřich6-7-97143224
7.Pancíř JosefJečmen Jaroslav96-712 3134
8.Brabenec VáclavWO    0335
9.Kebrle JosefKarda Martin7-5-13583245
10.Rataj MilošOndráček Oldřich1047  3055
11.Ječmen JaroslavWO    0356
12.Kebrle JosefBrabenec Václav678  3066
13.Rataj MilošKarda Martin-57109 3176
14.Pancíř JosefFiala Vladimír911-96 3186
15.Kebrle JosefJečmen Jaroslav8-59-8-52387
16.Rataj MilošBrabenec Václav-8-5-7  0388
17.Pancíř JosefKarda Martin689  3098
18.Fiala VladimírWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rataj Miloš22Ječmen Jaroslav21
Pancíř Josef31Brabenec Václav21
Kebrle Josef31Karda Martin03
   Ondráček Oldřich02
   Fiala Vladimír01
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy