Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hudlice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PříbramRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol HudliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 04. 2008 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:109:33300:437Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubinger Lukáš
Hubinger David
 
 
Šprysl Josef
Císař Jan
 
 
-8-11-5  0301
2.Vlach Jiří
Stehlík Jan st.
 
 
Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
 
 
-1-8-9  0302
3.Vlach JiříKotrbatý Petr-8-3-5  0303
4.Hubinger LukášJaroš Antonín-64-5-9 1304
5.Stehlík Jan st.Císař Jan1010-58 3114
6.Hubinger DavidŠprysl Josef-3-7-5  0315
7.Hubinger LukášKotrbatý Petr-6-710-8 1316
8.Stehlík Jan st.Jaroš Antonín-6-55-6 1317
9.Hubinger DavidCísař Jan-4-8-3  0318
10.Vlach JiříŠprysl Josef10-9-9873228
11.Stehlík Jan st.Kotrbatý Petr-4-6-7  0329
12.Hubinger DavidJaroš Antonín-4-4-3  03210
13.Vlach JiříCísař Jan         
14.Hubinger Lukᚊprysl Josef         
15.Hubinger DavidKotrbatý Petr         
16.Vlach JiříJaroš Antonín         
17.Hubinger LukášCísař Jan         
18.Stehlík Jan st.Šprysl Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vlach Jiří11Kotrbatý Petr30
Hubinger Lukáš02Jaroš Antonín30
Stehlík Jan st.12Císař Jan11
Hubinger David03Šprysl Josef11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec n.S.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Králův Dvůr, Plzeňská 153Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 04. 2008 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16499:403Sokol Králův Dvůr "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Vlasák Jaroslav
 
 
Kašpárek František
Hameta Oldřich
 
 
93-89 3110
2.Flíček Tomáš
Hák Zdeněk
 
 
Staněk Ondřej
Staněk Jiří
 
 
955  3020
3.Dřevěný PavelHameta Oldřich-66-10-9 1321
4.Hák ZdeněkStaněk Ondřej5-977 3131
5.Vlasák JaroslavKašpárek František4-1288 3141
6.Flíček TomášStaněk Jiří359  3051
7.Hák ZdeněkHameta Oldřich-7-149-11 1352
8.Vlasák JaroslavStaněk Ondřej8-74-963262
9.Flíček TomášKašpárek František597  3072
10.Dřevěný PavelStaněk Jiří1088  3082
11.Vlasák JaroslavHameta Oldřich-82-11-6 1383
12.Flíček TomášStaněk Ondřej576  3093
13.Dřevěný PavelKašpárek František-6-286432103
14.Hák ZdeněkStaněk Jiří         
15.Flíček TomášHameta Oldřich         
16.Dřevěný PavelStaněk Ondřej         
17.Hák ZdeněkKašpárek František         
18.Vlasák JaroslavStaněk Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dřevěný Pavel21Hameta Oldřich30
Hák Zdeněk11Staněk Ondřej03
Vlasák Jaroslav21Kašpárek František03
Flíček Tomáš30Staněk Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Příbram "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hořovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 7.ZŠ Příbram, Školní uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2000 01:24 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33659:648TTC Příbram "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brabenec Václav
Ječmen Jaroslav
 
 
Pancíř Josef
Rataj Miloš
 
 
-69-8-7 1301
2.Karda Martin
Fiala Vladimír
 
 
Špička Jiří
Kebrle Josef
 
 
9-6-38-82302
3.Fiala VladimírPancíř Josef7-109-583212
4.Ječmen JaroslavRataj Miloš-107-97-92313
5.Karda MartinŠpička Jiří8-678 3123
6.Brabenec VáclavKebrle Josef-9-9-10  0324
7.Ječmen JaroslavPancíř Josef81014  3034
8.Karda MartinRataj Miloš10-7-6-8 1335
9.Brabenec VáclavŠpička Jiří738  3045
10.Fiala VladimírKebrle Josef-57-8-7 1346
11.Karda MartinPancíř Josef-7-8-5  0347
12.Brabenec VáclavRataj Miloš6-678 3157
13.Ondráček OldřichŠpička Jiří8-998 3167
14.Ječmen JaroslavKebrle Josef86-79 3177
15.Brabenec VáclavPancíř Josef-11966 3187
16.Ondráček OldřichRataj Miloš-6-5-8  0388
17.Ječmen JaroslavŠpička Jiří875  3098
18.Karda MartinKebrle Josef-8-975432108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fiala Vladimír11Pancíř Josef13
Ječmen Jaroslav31Rataj Miloš31
Karda Martin22Špička Jiří04
Brabenec Václav31Kebrle Josef22
Ondráček Oldřich11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy