Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PříbramVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Příbram "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Příbram, Generála TesaříkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:6644:359Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaroš Antonín
Kotrbatý Petr
 
 
Ondráček Oldřich
Fiala Vladimír
 
 
865  3010
2.Šprysl Josef
Mráz Roman
 
 
Ječmen Jaroslav
Čížek Radek
 
 
679  3020
3.Mráz RomanČížek Radek3115  3030
4.Jaroš AntonínFiala Vladimír323  3040
5.Kotrbatý PetrOndráček Oldřich244  3050
6.Šprysl JosefJečmen Jaroslav136  3060
7.Jaroš AntonínČížek Radek454  3070
8.Kotrbatý PetrFiala Vladimír646  3080
9.Šprysl JosefOndráček Oldřich357  3090
10.Mráz RomanJečmen Jaroslav6-9811 31100
11.Kotrbatý PetrČížek Radek476  30110
12.Šprysl JosefFiala Vladimír437  30120
13.Mráz RomanOndráček Oldřich5-84-91032130
14.Jaroš AntonínJečmen Jaroslav786  30140
15.Šprysl JosefČížek Radek636  30150
16.Mráz RomanFiala Vladimír4-8-78-923151
17.Jaroš AntonínOndráček Oldřich0313  30161
18.Kotrbatý PetrJečmen Jaroslav4117  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mráz Roman31Čížek Radek04
Jaroš Antonín40Fiala Vladimír13
Kotrbatý Petr40Ondráček Oldřich04
Šprysl Josef40Ječmen Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KlínecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK SuchodolRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Klínec, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:29629:587nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sixta Jaroslav
Urban Jan
 
 
Bauer Horst
Vlasák Jan
 
 
8-9117 3110
2.Plicka Vladimír
Smrčka Karel
 
 
Štverák Josef st.
Pistulka Miloslav
 
 
-8799 3120
3.Smrčka KarelVlasák Jan8-10-78-92321
4.Urban JanPistulka Miloslav786  3031
5.Plicka VladimírŠtverák Josef st.-8-6-7  0332
6.Sixta JaroslavBauer Horst-7-108-8 1333
7.Urban JanVlasák Jan977  3043
8.Plicka VladimírPistulka Miloslav774  3053
9.Sixta JaroslavŠtverák Josef st.2167  3063
10.Smrčka KarelBauer Horst-8-8-8  0364
11.Plicka VladimírVlasák Jan7-10-68-102365
12.Sixta JaroslavPistulka Miloslav755  3075
13.Smrčka KarelŠtverák Josef st.-9-6-4  0376
14.Urban JanBauer Horst6-7-87-82377
15.Sixta JaroslavVlasák Jan678  3087
16.Smrčka KarelPistulka Miloslav-98-39-62388
17.Urban JanŠtverák Josef st.748  3098
18.Plicka VladimírBauer Horst-9-8-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smrčka Karel04Vlasák Jan22
Urban Jan31Pistulka Miloslav13
Plicka Vladimír13Štverák Josef st.22
Sixta Jaroslav31Bauer Horst40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran Sedlčany "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Týnec n.S.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Tatran, Tyršova ulice,
264 01 Sedlčany, u hřiště na fotbal
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:42623:679KST Týnec n.S.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lesák Jakub
Kadlec Lukáš
 
 
Hameta Oldřich
Kašpárek František
 
 
-9-6-8  0301
2.Kovář Jan
Linhart František ml.
 
 
Staněk Ondřej
Balata Vladimír
 
 
8-975 3111
3.Kadlec LukášHameta Oldřich-5-6-7  0312
4.Lesák JakubKašpárek František7-8-69-82313
5.Kovář JanStaněk Ondřej-6-11-10  0314
6.Linhart František ml.Balata Vladimír765  3024
7.Lesák JakubHameta Oldřich8-6-9-5 1325
8.Kovář JanKašpárek František-8-99-6 1326
9.Linhart František ml.Staněk Ondřej69-8-1393236
10.Kadlec LukášBalata Vladimír-69-8-8 1337
11.Kovář JanHameta Oldřich-9-6-6  0338
12.Linhart František ml.Kašpárek František87-114 3148
13.Kadlec LukášStaněk Ondřej-5-5-7  0349
14.Lesák JakubBalata Vladimír-812-5963259
15.Linhart František ml.Hameta Oldřich76-8-9-623510
16.Kadlec LukášKašpárek František10-10-8-5 13511
17.Lesák JakubStaněk Ondřej-811-9-9 13512
18.Kovář JanBalata Vladimír6107  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlec Lukáš04Hameta Oldřich40
Lesák Jakub13Kašpárek František31
Kovář Jan13Staněk Ondřej31
Linhart František ml.31Balata Vladimír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hořovice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Valdece, Tyršova 401,
Hořovice, 268 01
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2008 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:52507:704Sokol Králův Dvůr "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ungr Jan I.
Novotný František
 
 
Dřevěný Pavel
Vlasák Jaroslav
 
 
-6-4-5  0301
2.Kebrle Josef
Čepelák Václav
 
 
Hák Zdeněk
Hák Zdeněk st.
 
 
11-6-8973211
3.Kebrle JosefDřevěný Pavel-89-6-5 1312
4.Ungr Jan I.Vlasák Jaroslav-8-7-5  0313
5.Novotný FrantišekHák Zdeněk-6-7-9  0314
6.Čepelák VáclavHák Zdeněk st.10-9-7-5 1315
7.Ungr Jan I.Dřevěný Pavel-8-8-5  0316
8.Novotný FrantišekVlasák Jaroslav-5-9-7  0317
9.Čepelák VáclavHák Zdeněk-6-88-9 1318
10.Kebrle JosefHák Zdeněk st.8-9-710123228
11.Novotný FrantišekDřevěný Pavel-7-8-4  0329
12.Čepelák VáclavVlasák Jaroslav-5-3-2  03210
13.Kebrle JosefHák Zdeněk10-5-69-823211
14.Ungr Jan I.Hák Zdeněk st.-8-8-8  03212
15.Čepelák VáclavDřevěný Pavel-910-5-5 13213
16.Kebrle JosefVlasák Jaroslav99-8-7-823214
17.Ungr Jan I.Hák Zdeněk-10-6-5  03215
18.Novotný FrantišekHák Zdeněk st.-8-5-4  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kebrle Josef13Dřevěný Pavel40
Ungr Jan I.04Vlasák Jaroslav40
Novotný František04Hák Zdeněk40
Čepelák Václav04Hák Zdeněk st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol KarlštejnVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hudlice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna pod hradem čp. 106Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:38608:635Sokol Hudlice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vilhelm Oldřich
Boudník Petr
 
 
Vlach Jiří
Hubinger Lukáš
 
 
7-784 3110
2.Břížďala Miroslav st.
Stejskal Aleš
 
 
Krous Martin
Stehlík Jan st.
 
 
-9-8-3  0311
3.Vilhelm OldřichVlach Jiří-66-9313221
4.Boudník PetrKrous Martin10-1141 3131
5.Břížďala Miroslav st.Hubinger Lukáš-10-8-10  0332
6.Stejskal AlešStehlík Jan st.7-68-7-82333
7.Boudník PetrVlach Jiří69-148 3143
8.Břížďala Miroslav st.Krous Martin10-8-5-7 1344
9.Stejskal AlešHubinger Lukáš1198  3054
10.Vilhelm OldřichStehlík Jan st.968  3064
11.Břížďala Miroslav st.Vlach Jiří-8-66-9 1365
12.Stejskal AlešKrous Martin9-8-6-10 1366
13.Vilhelm OldřichHubinger Lukáš-7-9-7  0367
14.Boudník PetrStehlík Jan st.-511-7-7 1368
15.Stejskal AlešVlach Jiří-7-6-9  0369
16.Vilhelm OldřichKrous Martin11118  3079
17.Boudník PetrHubinger Lukáš-98-6-9 13710
18.Břížďala Miroslav st.Stehlík Jan st.-7-8-4  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vilhelm Oldřich31Vlach Jiří22
Boudník Petr22Krous Martin22
Břížďala Miroslav st.04Hubinger Lukáš31
Stejskal Aleš13Stehlík Jan st.31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy